Horoskop na zítra »

Při všech rozhovorech uberte na razanci hlasu, prostě se snažte diskutovat, nikoli se hádat! Doznívá novoluní ve Vahách a na spory nebude nikdo zvědavý. Dokonce bude stačit jedno ostřejší slovíčko a během chvilky se s vámi odmítnou bavit snad všichni příbuzní.

Partner

Vydáte-li se spolu na procházku do přírody, vezměte si s sebou proutěný košík. Narazíte totiž na pohádkové místo. Kam se podíváte, všude porostou houby!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Rostou-li vám pomalu nehty, večer si je jemně zkraťte pilníkem. Následně ruce ponořte do odvaru z přesličky a poté si do nehtových lůžek vetřete konopný olej.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doplnit byste si měly zásoby ubrousků. Když už budete v papírnictví, přiberte dopisní papíry a blahopřání. Pořídit byste měly také aromatický stromeček do auta a olejíčky do domácí aromalampy, preferujte vůně levandule, vanilky a grapefruitu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer budete s partnerem sledovat televizi každý z jiného koutka obýváku a v posteli si stihnete v klidu dočíst časopis. Budete totiž oba unavení a sexuální pauzou si svým způsobem potvrdíte, že spolu nejste jenom kvůli tělesným radovánkám.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Je krátce po novoluní, proto dnes jezte častěji menší porce. Vaše tělo totiž bude mít tendenci vše, co přijme, ukládat do zásob, což se týká i soli. Ráno vypijte dva šálky šípkového čaje, tím podpoříte činnost ledvin. Dopoledne pojídejte ananas a semínka lichořeřišnice, která jsou přírodní antibiotikum a blahodárně působí právě na ledviny. K obědu bude vhodný zeleninový vývar. Následně chroupejte ledový salát, můžete ho sníst libovolné množství, ale už nic jiného. Odpoledne popíjejte šťávy z jablek, citrusů, okurek a žlutých paprik. Jednotlivé druhy ale nemíchejte dohromady, mezi ovocnými a zeleninovými šťávami si vždy udělejte půlhodinovou pauzu. K večeři si připravte chlebíčky s celerovou pomazánkou, protože tato zelenina má močopudné účinky. Ledviny jsou aktivní mezi 17. a 19. hodinou, tak v tomto čase popíjejte střídavě kopřivový a jitrocelový čaj. Tím usnadníte tělu zbavit se škodlivých látek a také se vám pročistí krev.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.