Horoskop na zítra »

Máte-li na adventních trzích stánek s hračkami nebo pamlsky, zajistěte si hned ráno bleskovou dodávku dalšího zboží. Při trigonu Luny s Merkurem budete mít již dopoledne poloprázdné regály. S každým kolemjdoucím se totiž zapovídáte a nikdo od vás neodejde s prázdnou.

Partner

Když si postěžuje, že se mu během odpolední siesty zdál stejný sen jako v noci, nechte si ho vyprávět. Snová symbolika totiž ukáže pomyslným prstem na to, co mu škodí, co by měl ze svého života vyloučit, neboť to může být důvod, proč například jeho kariéra stagnuje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zastřihnout byste si měly konečky vlasů a jejich odstín zintenzivnit bylinkami. Prospějete tím nejen vlasům, ale i psychice. S krásně lesknoucí hřívou se budete cítit sebevědomě!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly krém obohacený rašelinou. Blahodárně působí na pohmožděniny, je skvělým pomocníkem proti revmatických potížím, stejně tak v případě bolestí šíje či ramen. Prohřeje svaly i klouby a bolest odezní.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Raději večer přenechte iniciativu partnerovi. Vy byste ho něžnými doteky uspokojily ještě dřív, než by došlo k samotnému aktu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.