Horoskop na zítra »

Pořádně vás naštvou reklamní letáky, kterých zase budete mít plnou schránku. Sextil Luny se Sluncem vám ale doporučuje, abyste si je tentokrát pozorně prolistovaly. Objevíte v nich krátkodobé slevové akce a mezi věcmi za hubičku najdete i ty, které již hodně dlouho marně sháníte.

Partner

Dnes si uvědomí, že zima je za dveřmi a spousta lidí nemá ani střechu nad hlavou. A tak oblečení, které už stejně nenosí, i nepotřebné věci odnese do stacionáře.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Pokud už dlouho uvažujete o permanentním make-upu, dnes si ho nechte udělat. Míváte-li problémy s trávením, prospěje vám odborná masáž bříška.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Na balkon či terasu se vám během následných měsíců budou hodit LED lucerničky a svítící květináče se senzorem stmívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Snažte se večer nemluvit příliš nahlas, natož na partnera křičet! Jinak se sebere, vrátí se až ráno a dlouho vás nechá tápat v nejistotě, kde strávil noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ještě před svítáním, v 5.16 hodin, Luna vstoupí do znamení Panny. Její fáze vám doporučuje, abyste nekonzumovaly houby ani meloun. Naopak vám radí průběžně celý den popíjet mléko. Hned po probuzení vypijte sklenici vlažné vody s pár kapkami jablečného octa, vaše trávení to vybudí k činnosti. Na celé dopoledne si připravte ovesné vločky, do nichž vmíchejte nakrájené švestky a nastrouhané vlašské oříšky. V menu oběda by neměl chybět kuřecí vývar, jako druhý chod bude vhodné zeleninové rizoto ochucené kari kořením a červená řepa. Tmavý chléb s křenovou pomazánkou si dejte k odpolední svačině. Večeře by měla být sladká, například čerstvý kompot z jablek, při jehož přípravě nešetřete skořicí a hřebíčkem. Začne-li vás trápit nadýmání, popíjejte fenyklový čaj. Než půjdete spát, lžičku zeleného jílu zalijte půllitrem čisté vody a zítra ráno hned po probuzení nálev vypijte.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.