Hlavní obsah

Horoskop Lva na pátek 7. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Když vám miláček začne vysvětlovat, že se mýlíte, zkuste se nerozčilovat. Když ho necháte v klidu domluvit a budete na jeho tvrzení rozumně reagovat, bude to lepší. Navíc budete muset přiznat, že alespoň v něčem má nepochybně pravdu.

Článek

Láska a sex

Při Luně v Rybách hrozí, že narazíte na ublížené, tedy psychicky rozhozené jedince. Když vám potenciální partner začne líčit, že jsou na něj všichni zlí a nikdo si ho neváží, měly byste zařadit zpátečku. S takovým člověkem byste si moc neužily.

Partner a rodina

To, že děti nechápete a jejich životním plánům nerozumíte, neznamená, že jste je špatně vychovaly. Prostě si přiznejte, že poprvé prožíváte na vlastní kůži to, čemu se říká generační střet.

Domácnost a nákupy

Veškeré domácí záležitosti zvládnete levou zadní. Když budete chtít, můžete se s úspěchem pustit do prohlížení a řazení rodinných fotografií. Když k tomu přizvete i děti, bude to fajn zábava. Navíc je seznámíte s rodinnou historií.

Krása a zdraví

Při trigonu mezi Merkurem a Plutem můžete dostat nabídku, abyste investovaly do krásy. Kdyby vám za poloviční nebo jinak výhodnou cenu nabídli nějaký zkrášlovací program, měly byste o tom uvažovat. Vyjít to nemusí, ale vy si alespoň nebudete vyčítat, že jste to nezkusily.

Astrojídelníček

Symbolem lunární fáze je „Pohár“, a protože bude Měsíc v Rybách, pro které je bezpodmínečná voda, přepečlivě dodržujte pitný režim. Dojde-li k dehydrataci organismu, přeteče pověstný pohár trpělivosti v podobě rozhozeného lymfatického systému a potrvá hodně dlouho, než se zase srovná. Tak oběh lymfy hned po ránu nastartujte zázvorovým čajem. Navíc vás vnitřně prohřeje, dodá vám prospěšné vitaminy, minerály i látky regulující hladinu cukru v krvi a taky antioxidanty, které vás ochrání před škodlivinami zvenčí. Posnídejte ovesnou kaši politou šťávou z rakytníku řešetlákového. Tato kombinace zajistí přísun betaglukanů a vitaminu C, což posílí imunitu. Jelikož Měsíc roste, a to vždy hrozí tvorby otoků, celé dopoledne jezte zelené hroznové víno, které zamezí zadržování vody v tkáních, a ještě snězte hrst konopných semínek, neb jsou zdrojem látek zlepšujících metabolismus a takových, které zvyšují odolnost organismu vůči podzimní únavě.

K obědu si dejte jídlo z houby shiitake. Má protivirové, a dokonce protisklerotické účinky, posiluje plíce i slezinu, reguluje hladinu cukru v krvi a ještě utužuje imunitu, proto se jí právem přezdívá „královna hub“. Na odpoledne si připravte ovocný salát, ve kterém budou převažovat kiwi a meloun, k večeři zvolte vývar z kořenové zeleniny s drobením. Zajímavost na závěr: podle tibetské lunární astrologie se noční fáze Měsíce nazývá „svatý grál“ a traduje se, že z dětí počatých během této „tithi“ vyrostou hrdí jedinci s vysokým etickým kodexem. Nikdy ze zištnosti neporuší morální zásady.

Reklama

Související témata: