Hlavní obsah

Horoskop Lva na pondělí 11. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Kdyby vám v práci navrhli, že byste mohly aspoň občas přejít na home office, vůbec neváhejte a nabídku přijměte. Jen vy samy víte, kolik času v práci strávíte řečmi o naprostých zbytečnostech a komunikací s lidmi, kteří vám do života nic pozitivního nevnesou.

Článek

Láska a sex

Kamarád, který vám nabízí vztah založený na porozumění a vnitřním souznění, ví, co dělá. Svůj boj o lásku už vzdal. Vy ale o něčem takovém ještě neuvažujete a uvažovat ani nechcete.

Partner a rodina

Kdyby miláček slíbil, že se pro vás v práci odpoledne zastaví, vytáhněte ho alespoň na chvíli na vánoční trhy třeba na vánoční punč. Jde o maličkost, která nezabere moc času, a přitom vás pozitivně naladí.

Domácnost a nákupy

Kamarádka, která vám z adventního zájezdu přivezla štolu, vám práci neušetří. Jakmile ochutnáte, začnete shánět recept. Něco takového přece musíte zvládnout i vy.

Krása a zdraví

Pokud máte pocit, že se zase začal ozývat jeden z bolavých zubů, ihned zavolejte lékaři. Naštěstí má pochopení a ví že, zubní kaz dokáže totálně pokazit svátky, takže vás termínově vměstná mezi objednané pacienty.

Astrojídelníček

Za to, že ráno budete ospalé, jakoby neprobuzené, bude zodpovědný Měsíc ve Štíru, který se překulí do předposlední balzamické fáze před novoluním. Hned ráno tedy nastartujte trávení vypitím sklenice teplé vody a dopřejte si vydatnou snídani, a to jedno až dvě natvrdo uvařená vejce. Ta totiž obsahují aminokyselinu fenylalanin, která zlepšuje fyzickou i mentální výkonnost, a dokonce funguje jako prevence proti stresu. Zdrojem této látky jsou také ořechy, dle libosti je chroupejte celé dopoledne a ještě snězte dva banány, neb jsou nabité vitaminy a spolehlivě doplňují energii. Až do 11. hodiny popíjejte čaj z jehlice trnité, pročistí močovody spadající v lékařské astrologii pod Štíra a podpoří vyplavování nahromaděných škodlivin.

K obědu si dejte brokolici s tofu a rajčatový salát posypaný parmazánem, všechny uvedené suroviny jsou zdrojem zmíněné aminokyseliny. Odpoledne již bude pod taktovkou Luny ve Střelci, která do tohoto znamení vpluje v 12.11 hodin. K odpolední svačině si dejte šlehaný tvaroh s rybízem. Jelikož po setmění bude Měsíc přecházet stupně, které vyvolávají úzkost, k večeři zvolte jídlo kořeněné dobromyslí neboli oreganem, tedy něco z italské kuchyně, například těstoviny s paprikovou omáčkou ochucenou tímto kořením. Benefity této bylinky mají široké spektrum. Při bronchitidě usnadňuje vykašlávání a prospívá celému dýchacímu ústrojí, harmonizuje trávení, je užitečná pro kojící maminky, neboť podporuje tvorbu mateřského mléka. Rovněž se řadí mezi přírodní antibiotika, takže posiluje imunitu, zklidňuje psychiku, a tím pádem navodí pohodovou náladu a ještě se postará o bezproblémové usínání.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop