Hlavní obsah

Horoskop Lva na neděli 25. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Opět se ukáže, že jste v diplomatickém jednání zdatnější než kdokoli jiný z okolí. Pokud je potřeba někomu něco vysvětlit a přimět ho, aby změnil názor, klidně se toho ujměte. Podaří se vám to naprosto skvěle.

Článek

Láska a sex

Když usoudíte, že se v náručí miláčka cítíte bezpečně a že je vám s ním moc dobře, rozhodně mu to řekněte. Sice takovým dojmem nepůsobí, ale na vaše podobné vyznání už dlouho a netrpělivě čeká.

Partner a rodina

To, co miláček považuje za vítězství, není tak jednoznačné. Když si všechno důkladně promyslíte, usoudíte, že bude lepší, když se mu pokusíte rozmluvit další kroky, které v tomto směru podniká. Pusťte se do toho co nejdřív a s plnou vervou.

Domácnost a nákupy

Pokud se můžete stát členkami nějakého věrnostního klubu, měly byste o tom vážně přemýšlet. Nabídky a vzorky, které od firmy dostanete, vám pomůžou zejména v kosmetice vybrat to, co potřebujete. I díky tomu ušetříte a nebudete vyhazovat peníze za něco, co vám nevyhovuje.

Krása a zdraví

Při Luně v Panně věnujte soustavnou a důkladnou pozornost pokožce celého těla. V takovém případě bude dobré, když partnera požádáte, aby vám po sprchování nebo koupeli nanesl tělové mléko na záda a jiné oblasti, kam nedosáhnete. Bude to užitečné i příjemné.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s Měsícem v poslední fázi před novoluním, což naznačuje únavu, i při menší fyzické námaze dokonce pocit vyčerpání. Prostě si budete muset vydatnou stravou lidově řečeno dobít baterky. Ráno rozpohybujte trávení vypitím sklenice teplé vody a asi za deset minut posnídejte vaječnou omeletu. Na dopoledne si nachystejte meloun a misku ovesných vloček, které vydatně zapíjejte čajem z ostružníku, jenž zlepšuje trávení i činnost střev.

K obědu si dejte lososa připraveného na ghí neboli přepuštěném másle, bramborovou kaši a švestkový kompot. Odpoledne snězte velký pomeranč, jeho dužnina pročistí záhyby ve střevech. V 18. 43 hodin se Luna překulí do Vah a v 23.54 hodin nastane novoluní. Večeři proto zvolte lehce stravitelnou, aby hlavně nezatížila ledviny, ideální bude květáková polévka. Když večer dostanete chuť na sladké, mlsejte borůvky.

Reklama