Hlavní obsah

Horoskop Lva na pondělí 26. 2.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Partner vás mile překvapí. Když se dostane do situace, kdy si neví rady, nebude se snažit najít nějakou cestu za každou cenu, ale začne přemýšlet, koho požádá o radu a pomoc. Konečně pochopil, že správně položenými dotazy si ušetří spoustu času i energie.

Článek

Láska a sex

Večer využijte pozitivní energii harmonické vazby mezi Lunou a Plutem. Máte totiž šanci, abyste se před miláčkem předvedly jako ty nejlepší milenky. Jeho překvapení a pozdější nadšení máte jisté.

Partner a rodina

Když se z věrohodných pramenů dozvíte, že se vaše kamarádka vrhá do vztahu s prapodivným člověkem, zapomeňte na zásadu nevměšování a rozhodně si s ní o tom promluvte. Zkuste to hned večer, kdy je šance, že vás nejen vyslechne, ale také vás bude vnímat.

Domácnost a nákupy

Poznámky na téma, že se péči o domácnost nevěnujete s patřičným nadšením, vás nevyvedou z míry. Místo kajícného vysvětlování budete reagovat jedovatým komentářem. Dotyčný se od vás zcela jistě dozví, že se nemá plést do toho, po čem mu nic není.

Krása a zdraví

Jarní šatník sice máte v pořádku, ale přesto bude lepší, abyste ho ještě vylepšily. Měly byste si pořídit šátek, kabelku nebo jiný doplněk v tolik módní ohnivé barvě. Jde o maličkost, která posune váš vzhled minimálně o level výš.

Astrojídelníček

Ubývající Měsíc v Panně bude až do odpoledne procházet pásmem tropického zodiaku, pod který spadají játra. Lunární fáze je vhodná k detoxikaci, takže se snažte tento orgán pročistit a podpořit jeho funkci, a to vhodnou životosprávou. Játrům škodí zejména alkohol, kouření, uzeniny, smažené a tučné pokrmy. Zato jim prospívá silymarin, což je souhrnný název látek s antioxidačními a protizánětlivými účinky, které obsahuje ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Hned po probuzení nalačno a poté intenzivně kolem 13. hodiny tedy vypijte čaj nebo teplou vodou naředěný bylinný extrakt z této léčivky.

Posnídejte celozrnné pečivo namazané rostlinným máslem a obložené lupeny hlávkového salátu, k svačině bude vhodný mrkvový salát s citronovou zálivkou. Tyto plodiny jsou bohaté na síru, která v játrech zvyšuje produkci detoxikačních enzymů. Obsahuje ji i červená řepa, proto si dejte k obědu boršč nebo přímo polévku z této zeleniny. Játra dále „milují“ vitamin C, tak odpoledne jezte mandarinky, jsou navíc přirozeným zdrojem vody, což prospívá ledvinám spadajícím pod znamení Vah, do něhož Luna vpluje v 15.30 hodin. Ledvinám prospívá teplo, proto večeři zvolte teplou, ideálně zeleninovou polévku, do níž přidejte jalovec, neb toto koření vyladí také zažívání a podpoří detoxikaci organismu. Játra i ledviny fungují bezvadně pouze tehdy, když nestrádají nedostatkem tekutin, proto se snažte do setmění vypít alespoň dva litry neokysličené minerálky.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop