Horoskop na zítra »

Žijí-li příbuzní nebo rodiče daleko od vašeho bydliště, bez ohlášení k nim vyrazte na návštěvu. Cesta na druhý konec republiky bude stát za to! Překvapíte je, a když si zítra vzpomenete, jak vás radostně a srdečně vítali, vhrnou se vám slzy do očí.

Partner

Večer se zapovídá s člověkem, který mu jaksi k srdci nepřirostl. Po několika větách ale v duchu uzná, že si na něho udělal mylný názor. Začnou si notovat v politice, a dokonce zjistí, že mají stejný koníček.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Před večerní koupelí si mandarinkovým olejem masírujte zadeček a stehna. Pokožka se mnohem lépe prokrví, což je účinná prevence proti celulitidě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřit byste se měly na laskominy z celého světa. Můžou to být pralinky, stejně tak sýry, kvalitní vína či likéry, ale třeba i bílý čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Máte-li dnes první rande, k tělesnému sblížení by nemělo dojít dřív, dokud si nebudete jisté, že máte oba uzavřený minulý vztah. Jinak se budete pořád bavit o bývalých partnerech a zamilování by mohlo vystřídat odcizení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.