Horoskop na zítra »

Že ani vy nejste dokonalé a občas na něco zapomenete, o tom se přesvědčíte odpoledne. Patrně se bude jednat o věc, kterou jste si vypůjčily, ale nějakým nedopatřením nevrátily. Naštěstí vás na to dotyčný upozorní velmi taktně, takže z toho nebudete mít ostudu v rodině.

Partner

Hned po obědě zatouží po jediném, a to po teple a klidu! To neznamená, že vám v případě potřeby v domácnosti s ničím nepomůže, pouze odmítne vytáhnout paty z bytu. Bude přehlížet vše, co ho jindy rozčiluje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nenapařujte si obličej, horoskop vás varuje i před saunou. Mohly by vám totiž popraskat žilky!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Fáze Měsíce vám radí pořídit si sošku slona. V asijských zemích se traduje, že přináší do domova hojnost i štěstí a posiluje věrnost v intimním vztahu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Snažte se o to, aby partner neměl pocit, že na něho vyvíjíte nátlak. Když na erotické hrátky nebude mít náladu, nic nepodnikejte, protože by vás dost neomaleně odmítl.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nedělní fáze Měsíce vás varuje před půstem. Hladověním byste si mohly rozhodit metabolismus a několik dalších dní by vás patrně potrápilo špatné trávení. Ráno vypijte nalačno velkou sklenici teplejší vody s několika kapkami extraktu z aloe vera. Asi za 20 minut posnídejte jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky a ovoce, například nastrouhaná jablka. Dopoledne pojídejte hrušky a celozrnné křupavé pečivo. K obědu by měla být hustá kulajda a při její přípravě nešetřete koprem! V 15.48 hodin Luna opustí znamení Raka a vstoupí do Lva. Tak se odpoledne snažte sníst co nejvíc citrusů, třeba mandarinky a grepy, ale i černý rybíz. Jelikož vaše tělo začne spalovat kalorie, k večeři si dejte pořádný kus masa, nejlépe připraveného na grilu, a k němu salát z červených paprik a kukuřice. Tyto hody si ale dopřejte nejpozději dvě hodiny před spaním, klidně i včetně skleničky červeného suchého vína na dobré zažívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.