Horoskop na zítra »

Udělat pořádek v rodinných dokumentech a knihovně vás přinutí Merkur v konjunkci se Sluncem. Najdete spoustu staré korespondence, a tak večer nestrávíte sledováním televize, ale začtete se do písemností. Patrně si slíbíte, že na tradici posílat dopisy a pohlednice navážete, aby jednou vaše děti věděly, že i když byly od vás daleko, vy jste na ně nezapomněly.

Partner

Má-li podstoupit rentgenové vyšetření, poraďte mu, ať si vyjedná termín až na příští týden. Dnešní fáze Měsíce je k tomu naprosto nevhodná.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Odpoledne si můžete nechat udělat permanentní make-up rtů. Skvěle vám chytne i trvalá na řasách.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zejména když pravidelně chodíte na plesy a bály, odpoledne se zaměřte na náhrdelníky, a to se vsazeným jaspisem. Tento kámen vás bude zásobovat vitalitou, má blahodárný vliv ledviny, a dokonce v těle neutralizuje radioaktivní záření.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když bude večer postel vedle vás prázdná, s klidným svědomím se stulte do klubíčka a usněte. Luna bude ve Vahách, a než se partner rozhodne, které pyžamo si obleče, bude půlnoc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do odpoledne bude Luna ve znamení Panny, které má vliv na funkci střev, slinivky a sleziny. Hned ráno proto vypijte čaj z kombuchy, zlepší vám trávení a posílí imunitu. Nápoj ale zamíchejte plastovou, nikoli nerezovou lžičkou, neměl by totiž přijít do styku s kovem! Celé dopoledne byste měly konzumovat jablka, také si dejte misku ovesných vloček. K obědu by měla být hustá bílá polévka, například kmínová, květáková nebo z fazolových lusků. Odpolední svačina může být sladká, třeba rýžový nákyp. V 15.51 hodin Měsíc vstoupí do Vah, takže byste měly povzbudit činnost ledvin, a to popíjením čaje z třezalky tečkované. K večeři si připravte tousty obložené kuřecí šunkou a čerstvými okurkami.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.