Hlavní obsah

Horoskop Panny na pondělí 26. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Lidé, kteří mají dojem, že vám mají právo něco přikazovat, se ošklivě pletou. Když vám následně začnou vysvětlovat, že to dělají pro vás a proto, aby vás ochránili před životními komplikacemi, naštvou vás už úplně.

Článek

Láska a sex

Kromě lásky se musíte zabývat i tím, co vašemu miláčkovi přináší do života potěšení a radost navíc. Když přijdete na to, co by to mohlo být, a dokážete mu to poskytnout, nechá to na vašem vztahu vysoce pozitivní erotickou stopu.

Partner a rodina

Pokud má někdo pocit, že si s vámi může pohrávat a provokovat vás, zachováte se tak, že se nestačí divit a bude mu hned jasné, že to přehnal. Sice zvolíte slušné výrazové prostředky, ale budou tak důrazné, že ani nepípne a rychle vycouvá.

Domácnost a nákupy

Z toho, že neumíte dělat palačinky nebo něco jiného, co má prý umět skoro každý, si hlavu nelámejte. Klidně řekněte, že na to máte lidi, kteří to za vás rádi udělají a postarají se, abyste to vy dělat nemusely.

Krása a zdraví

Při Luně ve Vahách si dávejte pozor na hodně sladké jídlo. To, že vám chutná, ještě neznamená, že si ho můžete dopřávat podle libosti. Po sladkostech by totiž brzy následoval hlad. Vy byste tak snědly víc než obvykle.

Astrojídelníček

Bude doznívat novoluní ve Vahách a Měsíc aktivuje stupně, které se podle astromedicíny vztahují k nadledvinkám, a ty v tomto období potřebují povzbudit a posílit. Jinak nelze vyloučit, že byste v nadcházejícím podzimu měly problém s usínáním, stejně tak ranním vstáváním, byly bez energie již dopoledne a často pocítily bezdůvodnou úzkost. Tím totiž nadledvinky signalizují „únavu“. Tomu ale můžete celkem snadno předejít vhodně sestaveným jídelníčkem. Prvotně ráno a celé dopoledne místo kávy popíjejte čaj nebo naředěnou tinkturu jedné z adaptogenních bylinek. Ideální bude tulsi neboli bazalka posvátná, dokonale vás probudí a povzbudí, nedopustí, aby vás začal válcovat stres, neb reguluje nejen hladinu cukru, ale také kortizolu, dále čistí krev, a protože má protizánětlivé i antioxidační účinky, posiluje obranyschopnost organismu.

Nadledvinkám prospívá i hořčík, jenž se nachází v ovesných vločkách, tak je posnídejte polité libovolným sirupem. K dalším zdrojům hořčíku patří banány, aspoň jeden tedy posvačte, a neloupané mandle, ty chroupejte dle libosti celé dopoledne. K obědu zvolte špenátovou polévku s cuketou. Odpoledne snězte alespoň dvě jablka a hrst datlí. K večeři si dejte římský salát pokapaný citronovou šťávou. V pravidelných intervalech až do stmívání pijte pramenitou vodu.

Reklama