Hlavní obsah

Horoskop Panny na pondělí 4. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Luna, která se v 4.51 hodin dostává do vašeho znamení, a Venuše, která v 19.521 přechází do vašeho komunikačního sektoru, konečně vylepší atmosféru. Vy se přestáváte obávat budoucnosti a začínáte se na ni upřímně těšit.

Článek

Láska a sex

Dejte si pozor na člověka, který vám ustavičně telefonuje a posílá zprávy. Bude sice tvrdit, že to dělá proto, že na vás usilovně myslí, ale je docela možné, že se mu jedná o to, aby vás měl pod kontrolou a věděl o každém vašem kroku.

Partner a rodina

To, že od miláčka očekáváte pochopení a porozumění, ještě neznamená, že vám to poskytne. Pokud chcete, aby konečně pochopil, na čem, a hlavně proč vám záleží, musíte mu to důkladně a do posledního detailu vysvětlit.

Domácnost a nákupy

Atmosféra, která u vás doma panuje, je příjemná a skoro sváteční. Kdybyste chtěly Lunu ve vašem znamení využít k zahájení obvyklého pečicího maratonu, máte zelenou. Tentokrát nic nepokazíte ani v případě, že byste byly hodně nešikovné.

Krása a zdraví

Člověk, který vás nutí do něčeho, do čeho se vám nechce nebo co z libovolných důvodů nemůžete, se se zlou potáže. Zvlášť naštvané budete na ty, kteří vám vnucují k jídlu či pití něco, o co nestojíte. To, co jim řeknete, si za rámeček rozhodně nedají.

Astrojídelníček

Ještě před svítáním, přesně v 4.51 hodin, Měsíc vpluje do Panny a v průběhu dne bude procházet prvním dekanem tohoto znamení, pod které z pohledu melothesie (speciální obor astromedicíny, která se zrodila ve starověkém Babylonu) spadají střeva. To je ideální příležitost střeva pročistit a připravit na vánoční i novoroční hodování. Nejdůležitější bude zvýšený přísun tekutin, protože vyplaví nahromaděné škodliviny z těla. Snažte se tedy vypít alespoň 2,5 litru neokysličené minerálky, ideálně až do soumraku skleničku každou půlhodinu. Začněte hned po probuzení a nalačno po malých doušcích vypijte zhruba 300 ml teplé vody, do níž přidejte čerstvou jablečnou šťávu, neb má schopnost navázat toxiny.

Zásadní bude i příjem vlákniny, která střevní sliznice vyčistí jako „kartáč“. Jejím zdrojem jsou chia a sezamová semínka, ty si dejte k snídani, kdy má podle orgánových hodin největší aktivitu tlusté střevo, a mezi 13. do 15. hodinou, kdy je maximálně aktivní tenké střevo. Z ovoce preferujte sušené švestky, datle i fíky a zapíjejte je hojně vodou, dále jablka i se slupkou, ty dle libosti jezte celý den. Zdrojem vlákniny je rovněž brokolice, kterou si dejte k obědu s celozrnnými těstovinami, a dále brambory se slupkou, ty si dejte k večeři polité ghí neboli přepuštěným máslem.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop