Hlavní obsah

Horoskop Panny na úterý 27. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Zásadní a navíc skvělou energii vám poskytne trigon mezi Merkurem a Plutem. Pod jeho vlivem mluvíte sice o trochu ostřeji, než míváte ve zvyku, ale zase tak, aby se vaše slova pomyslně dala tesat do mramoru.

Článek

Láska a sex

Konečně máte šanci domluvit se s miláčkem na dalších společných plánech. Půjde to rychle a bude to přínosné. Poprvé po dlouhé době se dostanete do situace, kdy budete společnými silami vytvářet svou budoucnost.

Partner a rodina

Starosti příbuzných si nepřipouštějte. Bude lepší, když nad tím mávnete rukou s tím, že si každý má své problémy řešit sám. Z vaší strany je to sice trochu sobecké, ale z dlouhodobého hlediska jediné rozumné.

Domácnost a nákupy

Jsou věci, které si nemůžete naplánovat. Když dostanete nějaké přebytky ze zahrady, které vám přinesli kamarádi, musíte je ihned zpracovat. To, že byste je nechaly zkazit, ve vašem případě nepřipadá v úvahu.

Krása a zdraví

I když máte výborný vkus, měly byste vzhled alespoň trochu oživit. Váš obvyklý dokonale sladěný outfit je sice při Luně ve Vahách pochopitelný, ale může být trochu nudný. Právě proto byste ho měly doplnit červenou nebo jinak výrazně barevnou kabelkou.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc ve Vahách poporoste do lunární fáze „neoménie“, takže jeho tvar bude připomínat úzký srpek. V centru pozornosti dle astromedicíny budou ledviny, a jak se o ně budete dnes starat, to ovlivní jejich fungování další čtyři týdny. Ledviny milují teplo, ráno po probuzení nalačno se proto prohřejte ženšenovým čajem nebo teplou vodou naředěnou tinkturou z pravého ženšenu. Nápoj rozproudí krev, aktivuje metabolismus, vyladí hladinu cholesterolu, posílí imunitu a díky antioxidačním i protizánětlivým účinkům zafunguje jako přírodní prevence proti nachlazení.

Posnídejte kvalitní sýr s ořechy a jedno žluté jablko. Dopoledne snězte avokádo a dle libosti zobejte dýňová semínka. K obědu bude vhodný pokrm z tofu. Odpoledne zvolte ovocné, preferujte ostružiny a maliny. Ledviny mají největší aktivitu kolem 18. hodin, tak v tomto čase intenzivně popíjejte čaj z medvědice lékařské. Působí močopudně, protizánětlivě, a dokonce má antiseptické účinky, takže parádně ledviny propláchne, vyplaví z nich případné škodliviny i toxiny, a navíc zvýší celkovou odolnost organismu. K večeři si uvařte kapustovou polévku.

Reklama