Hlavní obsah

Horoskop Panny na pondělí 2. 10.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Při Luně v Býku můžete přemýšlet o způsobech, kterými byste si mohly zpříjemnit život. Co kdybyste si pořídily povlečení, které je nejen krásné, ale i příjemné na omak? Přímo hedvábné být nemusí, i když v něm se vám bude spát jako v bavlnce.

Článek

Láska a sex

Pozor si dávejte na lidi, o nichž si právem myslíte, že jsou žárliví nebo závistiví. Zejména v milostných sférách skutečně hrozí, že vám znemožní navázat docela slibný vztah, ale k tomu, aby vám sami nabídli své srdce, se mít nebudou.

Partner a rodina

Miláček se předvede v tom nejlepším světle. Ve chvíli, kdy to bude potřeba, projeví značnou dávku zdravého rozumu. Právě proto bude lepší, když nebudete přemýšlet, ale rovnou uděláte, co navrhuje.

Domácnost a nákupy

Večer se doma už do ničeho nepouštějte. Úmysly můžete mít sice dobré, ale výsledek vás moc nepotěší. I vaše rozmlsaná rodina se přece projednou dokáže obejít bez domácího chleba nebo podobných laskomin.

Krása a zdraví

Je potřeba, abyste si ohledně vlastní fyzické výdrže připustily svoje hranice. Když rozumně usoudíte, že na nějakou činnost či akci prostě nemáte, řekněte to nahlas a rovnou. Bude to lepší, než abyste si vymýšlely chabé výmluvy, proč se nemůžete zúčastnit.

Astrojídelníček

První pracovní den nového týdne strávíte s ubývající lunární fází v Býku. V astromedicíně je proslulá tím, že zdravotní problémy, jež během ní propuknou, trvají dlouho. Měsíc aktivuje stupně tropického zodiaku, pod které spadají dolní a horní čelist, tak po probuzení, vždy po každém jídle a před spaním kloktejte odvarem z listů ořešáku. Neuškodí, když jím budete dásně ještě potírat a masírovat. Tato léčivka obsahuje látky, které pohlcují toxiny, navíc mají protibakteriální i protizánětlivý účinek. Prospěje vám, když několik doušků polknete, harmonizujete tím trávicí trakt.

Až do odpoledne popíjejte zelený čaj, neb obsahuje látky, které snižují riziko parodontózy. Dopoledne jezte dle libosti ovoce obsahující vitamin C, například angrešt a rybíz. K obědu bude vhodný pokrm obsahující kurkumu neboli indický šafrán. Ochutnejte třeba dýňové kari s cizrnou, pokrm si patrně zamilujete. Odpoledne opět mlsejte ovoce bohaté na vitamin C, například kiwi. Céčko totiž odstraňuje zubní plak, likviduje případné bakterie a funguje jako přírodní prevence proti krvácení dásní a rozvoji zánětu. Céčko se nachází i v zelených paprikách, tak si z nich uvařte polévku k večeři.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop