Horoskop na zítra »

O sentimentální náladu se vám postará doznívající novoluní. Horoskop vám proto radí změnit interiér, přestavět nábytek a udělat generální úklid. Když se něčím nezaměstnáte, pořád budete vzpomínat na prarodiče a své dětství. Slzy byste tak měly na krajíčku celou sobotu.

Partner

Má-li zafixovaný nějaký zvyk z původní rodiny, například pravidelně každou sobotu hned po ránu vyrazí na nákupy, dnes udělá změnu. Pěkně si přispí a minimálně následné dva týdny vás nebude zbytečně budit ještě za tmy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Dekolt a ňadra si hned po ranním sprchování ošetřete lněným olejem. Jinak budete mít obzvlášť v oblasti prsou pocit suché pokožky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Maličkostí byste měly potěšit seniory v rodině. Hodit se jim budou například mariášové nebo žolíkové karty, případně stolní hra jako dáma, ať se mají čím zabavit během podzimních plískanic.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer si vytvořte naprosté soukromí, hlavně stáhněte rolety nebo zatáhněte závěsy. Jeden příbuzný totiž přebere, a když u vás doma zahlédne světlo, bude se k vám dobývat. Nebude tušit, že vás ruší v tom nejlepším.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Je krátce po novoluní, proto dnes jezte častěji menší porce. Vaše tělo totiž bude mít tendenci vše, co přijme, ukládat do zásob, což se týká i soli. Ráno vypijte dva šálky šípkového čaje, tím podpoříte činnost ledvin. Dopoledne pojídejte ananas a semínka lichořeřišnice, která jsou přírodní antibiotikum a blahodárně působí právě na ledviny. K obědu bude vhodný zeleninový vývar. Následně chroupejte ledový salát, můžete ho sníst libovolné množství, ale už nic jiného. Odpoledne popíjejte šťávy z jablek, citrusů, okurek a žlutých paprik. Jednotlivé druhy ale nemíchejte dohromady, mezi ovocnými a zeleninovými šťávami si vždy udělejte půlhodinovou pauzu. K večeři si připravte chlebíčky s celerovou pomazánkou, protože tato zelenina má močopudné účinky. Ledviny jsou aktivní mezi 17. a 19. hodinou, tak v tomto čase popíjejte střídavě kopřivový a jitrocelový čaj. Tím usnadníte tělu zbavit se škodlivých látek a také se vám pročistí krev.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.