Horoskop na zítra »

Nic neřešte ohledně financí! Budete mít totiž pořádný zmatek v hlavě a například klidně odmítnete převzít od doručovatelky platbu s tím, že vám nepatří, že to je určitě nějaký omyl. Přitom to zřejmě bude nějaký přeplatek, který vám náleží. Trvalo by hodně dlouho, než byste si následně s odesílatelem peněz vše vysvětlili.

Partner

Jste-li profesně propojení, již kolem poledne to mezi vámi začne nepříjemně jiskřit. Ozve se ponorková nemoc! Dobře proto uděláte, když doma nebudete mluvit o práci ani penězích. V opačném případě se do sebe slovně zakousnete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Luna ve Lvu vám radí solnou parní lázeň. Prospěje krevnímu oběhu, pročistí dýchací cesty a z pokožky i těla vyplaví škodliviny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Až do jara byste měly používat kořeněnou vůni, která tělo jakoby zahřeje. Tak si dnes pořiďte parfém, jehož základ tvoří černá vanilka, pomeranč, orientální pižmo nebo karamel.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nezapomeňte si obstarat lubrikační gel. Dráha Měsíce naznačuje, že ho budete potřebovat. Partner totiž bude večer při síle!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dnešní fáze Měsíce vás varuje před hladověním i půstem, tím byste si na dlouho rozhodily metabolismus! Vaše strava by měla obsahovat dostatek vitaminu C a hořčík. Hned po probuzení nalačno vypijte velkou sklenici odstáté vody bez bublinek s trochou čerstvé citronové šťávy. Asi za 20 minut posnídejte tousty se šípkovým džemem. Šípky totiž obsahují až 40krát větší množství vitaminu C než například citrony. Dopoledne si dejte pudink a alespoň jednu čerstvou červenou papriku. K obědu si dopřejte něco pikantního, například čínu. V čase mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivita srdečního svalu, tak v uvedeném čase nekuřte a nepijte kávu ani alkohol. Činnost srdce podpoříte popíjením čaje z buřiny srdečníku. Odpoledne se snažte sníst co nejvíc citrusů, hlavně mandarinky a grepy. Jelikož vaše tělo začne spalovat kalorie, k večeři si připravte pořádný kus masa na grilu a ledový salát s přimíchanou kukuřicí. Hodujte však nejpozději dvě hodiny před spaním. Na dobré trávení klidně vypijte skleničku suchého vína.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.