Horoskop na zítra »

Jste-li členkami nějakého zájmového sdružení nebo klubu, poměrnou část stříbrné neděle strávíte s lidmi, s nimiž se zde pravidelně scházíte. Z toho vytěží celá vaše rodina, protože program bude tak pestrý, že se nebude nudit ani partner. Možná vás v budoucnu dokonce na další srazy bude dobrovolně doprovázet!

Partner

Fáze Měsíce ho na několik hodin obdaří schopností vnímat i věci, které jsou pro běžný zrak jakoby neviditelné. Díky tomu najde spoustu předmětů, které měl za ztracené, a z toho se bude radovat jako malý kluk.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Do společnosti zvolte oblečení s větším dekoltem, a ten si ozdobte výrazným šperkem. Před tím si samozřejmě krk i ňadra natřete například mandlovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doma by vám neměl chybět přenosný přístroj na masáž šíje. Uleví vám v případě bolesti hlavy při rýmě, uvolní zatvrdliny trapézového svalstva a povšechně uleví i partnerovi po fyzické zátěži.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Máte-li poslední dobou pocit, že vašemu drahouškovi v ložnici dochází fantazie, bude stačit, když mu tento večer podstrčíte bibli sexu Kámasútru.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.