Hlavní obsah

Horoskop Raka na středu 5. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

I když to ve vztahu považujete za netaktické, měly byste vsadit na tolerantní přístup. Když nad náladami miláčka mávnete rukou a necháte je vyšumět bez komentářů, zaručíte si klidný den a pohodový večer.

Článek

Láska a sex

To, že dotyčnému a intenzitě jeho citů nevěříte, si nechte pro sebe. Když své pochybnosti vyjádříte nahlas, jen tím zkomplikujete vztah, který mezi vámi teprve vzniká. Počítejte s tím, že je do vás zamilovaný, a snažte se, abyste to nepokazily.

Partner a rodina

Když vám rodiče navrhnou, že vám přes víkend pohlídají děti, abyste si mohli s miláčkem někam vyrazit, berte to všemi deseti. Ratolesti se sice od svých prarodičů vrátí dost rozmazlené, ale to je jen malá piha na kráse.

Domácnost a nákupy

Přemýšlet o nové pračce, sušičce nebo podobném spotřebiči samozřejmě můžete. Potíž je v tom, že máte sklony vybírat takový, která je nejsložitější na obsluhování. To, co dovede, je sice obdivuhodné, ale vy byste stejně všechny funkce nevyužívaly.

Krása a zdraví

I když ráno sebevíc pospícháte, na aplikaci kvalitního podkladového krému nebo make-upu zapomenout nesmíte. Pleť je ve stávajícím ročním období vystavena negativním vlivům počasí a nutně potřebuje účinnou ochranu.

Astrojídelníček

Dnes je mezinárodní den úsměvu a shodou náhod ho strávíte s dorůstajícím Měsícem ve Vodnáři, který bude přecházet stupně zodiaku patřící v astromedicíně nervovému systému. Ten byste měly posílit, aby vás nezačaly válcovat podzimní deprese nebo netrápily svalové křeče, což naštěstí zvládnete vhodně zvolenou stravou. Vlastně bude stačit dodat vitaminy, minerály a zároveň tělo očistit od toxinů, což dokáže bršlice kozí noha, lidově gerhátek, kerhák či husí packa. Čajem z této bylinky si po probuzení nejdřív vykloktejte ústní dutinu a poté ho popíjejte jak ráno, tak celé dopoledne. Tato léčivka kromě posílení nervového systému čistí krev, posiluje metabolismus, dokáže odkyselit organismus, a dokonce podporuje vyplavování solí usazených v kloubech.

Posnídejte opečený celozrnný toustový chléb namazaný špenátovým pestem, dopoledne snězte banán a hrst kešu ořechů nebo lněných semínek. K obědu si dejte polévku z červené čočky. Odpoledne dle libosti zobejte chia semínka a vlašské ořechy, snězte alespoň dvě žlutá jablka a klidně si dopřejte kousek kvalitní hořké čokolády, která by měla obsahovat minimálně 70 % kakaa. K večeři si uvařte polévku z listové zeleniny na asijský způsob, použijte čekanku, rukolu a mangold. Nešetřete chilli kořením, parádně rozproudí krev, což prospěje všem orgánům a vnitřně vás zahřeje. Po 21. hodině popíjejte čaj z chmele otáčivého. Uklidní vás a navodí pohodové usínání, navíc obsahuje vitamin P, tedy flavonoidy, které prospívají cévnímu i žilnímu systému.

Reklama