Hlavní obsah

Horoskop Raka na neděli 1. 10.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Díky Luně v Býku a kamarádům či příbuzným, kteří vám neustále volají, zjišťujete, že vlastně nemáte žádné starosti. Když porovnáte situace, které musíte řešit, s tím, s čím se potýkají oni, konstatujete, že jste klikař.

Článek

Láska a sex

Při Luně v Býku nemáte náladu ani tak na sex, jako na mazlení. Kdybyste miláčka ráno přesvědčily, aby vám místo milování raději namasíroval krk a ramena, budete se celý den vznášet jako na obláčku.

Partner a rodina

Když přijde řeč na to, co a jak se děti učí ve škole, budete muset přiznat, že tomu jejich systému nerozumíte. I když si myslíte, že ten váš starý byl jednodušší, nahlas jim to neříkejte. Jen byste jim v hlavě nadělaly zmatek.

Domácnost a nákupy

Když půjdete do sklepa nebo do spíže, kde máte uskladněny kompoty a zavařeniny, pečlivě je zkontrolujte. Kdybyste náhodou objevily nějakou, která plesniví nebo vypadá podezřele, hned ji vyhoďte.

Krása a zdraví

O tom, že byste měly brát prášky na spaní, raději vůbec neuvažujte. Spolehlivě zabere buď šálek meduňkového čaje slazeného medem, nebo to, čemu naši předkové říkali šláftruňku, neboli sklenička kvalitního bylinného likéru na dobrou noc.

Astrojídelníček

V 3.18 hodin Měsíc vstoupí do Býka a jeho fáze bude nejharmoničtější z celého lunárního cyklu. Velmi citlivé však budete mít hlasivky, krk i mandle, tak hned po probuzení a poté vždy po jídle, než vyrazíte ven, po příchodu domů a před spaním kloktejte vlažným odvarem ze šalvěje. Působí protizánětlivě, poradí si s viry, plísněmi i bakteriemi a ještě vám osvěží dech. Šalvěj ale není vhodná pro budoucí a kojící maminky, ty by měly zvolit odvar z malinového listí. Jelikož hlasivky regeneruje a posiluje vitamin A, zařaďte do jídelníčku produkty, které ho obsahují. Jsou to třeba žluté papriky, tak si je připravte k snídani společně s celozrnným chlebem namazaným klasickým máslem. Dále žlutá jablka a žluté ryngle, toto ovoce dle libosti jezte celé dopoledne.

K obědu zvolte kuřecí nebo králičí maso s tmavomodrým zelím. Odpoledne vás bude honit mlsná, tak si dopřejte ovesné lívanečky polité medem a hrnek kvalitního kakaa; mělo by být alespoň 70%. Tato kombinace posiluje imunitu, krk i hlasivky pomyslně pohladí a díky obsahu theobrominu vám uleví, pokud vás začne škrábat nebo bolet v krku. K večeři bude ideální pokrm z křenu. Dodá vám spoustu důležitých živin a zároveň vypudí z těla případné viry i bakterie.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop