Hlavní obsah

Horoskop Raka na úterý 23. 7.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Zatímco ráno máte pocit, že vám situace přerostla přes hlavu a vy nezvládnete vůbec nic, odpoledne se situace zásadně vylepší. Luna se dostane do Ryb a postará se o to, abyste měly pozitivní přístup k životu a pocítily jistotu, že zvládnete všechno, co je potřeba.

Článek

Láska a sex

Dotyčná vás překvapí tvrzením, že by vztah, o který jste tak stály a na němž jste ze všech sil pracovaly, nedopadl dobře. Nenamlouvejte si, že tak mluví jen proto, že vám ho nepřeje. Na rozdíl od vás nemá na očích růžové brýle a vidí jeho i situaci objektivně.

Partner a rodina

Doby, kdy jste miláčkovi ustupovaly jen proto, že jste se nechtěly hádat, jsou dávno za vámi. Zejména odpoledne a večer dokážete svoje názory hájit tak usilovně, aby si konečně uvědomil, že na nich něco být musí.

Domácnost a nákupy

Kdybyste měly chvilku volna, pusťte se do uspořádání nejrůznějších listin a dokumentů. Chaos, který v nich dosud vládne, se už nedá dál tolerovat. Nakupte si pořadače, do kterých je umístíte. Až budete hotové, můžete udělat stejný pořádek i v souborech v počítači.

Krása a zdraví

Nevysvětlitelné zdravotní problémy vašich blízkých můžou být způsobené třeba potravní alergií. Kdybyste svoje „pátrání“ po příčinách vedly tímto směrem, nejspíš konečně dospějete ke správným závěrům.

Astrojídelníček

Budete-li mít na dolních končetinách vystouplé žíly nebo pocit těžkých nohou, okamžitě zamiřte k lékaři. Symbolem lunární fáze je „Zrcadlo“, které de facto funguje jako prevence. S předstihem totiž odhaluje, co v organismu nefunguje správně, aby se předešlo případným vážným zdravotním komplikacím. Jelikož by mohlo jít zejména o vznik křečových žil, ráno intenzivně popíjejte černý čaj. Osahuje rutin, který zvyšuje pevnost a pružnost cév.

Je zastoupený také v lesních plodech a broskvích, tak jezte toto ovoce celé dopoledne. Zejména když budete muset dlouho sedět, mohly by vás potrápit křeče lýtek, proto dbejte na zvýšený přísun hořčíku, který se nachází třeba v mandlích. K obědu zvolte kroupy, úprava záleží na vašem momentálním apetitu. Po 14. hodině stejně jako ráno popíjejte černý čaj a dopřejte si kousek kvalitní hořké čokolády, i ta je zdrojem zmiňovaného hořčíku. V 15.23 hodin Měsíc vstoupí do Ryb, proto jezte až do stmívání kiwi, neb vás zásobí vodou a ochrání před dehydratací.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám