Hlavní obsah

Horoskop Raka na pondělí 26. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Luna ve vašem sektoru rodiny a parádně ozářený Pluto z vašeho sektoru partnerského vytvoří příznivou a motivační atmosférou. Pokud se máte seznámit s partnerovými rodiči, nebo naopak vám potomek přivede představit svou životní lásku, dopadne to skvěle.

Článek

Láska a sex

Kdybyste se rozhodly, že v lásce a sexu přijmete všechno tak, jak osud přinese, a nebudete si nic plánovat ani očekávat, bude to neobyčejně moudré. Všechno navíc i bez plánů dopadne ještě lépe, než si vůbec umíte představit.

Partner a rodina

K tomu, co vám říkají lidé, kteří se chlubí svými kontakty, známostmi a možnostmi, které z toho vyplývají, se raději nevyjadřujte. Kdybyste řekly, co si o nich myslíte, propast, která je mezi vámi už teď, by se ještě prohloubila.

Domácnost a nákupy

V hloubi duše nejspíš konstatujete, že se k domácím aktivitám vlastně upínáte, protože se vám nechce přemýšlet nad tím, co se děje. Samotné vás to překvapí. Nakonec konstatujete, že kolem sebe máte sice ideální pořádek, ale v duši vám panuje pořád stejný chaos.

Krása a zdraví

Drobné zdravotní potíže, s nimiž se potýkáte, byste měly brát vážněji než dosud. Týká se to zejména kašle a jiných typů respiračních potíží. Zvažte to, ale rozhodně bude lepší navštívit lékaře a následně důsledně dodržovat jeho pokyny.

Astrojídelníček

Bude doznívat novoluní ve Vahách a Měsíc aktivuje stupně, které se podle astromedicíny vztahují k nadledvinkám, a ty v tomto období potřebují povzbudit a posílit. Jinak nelze vyloučit, že byste v nadcházejícím podzimu měly problém s usínáním, stejně tak ranním vstáváním, byly bez energie již dopoledne a často pocítily bezdůvodnou úzkost. Tím totiž nadledvinky signalizují „únavu“. Tomu ale můžete celkem snadno předejít vhodně sestaveným jídelníčkem. Prvotně ráno a celé dopoledne místo kávy popíjejte čaj nebo naředěnou tinkturu jedné z adaptogenních bylinek. Ideální bude tulsi neboli bazalka posvátná, dokonale vás probudí a povzbudí, nedopustí, aby vás začal válcovat stres, neb reguluje nejen hladinu cukru, ale také kortizolu, dále čistí krev, a protože má protizánětlivé i antioxidační účinky, posiluje obranyschopnost organismu.

Nadledvinkám prospívá i hořčík, jenž se nachází v ovesných vločkách, tak je posnídejte polité libovolným sirupem. K dalším zdrojům hořčíku patří banány, aspoň jeden tedy posvačte, a neloupané mandle, ty chroupejte dle libosti celé dopoledne. K obědu zvolte špenátovou polévku s cuketou. Odpoledne snězte alespoň dvě jablka a hrst datlí. K večeři si dejte římský salát pokapaný citronovou šťávou. V pravidelných intervalech až do stmívání pijte pramenitou vodu.

Reklama