Horoskop na zítra »

Když se v dopoledních hodinách ozve zvonek, než otevřete dveře, zhluboka se nadechněte. Za nimi bude stát žena, se kterou jste se před mnoha lety rozešly ve zlém. Přijde se udobřit a za minulostí udělat tlustou čáru, což byste jí měly usnadnit. Uleví se totiž i vám!

Partner

Začne-li mu selhávat paměť a nevzpomene si, co dělal včera, vysvětlení je prosté. Tím ho fáze Měsíce upozorní, že až příliš nechává zahálet mozkové závity. To by měl hned napravit, například luštěním křížovek a rébusů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Pří jízdě autem neotvírejte okénko. Mohla by vám kromě jiného prochladnout šíje a bolest spojená s omezením pohybu by na sebe nenechala dlouho čekat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Maminku i tchyni obdarujte pod stromečkem krémem s výtažky z rostlinky velmi přiléhavého názvu „Čertův dráp“. Působí hydratačně, pleť omlazuje, ale má i příznivý vliv na látkovou výměnu a imunitu. Obsahuje totiž látky, které pokožce pomáhají vylučovat toxiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Bude-li vám připadat, že je partner při milování příliš pomalý, podřiďte se mu. Když se ujmete iniciativy, jeho erotická touha by se ve vteřině rozplynula a patrně by ještě zítra měl problémy s erekcí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.