Horoskop na zítra »

Pokud se u vás doma už dlouho nemalovalo nebo některé kusy nábytky volají po renovaci, během soboty odstartujete akci připomínající kulový blesk. Výsledek bude velkolepý. Pod vlivem doznívajícího novoluní v estetických Vahách bude váš byt nejpozději zítra vypadat jako vystřižený z časopisu o bydlení.

Partner

Žijete-li osaměle, ráno si kupte parfém obsahující galbanum, citron a hřebíček. Navoňte se jím, než odpoledne vyrazíte za zábavou. Přilákáte k sobě nezadaného muže, kterému nepůjde pouze o chvilkové rozptýlení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Ráno i večer si na obličej naneste masku z rozmačkaného zralého banánu nebo dýně. Dodá pleti výživu i hydrataci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřte se na kosmetiku pro intimní hygienu. Bude se vám hodit třeba mycí emulze v praktickém dávkovači. Přiberte také tampony, hygienické kapesníčky a krémovou pěnu na depilaci chloupků.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Po něžnostech oba zatoužíte již vpodvečer. Tak si vytvořte naprosté soukromí, vypněte mobily i zvonek u dveří, ať vás někdo nevyruší v tom nejlepším!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Je krátce po novoluní, proto dnes jezte častěji menší porce. Vaše tělo totiž bude mít tendenci vše, co přijme, ukládat do zásob, což se týká i soli. Ráno vypijte dva šálky šípkového čaje, tím podpoříte činnost ledvin. Dopoledne pojídejte ananas a semínka lichořeřišnice, která jsou přírodní antibiotikum a blahodárně působí právě na ledviny. K obědu bude vhodný zeleninový vývar. Následně chroupejte ledový salát, můžete ho sníst libovolné množství, ale už nic jiného. Odpoledne popíjejte šťávy z jablek, citrusů, okurek a žlutých paprik. Jednotlivé druhy ale nemíchejte dohromady, mezi ovocnými a zeleninovými šťávami si vždy udělejte půlhodinovou pauzu. K večeři si připravte chlebíčky s celerovou pomazánkou, protože tato zelenina má močopudné účinky. Ledviny jsou aktivní mezi 17. a 19. hodinou, tak v tomto čase popíjejte střídavě kopřivový a jitrocelový čaj. Tím usnadníte tělu zbavit se škodlivých látek a také se vám pročistí krev.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.