Horoskop na zítra »

Z pohledu některých lidí se v diskusích pustíte na tenký led, jenže se pořádně pletou. Do vašeho sektoru filozofie totiž v noci vstoupilo Slunce, takže dostanete chuť oslnit okolí znalostmi, což se vám bude dařit na výbornou. Prospěje to i vašemu sebevědomí, neboť si uvědomíte, že i když jste ukončily studium před mnoha lety, skoro nic jste nezapomněly.

Partner

Bezpečnostní pojistka mu dnes bude chybět. Tak ho nenechte nic kutit na zahradě, neměl by ani chodit do posilovny, protože se může doslova uštvat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nepodceňujte tlak na hrudi! Bude to varovný signál srdce, že byste se neměly tak honit. Pokládejte to i za povel k tomu, abyste se vydaly na relaxační procházku na čerstvém vzduchu, a hlavně si dopřály dostatek spánku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zejména když pracujete na počítači nebo manuálně, pořiďte si čínské akupresurní koule. Když s nimi budete pravidelně cvičit, zlepší se vám nejen pohyblivost prstů, ale i paměť. Jako bonus se zbavíte podzimní únavy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vám i partnerovi bude večer chybět energie. Tak si vzájemně dopřejte klid, alespoň se na zítřek pořádně vyspíte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nepijte dnes alkohol, protože pod vlivem fáze Měsíce byste i po jedné skleničce mohly reagovat agresivně! Stejně tak se snažte nepřejídat, důsledkem by byly zažívací potíže. Neděli strávíte s ubývající Lunou ve Lvu, tak hned po probuzení vypijte šípkový čaj a bez výčitek svědomí posnídejte sladký koláč. Následně až do večera chroupejte piniové oříšky. Prospívají cévám i srdci, mají antioxidační i protizánětlivé účinky a pozitivně regulují hladinu cukru v krvi. K dopolední svačině si dejte sýr bez pečiva, červené jablko a také pomeranč. Oběd by měl být bezmasý a měl by zahrnovat pokrm s česnekem, který podporuje činnost srdce. Ideální bude silná česnečka s osmaženou houskou. Jako druhý chod zvolte dušenou zeleninu s brambory vařenými ve slupce. Odpoledne vypijte sklenici mléka, třeba jako koktejl s rozmixovanými mandarinkami a strouhaným kokosem. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čistou vodu s čerstvou citronovou šťávou. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, se spokojte se salátem z čerstvých červených paprik. Chuť na sladké zaženete fíky a je jedno, zda budou čerstvé, nebo sušené.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.