Hlavní obsah

Horoskop Ryb na úterý 28. 5.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Zásadní pozitivní vliv na vás vyvíjí harmonický vztah mezi Merkurem a Saturnem. Vy pak s údivem zjistíte, že dokážete na okolí působit jako autorita, která nemusí zvyšovat hlas, protože ji každý bere vážně i bez toho.

Článek

Láska a sex

Zejména ráno bude lepší, když veškerou erotickou aktivitu necháte na miláčkovi. Kdyby se náhodou stalo a on se kvůli vášnivé chvilce opozdil do práce, nemůže vám alespoň ani z legrace vytýkat, že to byla vaše chyba.

Partner a rodina

K chybám, kterých se miláček dopustí, přistupujte pokud možno velkoryse. Kdybyste si hned ráno slíbily, že je okomentujete maximálně jednou větou a dál už to rozebírat nebudete, bude to skvělé. Nebojte se, dokážete to.

Domácnost a nákup

Využijte každou šanci, kdy máte možnost nakoupit ovoce ve zvýhodněné akci nebo je získáte samosběrem. Výsledkem bude nejen levná porce vitaminů, ale i skvělý pocit při pobytu na čerstvém vzduchu.

Krása a zdraví

Kdybyste usoudily, že nějak nemáte chuť k jídlu, v žádném případě se nepřemáhejte. Znáte se přece natolik, abyste věděly, že vám den bez jídla neuškodí, ale naopak udělá dobře.

Astrojídelníček

Ubývající Měsíc ve Vodnáři se překulí do fáze, která vám umožní vidět vše z ptačí perspektivy, a díky tomu odhalíte i drobnosti, jež vám běžně unikají. Luna bude procházet zodiakálním pásmem, pod které spadá prokrvení dolních končetin, tak nepodceňujte pocit těžkých nohou, jejich brnění či bledou kůži. Účinnou prevenci proti nedostatečnému prokrvení, stejně tak pro povzbuzení krevního oběhu představuje jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba). Teplou vodou naředěné kapky nebo sirup z této léčivky popíjejte hned ráno po probuzení nalačno, poté intenzivně kolem 14. hodiny, kdy je nejaktivnější krevní oběh, a ještě po 20. hodině, kdy je na maximu ten lymfatický. Dbejte na zvýšený přísun draslíku, neb zamezuje zadržování vody v tkáních. Tím by se totiž v cévách zvětšil objem krve, což by zejména v případě vyšších teplot mohlo skončit popraskáním žilek. Tento prvek obsahuje jak jogurt, proto ho posnídejte, tak pistácie, které chroupejte dle libosti celé dopoledne. Snězte i pomeranč, neb je přírodním zdrojem flavonoidů, které snižují krevní tlak, zlepšují krevní oběh a tím prospívají srdci i cévám.

Zdrojem draslíku jsou rovněž batáty, ty si dejte k obědu s tvarohem. Odpoledne smlsněte alespoň dvě granátová jablka. Obsahují spoustu vitaminů a minerálů, dále látky, které čistí krev, a navíc antioxidant zvaný punicalagin, jenž si poradí s volnými radikály poškozujícími buňky, čímž v důsledku chrání cévy před poškozením. K večeři si grilovaným česnekem namažte topinky a poté snězte mandarinku, neb neutralizuje nelibé česnekové aroma. Pitný režim by měl zahrnovat alespoň dva litry neokysličené minerálky.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám