Hlavní obsah

Horoskop Ryb na pondělí 20. 3.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Je potřeba, abyste se na to, co považujete za důležité a co musíte zvládnout, náležitě soustředily. Zejména dopoledne byste měly poněkud pominout intuici a o to víc se zaměřit na to, co vám radí zdravý rozum.

Článek

Láska a sex

Osobu, která je známá tím, že si s oblibou vybírá zadané muže, pak je odvede od rodiny nebo jim zničí vztah, si do života rozhodně nepouštějte. Váš miláček sice může tvrdit, že by jí nikdy nepodlehl, ale…

Partner a rodina

Když si s kamarádkou domluvíte nějakou společnou akci, musíte si nejdřív všechno pečlivě propočítat a pak se toho také držet. Kdyby vaše přátelství skončilo kvůli finančním neshodám, byla by to škoda.

Domácnost a nákupy

Když samy nedokážete odvzdušnit topení nebo protáhnout odpad pod dřezem, klidně o to požádejte kamaráda či souseda. Alespoň se přesvědčíte, zda myslel vážně svou nabídku pomoci, kterou vám nedávno dal.

Krása a zdraví

Při Luně ve vašem znamení dopřejte vlasům důkladnou péči a hlavně pořádnou výživu. Když nemáte k dispozici vhodný přípravek, vytvořte si emulzi ze žloutků a olivového oleje. Účinek bude rychlý a mile vás překvapí.

Astrojídelníček

Ubývající Měsíc v Rybách se ještě před východem Slunce překulí do své balzamické fáze, což je ideální konstelace k tomu, abyste se zbavily toho, co škodí vašemu zdraví. Dokonce je možné, že vám samotný organismus udělí lekci v podobě nevolnosti, aby vás varoval, co máte z jídelníčku vyřadit dřív, než bude pozdě. Jelikož budou aktivovány stupně zodiaku, pod které spadá lymfatický systém, po probuzení vypijte nalačno teplou vodou naředěnou šťávu nebo extrakt z rakytníku řešetlákového. Nastartuje celkovou detoxikaci, eliminuje případnou depresi, že je zase pondělí a vy musíte do práce, prospěje zažívání, plícím a rovněž posílí imunitu.

Ráno i během dopoledne dle libosti chroupejte piniové oříšky a snězte alespoň tři hrušky. Toto ovoce udrží pod kontrolou krevní tlak, ze střev odstraní, co tam nepatří, poradí si s případnými viry, a dokonce se řadí mezi plody, které neutralizují a podporují vyplavování těžkých kovů z těla. K obědu si dejte kapustové karbanátky s bramborovou kaší. K odpolední svačině si uvařte jablečný kompot a nešetřete hřebíčkem ani skořicí. K večeři bude vhodná rajčatová polévka se zelenými olivami. V průběhu dne až do stmívání byste měly vypít alespoň 1,5 litru neokysličené minerálky bez bublinek. Mezi 17. až 19. hodinou intenzivně popíjejte čaj z listí maliníku. Pomůže vyloučit nahromaděné toxiny a soli, což prospěje lymfatickému oběhu.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop