Hlavní obsah

Horoskop Ryb na pátek 14. 6.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

S tím, že vám někdo z kolegů ustoupí, přestože se prokáže, že máte pravdu, pro jistotu nepočítejte. V takovém případě je pravděpodobnější, že se bude svých názorů držet o to urputněji.

Článek

Láska a sex

Napjatý vztah mezi Lunou a Venuší, který vrcholí v 13.14 hodin, projevům lásky moc nepřeje. Miláček má patrně dojem, že nejlepší milostnou předehrou je hádka, po které následuje vášnivé smíření. A to se vám nelíbí.

Partner a rodina

V souvislosti s blížícím se vysvědčením atmosféra i u vás doma začíná houstnout. Kdybyste děti dopředu ujistily, že kvůli známkám je rozhodně nepřestanete mít rády, napětí povolí.

Domácnost a nákup

Odpolední nákupy, které jste původně měly v plánu, raději odložte. Kdybyste vyrazily do obchodů, byl by to pro vás jen další stres. Navíc docela klidně vystačíte se zásobami, které máte doma.

Krása a zdraví

I když toho chcete stihnout co nejvíc, opatrnosti zejména dopoledne nezbývá. Pořád ještě doznívá vliv napjatého vztahu mezi Lunou a Merkurem, jenž sice zrychluje váš pohyb, ale taky vám může podrazit nohy.

Astrojídelníček

Měsíc v Panně v 7.18 hodin doroste do první čtvrtky a poslední pracovní den tohoto týdne strávíte s lunární fází, jejímž symbolem je „Pavouk“. Signalizuje to, že když propukne nějaký zdravotní problém, tak člověka sevře jako silná pavučina, prostě léčení bývá zdlouhavé. Nejzranitelnější budou játra, proto nepijte alkohol, nejezte sladkosti, konzervované ani tučné potraviny. Užíváte-li doplňky stravy, které vám nepředepsal lékař, dejte si pauzu. Silné antioxidanty čisticí játra obsahuje zelený čaj, proto ho hojně pijte nejen ráno nalačno, ale až do 11. hodin. Celé dopoledne jezte ovoce, které obsahuje antioxidant betakaroten, například meruňky a nektarinky.

K obědu si dejte sóju nebo tofu a paprikový salát s jarní cibulkou. Sója je zdrojem fosfolipidů, které se starají o správné fungování jater. Odpoledne opět mlsejte ovoce bohaté na betakaroten, což jsou například papája či broskve. Kolem 17. hodiny popíjejte sirup nebo vlažnou vodou naředěnou tinkturu ze smetanky lékařské. Nápoj zlepšuje trávení i činnost jater, a protože působí antioxidačně i močopudně, podpoří vyplavování nahromaděných toxinů z těla. Bojovníkem proti ztučnění jater jsou omega-3 nenasycené mastné kyseliny, a tak si dejte k večeři tresčí játra pokapané citronem a posypané jarní cibulkou.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám