Hlavní obsah

Horoskop Ryb na úterý 21. 3.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Luna, která bude až do 17.01 hodin ve vašem znamení, vám dodá skoro jasnovidné schopnosti. Člověk, který se před vámi snaží něco zatajit, prohraje na celé čáře. Skoro by se dalo říct, že v něm čtete jako v otevřené knize.

Článek

Láska a sex

Kolem 9.21 hodin, kdy se Luna ve vašem znamení setká s Neptunem, hrozí, že v miláčkovi začnete hledat něco, co v něm není. Pokud to bude pozitivní, je všechno v naprostém pořádku. Kdybyste ale začaly pátrat po chybách, je ve vztahu něco špatně.

Partner a rodina

Partner, který se vám chce s něčím svěřit, potřebuje, abyste mu řekly pravdu. Když mu ji dokážete podat způsobem, který ho nerozhodí, ale přiměje k přemýšlení, bude to vynikající.

Domácnost a nákupy

Nakupovat naštěstí nic nemusíte. Můžete ale zamířit do sklepa zkontrolovat, zda máte dostatečné zásoby sklenic na zavařování. Když zjistíte, že je to bída, máte nejvyšší čas, abyste rozhodily sítě mezi známými a příbuznými.

Krása a zdraví

Velikonoce jsou za dveřmi. Pokud jste se ještě nerozhodly pro půst, měly byste o tom začít uvažovat. Kdybyste si slíbily, že se do svátků vzdáte masa, a hlavně uzenin, uděláte tím pro své zdraví hodně.

Astrojídelníček

Měsíc v poslední fázi před novoluním je ideální k očistě, potažmo detoxikaci organismu. Hned po probuzení do velké sklenice teplé, nikoli horké vody přidejte polévkovou lžíci Epsomské soli a po malých doušcích ji vypijte. Tento nálev zafunguje jako magnet na odpadní látky a toxiny v organismu, včetně lymfatického oběhu, a velmi rychle dojde k jejich vyplavení z těla. Posnídejte čerstvý sýr, mandarinku nebo grep. Pokud to vydržíte, celé dopoledne jezte jen zeleninu, která obsahuje antioxidanty, což je zejména čerstvý špenát a artyčoky.

K obědu si dejte brokolici s omáčkou z nivy. Odpoledne pijte pouze čerstvé ovocné šťávy, a to hlavně z kiwi a hroznového vína, k večeři se spokojte s okurkovou polévkou. Jelikož v 17.01 hodin Luna opustí znamení Ryb a v 18.23 hodin proběhne novoluní v Beranu, které by mohlo vyvolat bolesti hlavy, po setmění popíjejte čaj z kozlíku lékařského. Tato bylinka nejen tlumí migrény, ale zároveň zklidňuje, takže se vám bude dobře usínat.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop