Horoskop na zítra »

Úžasné a snadné příležitosti, jak vydělat peníze, budete mít před očima celé dopoledne, ale prospěje vám, když je nechat plavat. Odpoledne se totiž rozplynou a ti, kteří finance vloží do spekulace či sázky, zjistí, že šlo o chytře vymyšlený podfuk. Tak se snažte, abyste nepatřily mezi oběti!

Partner

Má-li vedoucí pozici a dnes bude přijímat nové zaměstnance, neměl by nikoho financemi tlačit do kouta. Jinak mu pár šikovných lidí uteče ke konkurenci a toho bude váš partner minimálně další půlrok litovat. Začnou totiž jeho firmě nepříjemně šlapat na paty.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte-li v plánu změnit barvu vlasů na tmavší odstín, dnešní fáze Luny je k této akci ideální! Naopak na trvalou si zajděte až zítra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zejména když podnikáte, odpoledne byste si měly obstarat sošku boha „Kuan Kung“, který dle východní tradice svého „majitele“ a jeho rodinu chrání před podvodníky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když se partner bude večer evidentně myšlenkami někde toulat, nebude ho ani zajímat sport, nic nepodnikejte. Následovalo by odmítnutí a vás by to tak rozhodilo, že byste probděly noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna je ve znamení Lva, které má vliv na stav srdce, proto by vaše strava měla obsahovat dostatek vitaminu C a hořčík. Na lačný žaludek hned po probuzení vypijte velkou sklenici odstáté vody bez bublinek s několika kapkami čerstvé citronové šťávy a asi za dvacet minut posnídejte teplé tousty se šípkovým džemem. Tyto plody totiž obsahují mnohem víc vitaminu C než například citron! Dopoledne pojídejte dle libosti para ořechy či mandle a žlutá jablka, tím tělu dodáte hořčík. K obědu by měl být špenát, tak vyzkoušejte třeba špenátové lasagne, nebudete litovat! K odpolední svačině si připravte mrkvový salát s ananasem a knäckebrot. Místo klasické večeře snězte grep. Před spaním vypijte šálek kvalitního kakaa, protože obsahuje spoustu látek, které mají blahodárný vliv na činnost srdce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.