Horoskop na zítra »

Mnohé z vás se dostanou během pondělí do nepříjemné situace, protože se někdo podřekne a prozradí informaci, kterou nikdo z příbuzných neměl vědět. Nicméně vám to vlastně přijde vhod. Sice se pohádáte, ale vyčistí se mezi vámi vzduch, a během svátků se sejdete v naprosté pohodě, jako kdyby ke konfliktu nikdy nedošlo.

Partner

Máte-li zahradu, partner by měl odpoledne posbírat všechny větvičky, a spálit je. Probíhá zimní slunovrat, a podle slovanské tradice se v tento den pálily staré větvě, aby oheň zničil vše škodlivé, tedy i nemoci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Jakmile skončíte domácí práce, nehty a ruce si koupejte v teplé lázni, do které přidejte panenský olivový olej, a před spaním si do nehtů na rukou i nohou vetřete dýňový olej.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doznívající novoluní v Kozorohu vám radí koupit si kuchařku s recepty na zeleninové a ovocné saláty. Po vánočních svátcích se vám bude hodit.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Diskutovat s partnerem budete ještě okolo půlnoci, protože toho budete mít kvůli událostem během dne oba hodně na srdci. Následně budete tak unavení, že si na erotiku ani nevzpomenete. Jiskřit to u vás v ložnici ale bude pořádně zítra ráno, ještě než začne svítat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Tři minuty po půlnoci vstoupí Slunce do znamení Kozorohu, tedy nastane zimní slunovrat. V 2.25 hodin do stejného znamení vpluje Luna a v 2.36 hodin nastane novoluní. Proto symbolem pondělní měsíční fáze bude „Roh hojnosti.“ Dle východní tradice by ve vašem jídelníčku neměl chybět losos, broskve, meruňky, červený kaviár. Skvělé je to, že právě vzhledem k fázi Luny vás tělo samo upozorní, co je pro něj užitečné, a co škodlivé. Pokud jste ve fázi hubnutí, ráno si propláchněte žaludek, a to tak, že hned po probuzení vypijte velkou sklenici odstáté vody, do které přidejte jablečný ocet. Posnídejte krupicovou kaši a bez jakéhokoli dochucení ji snězte, ale zapijte ji sklenicí teplého kakaa. Obsahuje totiž vitamin D, který vám kvůli malé aktivitě slunce chybí, a přitom je velmi důležitý pro kosti. Dopoledne jezte datle, je jedno zda budou sušené či čerstvé, a broskve. K obědu bude vhodný losos, jeho úprava záleží na vaší fantazii a chuti. Na odpoledne si připravte tousty s červeným kaviárem, klasické máslo nahraďte rostlinným. Večer si pochutnejte na jogurt, do kterého si vmíchejte tmavomodré hroznové víno. Během dne pojídejte dle libosti dýňová semínka, a pijte čaj z jahodníku. Poté si snězte několik lžiček kokosového oleje nebo zeměžluče. Navodí vám pocit sytosti, a večer vás nebude pokoušet hlad!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.