Horoskop na zítra »

Ačkoli během pátku prožijete pořádný trapas, situace vás nerozhodí. Možná se totiž spontánně vrhnete do náruče ženy, o které se budete domnívat, že je vaše sestřenice, ale z vyděšeného pohledu dotyčné vám bude jasné, že je něco špatně. Vzhledem k Luně v proměnlivém znamení to bude její přesná kopie, tedy dvojnice vaší příbuzné.

Partner

Pokud v minulosti vyřizoval pojistnou událost, dnes ho hlídejte ostřížím zrakem! Konečně mu dorazí peníze na účet, ale vám to „nedopatřením“ opomene sdělit.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Ráno se pouze sprchujte a celý den se vyhýbejte průvanu! Naprosto nevhodná je dnes pro vaše znamení sauna, stejně tak velká fyzická zátěž.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Chcete-li být během zimy „in“, pořiďte si kožešinové pončo a ve stejném designu palčáky i návleky na kozačky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Plánujete-li večer péct cukroví, raději to odložte na zítra! Doteky partnera totiž budou tak něžné, že vás vzruší jediným pohlazením.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Pátek strávíte s ubývající Lunou v Blížencích, což je znamení, které má vliv na dýchací cesty. Bude proto rozumné, když se vyhnete zaprášeným a zakouřeným místnostem, a také tělu dodejte vitamin C, třeba i v pastilkách. Posnídejte ovesné vločky, do kterých přidejte nakrájené mandarinky či broskve, a hodně je zapijte zeleným čajem, můžete si ho osladit medem. Dopoledne konzumujte bez omezení pomeranče a grapefruity. K obědu bude vhodný přírodní kuřecí nebo krůtí řízek, rýže a salát ze žlutých paprik s cibulí a zálivkou z jablečného octa. K odpolední svačině si připravte tousty z tmavého chleba s křenovou pomazánkou. K večeři se spokojte s ananasem a nektarinkami. Začnete-li pokašlávat, měly byste popíjet čaj z bylinek, které obsahují saponiny, což jsou například divizna, proskurník nebo zázvor, který má navíc dezinfekční účinky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.