Horoskop na zítra »

Když si oblíbení příbuzní budou před vámi šeptat, měly byste být taktní a nevyzvídat, co probírají. Sice vám důvěřují, ale nebudou si jisti vaší reakcí. Vlastně to bude pro vaše dobro, protože kdybyste se dozvěděly, že plánují stěhování, patrně byste se do konce týdne pořádně nevyspaly.

Partner

Má-li partner problém s autem, měl by využít fázi Luny a zajet do servisu. Za dveřmi je víkend, a když stav svého plechového miláčka na čtyřech kolech nechá osudu, v dalších dnech ho vypeče uprostřed přírody.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Upřednostňujete-li přírodní úpravu nehtů, dnes si je jemným pilováním zkraťte. Podpoříte tím jejich růst, navíc zesílí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Odpoledne využijte k obstarání věcí, bez kterých se neobejdete na výletech. Kupte si pláštěnku, pohodlné, vyšší boty, batůžek na záda. Nezapomeňte ani na proutěný košík, protože Luna dorůstá a po deštích budou plné lesy hub.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noc bude pod taktovkou fáze Měsíce před úplňkem a drbny budou bdít až do svítání, tak zapomeňte na erotické radovánky pod širým nebem!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Fáze Luny vám na dnešek nedoporučuje jíst jablka, zato byste hned od rána měly pojídat hroznové víno. Blíží se úplněk, tělo bude mít tendenci zadržovat vodu, tím pádem by vás mohl potrápit oteklý obličej i nohy, a toto ovoce otoky likviduje. Pojídat byste měly až do večera dýňová semínka, dodají vašemu tělu kyselinu listovou, vitaminy A, E a spoustu minerálů. Oběd zahajte drožďovou polévkou, jako druhý chod by mělo být libové maso dle vašeho apetitu, dokonce může být na čínský způsob, tedy pikantní, kořeněné, a k němu si dejte salát z čerstvého tmavomodrého zelí. Odpoledne jezte netučný sýr, hojně pijte mléko, ať tělo zásobíte vápníkem. Kolem 18. hodiny vypijte dva šálky sypaného zeleného čaje, do kterého přidejte lžičku mletého zázvoru; je to skvělá prevence proti kloubním potížím. Večer si naservírujte žlutý meloun, čerstvý celer a citrusy, to jsou plody, které odvodňují, tudíž zamezují případným otokům. Po setmění se nezapomeňte podívat na oblohu, Měsíc bude králem nočního nebe!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.