Horoskop na zítra »

Lidé dnes budou mít tendenci různě překrucovat slova a vyvozovat z nich něco úplně jiného, než bylo řečeno. Tak se ve vlastním zájmu nevybavujte se sousedkami na chodníku, protože i váš dotaz, jak se jim daří, by mohly pojmout jako provokaci! Vy si totiž nevšimnete, že jedna z nich má nohu v sádře!

Partner

Enormně pozorný by měl být za volantem. Ani malé překročení rychlosti mu totiž neprojde. Fáze Měsíce navíc naznačuje, že by se mu v následných dvou týdnech lepila smůla na paty, jednu pokutu ještě nebude mít uhrazenou a už dostane další!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Před spaním si masírujte lokty, ramena a kolena olejem s esencí jedle. Je to skvělý pomocník v boji proti revma.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte ideální horoskop pro výběr věcí, kterými zkrášlíte domov a zajistíte větší pohodlí. Může to být například velké zrcadlo, stejně tak venkovní sedací souprava z ratanu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud jste přibraly nějaké to kilo, večer se nekoukejte do zrcadla! Rozhodil by vás sebemenší faldík a začaly byste se chovat křečovitě jako robot. Stejný by byl i sex, bez vášně a spontánnosti.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

V 7.34 hodin Luna vstoupí do Kozoroha, tak posnídejte švestky nebo tmavomodré blumy, můžete i kompot. Vzhledem k fázi ubývajícího Měsíce se snažte během úterka sníst co nejvíc nepražených, nesolených vlašských a lískových ořechů. Naopak byste neměly konzumovat mražené potraviny a konzervy ani pít okysličené nápoje. K dopolední svačině si připravte celozrnné pečivo namazané rostlinným máslem, natvrdo uvařené vajíčko a světlou papriku. K obědu by měl být smažený nebo dušený květák s bramborami vařenými ve slupce a ledový salát s jogurtovou zálivkou. Odpoledne byste měly sníst co nejvíc mléčných výrobků, například tvaroh s pažitkou, dejte si k němu celozrnné pečivo a vše zapijte velkou sklenicí kvalitního mléka, dodáte tělu vápník. Kolem 18. hodiny popíjejte čaj z jahodníku, je to skvělý prostředek proti revmatismu, dně i lymfatickým potížím. K večeři byste se měly spokojit s miskou kukuřičných lupínků zalitých mlékem. Nezapomeňte dodržovat pitný režim, tělu byste v průběhu dne měly dodat alespoň dva litry čisté vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.