Horoskop na zítra »

Chuť vydělat za každou cenu u mnohých může být dnes tak silná, že se například podnikatelky pustí na velmi tenký led, a skutečně vydělají. Ochrání vás trigon Saturna ve vašem znamení s Venuší v Rybách, ale zítra stejný trik raději nezkoušejte, to už budou na nebi úplně jiné konstelace, a vy proděláte!

Partner

Máte-li děti, dnes partnera oškubou i během banálního Člověče, nezlob se. Tvářit se sice bude pořád jako borec, ale to bude zdání, neustojí to, horoskop totiž naznačuje, že v duchu bude zuřit!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nohám večer dopřejte koupel v odvaru jalovce, rozpohybujete tím krevní i lymfatický oběh. Před spaním si obličej i dekolt ošetřete levandulovým olejem, který podpoří regeneraci pokožky. Zítra ráno bude vaše pleť omlazená, bez vrásek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Šťastnou ruku dnes budete mít při výběru laku na nehty, barvy na vlasy. Myslete už na teplé dny, a své ratolesti kupte malý nafukovací bazén, rychloskládací stínění.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Máte před sebou jeden z mála večerů, kdy zatoužíte po skupinovém sexu. Iniciátorky nebudete, ale když se naskytne příležitost, nenecháte si ji ujít.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

I přesto, že je Luna v Rybách, její fáze vám doporučuje vyřadit z jídelníčku mořské plody, ryby, vejce, uzeniny. Čím jednodušší jídla budete během pátku jíst, tím snadněji se vaše tělo zbaví nahromaděných toxinů. Ráno si hned po probuzení vypijte na lačný žaludek čaj z lístků jahodníku. Pokud chcete předejít otokům, během dopoledne jezte meloun, čerstvé okurky, nepijte kávu a omezte kouření. V menu oběda by neměla chybět hrachová polévka, protože hrách obsahuje antioxidanty. Jako druhý chod budou vhodné například sladké tvarohové knedlíky. K odpolední svačině si připravte sýr, celozrnné pečivo, přikusujte hlávkový salát. K večeři si uvařte pudink, když dostanete chuť na slané, tak konzumujte salát ze zelených paprik a přimíchejte do něj zelený hrášek. Okolo 18. hodiny popíjejte pomalými doušky čaj z lístků břízy. Vyčistíte si močový měchýř i ledviny. Večerní hlad zažeňte zeleným jablkem, hruškou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.