Horoskop na zítra »

Když se dnes do vás slovně obují kolegové, nenechte si to líbit! Postavte se jim a ukažte, že se jich nebojíte, i když budete čelit početní přesile! Vše ve vašem horoskopu naznačuje, že budete muset veřejně hájit svoji pracovní pozici, jinak byste o ni kvůli nehorázným pomluvám mohly přijít!

Partner

Fáze Měsíce přeje klidným rozchodům i rozvodům. Máte-li s expartnerem nějaké neshody například kvůli majetku, odpoledne se s ním sejděte. Na podmínkách se tentokrát dohodnete snadno a bez dramatických výstupů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vpodvečer vám prospěje relaxační masáž kamenným olejem nebo bambuckým máslem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste měly sobě i drahouškovi spodní bezešvé prádlo s příměsí bambusu. Poskytne vašim intimním partiím pohodlí a zamezí množení nežádoucích bakterií.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večerní fáze Měsíce je pro vás jako stvořená, protože přímo doporučuje milování ve vodě! Tak partnera klidně svádějte v zahradním bazéně nebo při relaxaci ve vířivce!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Pátek strávíte s ubývajícím Měsícem v Blížencích. Jedná se o znamení, které má vliv na dýchací cesty a plíce, a pokud kouříte, alespoň mezi 8. a 10. hodinou na cigarety zapomeňte! Ráno nalačno vypijte čaj z květů černého bezu, má blahodárný vliv na průdušky. Posnídejte ovesné vločky s čerstvým ovocem, nejvhodnější budou třešně. Dopoledne pojídejte dle libosti citrusy a kiwi. K obědu budou vhodné těstoviny s tuňákem a ledový salát s citronovou zálivkou. Na odpoledne si připravte celerovou pomazánku nebo celerový salát. Prospěje vám i rybíz, je totiž zdrojem vitaminu C, což je přírodní antioxidant. Večerní hlad zažeňte meruňkami či melounem. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte čaj z černého bezu a můžete si ho osladit medem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.