Horoskop na zítra »

Pořádně se vám během soboty vymstí vaše vrozená zvědavost. Za přispění Merkura ve svém sektoru tajemství totiž vyslechnete rozhovor, který nebude určen dalším uším, a protože se v něm mihne i vaše jméno, vše co na svou adresu uslyšíte, budete v duchu probírat, vlastně analyzovat celý večer.

Partner

Nezadané by večer měly vyrazit na koncert nebo akci, vztahující se k tajemnu, mystice. Fáze měsíce v Rybách naznačuje seznámení s mužem, který se pohybuje v uměleckých nebo esoterických kruzích!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

V podvečer dopřejte pleti masku z ušlehaného kiwi. Skvěle ji hydratuje a ovocné kyseliny podpoří tvorbu kolagenu. Před spaním si chodidla masírujte třezalkovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Horoskop vám radí pořídit si mořskou a himalájskou sůl, koupelové pěny a olejíčky s vůní jedle, borovice nebo zeleného jablka. Na koupele nohou se vám bude hodit přeslička.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noc je pro vaše znamení vhodná k početí potomka. Pokud otěhotníte do zítřejšího dopoledne, před svou ratolestí nikdy nepijte alkohol, nekuřte. Bude vás totiž od prvních krůčků napodobovat!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ráno vás osvěží a dokonale probudí velký šálek antilipidového čaje, který byste měly popíjet celou sobotu, protože vám posílí cévní systém. Asi po 20 minutách byste měly vypít i sklenici mléka, přikusujte celozrnné pečivo. Na misku si připravte semínka slunečnice a sezamu a bez omezení je pojídejte až do večera. K dopolední svačině budou vhodně broskve, mandarinky. V menu oběda by neměl chybět zeleninový vývar s nudlemi, jako druhý chod dušené hovězí maso, jakou omáčku zvolíte záleží na vaší chuti. Tělu byste měly dodat hořčík, který obsahuje ledový salát, tak ten si připravte k odpolední svačině, vmíchejte do něj čerstvou žlutou papriku. V 17.37 hodin vpluje Luna do Ryb, proto bude k večeři vhodný čočkový salát, chuť na sladké zažeňte zelenými jablky. Během dne se snažte vypít alespoň 1,5 litru čisté, neokysličené vody, a okolo 19. hodiny popíjejte intenzivně čaj z jahodníkového listí, který vám povzbudí lymfatický systém.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.