Horoskop na zítra »

Pořádně na frak dnes dáte každému chlapíkovi, který se bude tvářit jako ministr zeměkoule. Hlavně mužskou část populace totiž budete převyšovat intelektem, fantazií i skvělou intuicí, a navíc dokážete tak bravurně blafovat, že kdybyste si zahrály poker, obehrajete i zkušeného karbaníka.

Partner

Pokud ho dnes napadne investovat peníze, měl by se zaměřit na domácí obligace a státní dluhopisy, protože mu periodicky vždy po dvou letech přinesou zisk!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vlasy si dnes nemyjte, začaly by se enormně mastit a tvořit se v nich lupy! Naopak vám prospěje masáž chodidel, například se procházejte v akupresurních pantoflích.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Šťastnou ruku dnes budete mít při výběru pohádek i knih o tajemnu a mystice. Dobře si vyberete i kvalitní hudební nástroje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude partner něžný jako v dobách, kdy jste se poznali. Tak se chovejte stejně jako tenkrát a chvilku dělejte drahoty!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sváteční den strávíte s Lunou v Rybách, což je znamení, které má vliv na lymfatický systém. Chcete-li předejít otokům dolních končetin, nepijte kávu ani alkohol a méně solte. Můžete jíst jakékoli maso kromě drůbežího! Ráno nalačno pomalými doušky vypijte velký šálek sypaného kopřivového čaje a asi za dvacet minut posnídejte například meruňkový koláč. Měsíc ubývá, takže nehrozí, že přiberete na váze. Dopoledne jezte čerstvé ředkvičky, celer a okurky, tím zabráníte, aby tělo zadržovalo vodu. Chuť na sladké zažeňte plátkem šťavnatého melounu. K obědu si klidně připravte něco exotického, pikantního, prostě poslouchejte chuťové buňky. Součástí odpolední svačiny by mělo být tmavé pečivo s humrovou pomazánkou a alespoň čtyři zelené olivy. Po 18. hodině kromě zelených jablek nic jiného nejezte, měly byste neklidné spaní! V průběhu dne se snažte v pravidelných intervalech, třeba každou půlhodinu, vypít alespoň dvě deci minerální vody bez bublinek, tím předejdete dehydrataci. Ideální bude, když mezi 15. až 19. hodinou budete popíjet vlažný čaj z listů jahodníku. Má blahodárný vliv na trávení, lymfatický systém i klouby.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.