Horoskop na zítra »

Pozorujte dnes všechny ženštiny okolo sebe. Patrně zaznamenáte zajímavý fenomén, například že se kolegyně nebo sousedka snaží kopírovat styl vašeho oblékání, líčení. Tomu se v duchu zasmějte, protože to bude přirovnatelné k laciné imitaci drahého parfému, u kterého kouzelné voňavé fluidum přestane fungovat za několik minut.

Partner

Z vašeho bezstarostného koketování partnerovi vůbec nebude jasné, zda o něj ještě stojíte. Tak se nedivte, když vám ztropí sice krátkou, ale velmi bouřlivou žárlivou scénu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Při ranním sprchování se snažte nenamočit si vlasy, snadno dnes totiž nastydnete! Pokud nejste těhotné, odpoledne si zajděte na lymfatickou masáž. Trápí-li vás zarůstající nehty, večer je ostříhejte, dorostou správně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Využijte Lunu ve svém znamení k nákupu koženého oblečení a módních doplňků. Dětem i partnerovi pořiďte teplé kulichy, ve stejném designu šálku, rukavice.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude stačit, když partnera pohladíte po zadečku. Vmžiku se promění v erotickou sopku!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Protože doznívá novoluní, jezte častěji menší porce, a do jídelníčku zařaďte ořechy, sušené ovoce, čerstvou zeleninu a ovoce. Čím jednodušší a lehčí jídla během pátku budete jíst, tím je žaludek lépe zpracuje. V žádném případě nedržte hladovku, ale ani se nepřejídejte, prostě zvolte střední cestu! K snídani si dejte ovesné vločky, přidejte do nich jogurt, med, nastrouhané mandle. Celé dopoledne pojídejte bez omezení zelená jablka, přikusujte k nim nepražené a nesolené pistácie. K obědu si dopřejte něco pikantního, ostrého, například česnečku s opečeným chlebem, česnekem nešetřete! K odpolední svačině bude vhodný tmavý chléb s rostlinným máslem, k němu přikusujte zelené olivy. Večer zažeňte chuť na sladké rozinkami nebo šťavnatou broskví. Mezi 17. a 19. hodinou sledujte, zda vás nepobolívá v zádech. Tělo by tím dalo najevo, že se nedokáže vypořádat s nějakým jedem. Preventivně popíjejte v uvedeném čase čistou vodu s čerstvým citronem, střídavě s čajem z kořene jehlice trnité.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.