Horoskop na zítra »

Máte-li úvěr či hypotéku, první lunární čtvrť vám radí, abyste odpoledne obvolaly banky a seznámily se s možnostmi refinancování. Asi poskočíte radostí, protože zjistíte, že touto jednoduchou operací ušetříte nemalé peníze na úrocích. Když vám finanční ústav za převedení půjčky nabídne i tablet, na zítřek si sjednáte schůzku a akci dotáhnete do konce.

Partner

Večer si obujte pohodlné boty a vypijte energetický nápoj. Když totiž partnerovi povyprávíte, co jste během dne podnikly, bude to chtít oslavit a flám se zvrtne na noční toulky ulicemi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Hned po příchodu z práce byste si měly umýt vlasy a na závěr je proplachujte odvarem z břízy nebo kaštanu. Zesílí a budou se krásně lesknout.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pokud dlouhodobě nemůžete otěhotnět, nelze vyloučit, že se s partnerem rozhodnete podstoupit umělé oplodnění a okamžitě uhradíte nutné poplatky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Energii si dnes oba vybijete chůzí, takže na sex patrně nedojde. Povídat si dlouho do noci ale budete určitě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Zejména když se snažíte zhubnout do plavek, vzhledem k pondělní fázi Luny můžete držet půst, ale tím není míněno, že byste měly hladovět! Jezte několikrát denně malé porce. Během dopoledne si pochutnejte na čerstvém ovoci a ovocných šťávách. Místo pečiva chroupejte kukuřičné lupínky a intenzivně je zapíjejte neokysličenou vodou. K obědu si připravte silný zeleninový vývar. Odpoledne si dejte pouze zeleninu, třeba kedlubny a hlávkový salát. Kolem 15. hodiny zalijte fazolové lusky studenou vodou a nechte je 20 minut povařit. Lusky sceďte a uložte, protože se vám zítra budou hodit, výluh nechte vychladnout a kolem 16. hodiny ho pomalými doušky vypijte. Podpoříte tím správnou funkci slinivky břišní. K večeři se spokojte s bílým jogurtem, jenž obsahuje živé kultury, což prospěje vašemu trávicímu traktu. V průběhu dne byste měly vypít minimálně dva litry čisté vody bez bublinek a nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.