Horoskop na zítra »

Hned ráno si všimnete, že vám lidé naslouchají daleko pozorněji než v jiné dny. Aktivní je totiž Jupiter ve vašem sektoru filozofie, takže diskutovat budete vtipně, ale chytře. Vůbec se nedá vyloučit, že pronesete bonmot, který se stane populární nejen ve vaší rodině, ale i mezi přáteli. Nakonec ho bude používat půl města, aniž by někdo tušil, že autorem jste vy!

Partner

Pokud někomu partner dluží peníze, během pátku by je měl vrátit. Když to nebude možné, alespoň by se měl věřiteli ozvat, aby bylo jasné, že si je svých závazků vědom.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Chvilku choďte doma nebo na zahradě v trávě bosé, s knihou na hlavě, srovnáte si páteř. Večer si přiložte na oči kolečka okurek, a poslouchejte televizi aspoň dvacet minut s nohama ve vyšší poloze.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Šťastnou ruku budete mít při nákupu náhrdelníku, soustřeďte se na neobvyklé, orientální kousky, a hned přiberte ve stejném designu i náramek na ruku a okolo kotníku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud plánujte zítra vyrazit na výlet nebo návštěvy, v žádném případě si večer neberte červenou noční košilku. To by partnera tak rozdráždilo, že bude schopný milovat se až do rána, a během soboty byste usínaly i vestoje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Velký pátek strávíte s ohnivou Lunou ve Střelci a dle tradice by měl být bezmasý. Což koresponduje s měsíční fází, protože jejím symbolem je Pavouk a radí z jídelníčku vyřadit maso, houby, sladké limonády. Protože budete mít velmi citlivé trávení, snažte se ho povzbudit například kurkumou. Ráno si do mléka vmíchejte špetku tohoto koření a nápoj vypijte. Pokud kurkumu nemáte, nahraďte ji fenyklem. Asi za dvacet minut posnídejte vodní meloun, a pokud jste se rozhodly zhubnout do plavek, můžete ho sníst kolik chcete, ale celé dopoledne se snažte kromě melounu a neslaných, nepražených mandlí nekonzumovat nic jiného. K obědu by měla být hustá fazolová polévka, přidejte si do ní hojně česneku a chilli koření. Odpoledne jezte sýr, přikusujte k němu tmavé celozrnné pečivo a snězte alespoň tři rajská jablíčka. Pokud večer budete trávit doma, popíjejte mezi 17. až 19. hodinou čaj z šišáku bajkalského. Podpoří regeneraci jaterní tkáně, skvěle detoxikuje organizmus, a má navíc uklidňující účinek, takže se vám bude skvěle usínat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.