Horoskop na zítra »

Pokud jste považovaly partnerovy kamarády za velkou konkurenci, dnes vás přesvědčí o opaku, stanou se vašimi spojenci i ochránci! Jako legendární mušketýři se za vás na veřejnosti postaví ve sporu, který byste bez jejich podpory prohrály na celé čáře!

Partner

Nezadané dnes projdou malou zkouškou. Budete mít tendenci navázat vztah za každou cenu a samozřejmě sáhnete úplně vedle. Poblázníte chlapíka, který vám nebude ničím imponovat. Následně ho setřást dá pořádnou fušku!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Ještě před příchodem podzimních plískanic vašemu obličeji i dekoltu prospěje peeling pomocí AHA kyselin. Pokožku zbaví odumřelých buněk, vyhladí vrásky a zesvětlí pihy!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Ještě než začne topná sezona, kupte reflexní fólie za radiátory, které zabraňují úniku tepla a odrážejí ho zpět do místnosti.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Milování hned po příchodu z práce bude skvělé, stejně jako večerní. Oba si tak opět potvrdíte, že k sobě prostě patříte.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

V 11.02 hodin Luna vstoupí do Býka, proto nepijte ledové nápoje ani nejezte zmrzlinu. Patrně by vás začalo bolet v krku a mohl by vás potrápit i kašel. Ráno můžete bez černého svědomí vypít klasickou černou kávu, ale zapijte ji velkou sklenicí odstáté vody. Místo klasické snídaně si asi za dvacet minut dejte mléčný koktejl, nejvhodnější bude borůvkový. Následně byste měly podpořit činnost štítné žlázy, tak konzumujte potraviny obsahující jod, například celé dopoledne dle libosti pojídejte nesolené, nepražené burské oříšky a hojně je zapíjejte minerálkou. V menu oběda by neměla chybět ryba, například losos, s malým množstvím brambor vařených ve slupce a salát z červené řepy. Odpoledne si klidně dopřejte něco sladkého, například zemlbábu neboli žemlovku, a k večeři bude vhodný salát z tmavomodrého zelí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.