Horoskop na zítra »

Peněženku nechte doma! Když například začnou kolegyně vybírat na dárek k narozeninám pro šéfa, vzhledem k vychloubačné a zároveň velkorysé Luně ve Lvu se budete chtít předvést, svým způsobem ostatním ukázat, že máte peněz jako slupek, a přispějete tak vysokou bankovkou, že ostatním vypadnou oči z důlků.

Partner

V podvečer vás partner překvapí. Za přispění měsíční fáze ho začne trápit svědomí, a tak se konečně vrhne na domácí půdě do drobných oprav, které vám slibuje již několik dnů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Při péči o pleť se dnes spolehněte na přírodní suroviny. Obličej si očistěte kolečky okurek, poté si ho oplachujte jitrocelovým čajem. Tento čaj si přidejte i do večerní koupele. Zklidní pokožku, dokonce má pozitivní vliv i na lišej, špatně hojící se rány.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Šťastnou ruku budete mít při nákupu oblečení, stejně tak si dobře vyberete obloučky na dioptrické brýle. Partnerovi kupte do auta polarizační, bude se mu daleko líp jezdit během dešťů, v mlze.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer buďte aktivní, protože partner bude potřebovat mírně povzbudit, například jemnou masáží zad, jeho libido probudí i vůně olibanu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ještě před svítáním vstoupí ubývající měsíc v 5.10 hodin do znamení Lva, které má vliv na srdce, cévy, krevní oběh. Tak si snězte hned po probuzení nalačno lžičku bodlákového oleje, který snižuje hladinu cholesterolu. Posnídejte ananas a ideální bude, když ho budete pojídat i celé dopoledne, střídavě s červenými jablky. Máte-li problémy s hladinou cukrů v krvi, nízkým tlakem nebo nadváhou, jezte ovesné vločky a hojně je zapíjejte vodou. K obědu si připravte těstoviny s plněnými paprikami a mísu ledového salátu, přidejte si do něj hrášek. Mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivita srdečního svalu, proto v tuto dobu nekuřte, nepijte kávu. Odpoledne konzumujte ovoce, a to černý rybíz, maliny, ostružiny, jahody a zeleninu, rajská jablíčka, čerstvé zelí. Jednotlivé druhy nemíchejte, mezi ovocem a zeleninou dělejte pauzu 20 minut. Protože bude celý pátek silný ohnivý živel, vypít byste měly alespoň dva litry čisté neokysličené minerální vody, nejvíc tekutin tělu dodejte do 14 hodin.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.