Horoskop na zítra »

Neokřikujte děti, když budou na návštěvy hubaté. Jejich postřehy totiž budou trefné, a hlavně upřímné! Možná dokonce zjistíte, že v nich dřímá herecký talent, protože z jejich gest a mimiky bude jasné, že napodobují prudérní tetu, která nemá nic jiného na práci, než je pořád komandovat.

Partner

Vpodvečer byste s ním měly vyrazit například bruslit nebo lyžovat na sjezdovku. Možná se vám jeho záliba tak zalíbí, že ji začnete provozovat společně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Ráno si přivstaňte a chodidla si vykoupejte v naředěném levandulovém octě. Osvěží je a zabrání jejich pocení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Investovat byste měly do zdraví, a to hlavně potomků a prarodičů. Obstarejte vakcíny proti chřipce a hned zítra je nechte očkovat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noční fáze Měsíce je pro vaše znamení ideální k otěhotnění! Dětem počatým do zítřejšího dopoledne sudičky nadělí bohatou fantazii, mazanost, ale i odvahu. Mnozí sice procestují mládí, ale nikdy nezapomenou, která cestička vede domů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna v Rybách se bude celý den pohybovat v blízkosti Neptuna, což sníží vaši imunitu, a můžete se cítit unavené a ospalé. Ráno hned po probuzení byste se měly osvěžit sklenicí odstáté vody s citronovou šťávou a špetkou zázvoru, to vás zaručeně probere! Dopoledne místo kávy popíjejte zelený čaj, konzumujte kiwi, hroznové víno a zkuste vydržet bez pečiva. Pocit nasycení navodí miska ovesných vloček, kterou hojně zapíjejte čistou vodou. V menu oběda by neměl chybět zeleninový vývar, jako druhý chod by mělo být dušené maso s rýží a zelené fazolky. Odpoledne si klidně naservírujte něco sladkého, například zapečená jablka. K večeři si připravte salát z čerstvého světlého zelí. Pak už si jen dejte meloun, který váš organismus zásobí vodou, navíc nemá skoro žádné kalorie. Večer byste se rozhodně měly vyhýbat alkoholu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.