Horoskop na zítra »

Jste-li nezadané a dnes dostanete pozvánku na ples, raději neposlouchejte svoji bujnou fantazii. Abyste nikomu nemusely vysvětlovat, že nemáte doprovod, klidně si najmete „gigola“, se kterým si na parketu budete tak rozumět, že s ním skončíte v posteli. Nepříjemné vystřízlivění by ale nastalo zítra ráno, až by vás požádal o proplacení faktury za jeho služby.

Partner

Když ho příbuzní poprosí o pomoc, doporučte mu, aby je nechal vymáchat ve vlastní šťávě. Při opravě mu totiž může něco bouchnout či rupnout pod rukama a oni by vinu svalili na něho.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nedělejte žádné zásahy v obličeji, do toho spadá i trhání obočí a trvalá na řasy. Fáze Měsíce vám dokonce nedoporučuje ani návštěvu zubaře, pokud to nebude akutní.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Vzhledem k počasí a pátečnímu horoskopu se vám již odpoledne může hodit máta, která pročistí nosní dutiny a zmírňuje bolesti hlavy. Přiberte i čaj z tužebníku, který pomáhá při vysokých teplotách.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud večer chcete sledovat svůj oblíbený seriál, nalákejte partnera do vany plné voňavé pěny. Teplá voda na něho zafunguje jako mírné sedativum.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Pátek patří mezi dny, kterých je jako šafránu, protože vaše tělo beze zbytku spálí vše, co přijme. To ale neznamená, že se můžete přejídat a jíst tučná jídla! Naprosto nevhodné by bylo i hladovění, vzhledem k fázi Luny by mohlo negativně ovlivnit strukturu kostí. Snažte se do jídelníčku zařadit mléko, tvaroh, a hlavně jezte častěji menší porce. Ráno nalačno vypijte jahodový džus, můžete ho nahradit jahodovým kompotem. Ke svačině by měly být celozrnné rohlíky, nízkotučné mléčné výrobky a alespoň tři rajčata. K obědu budou vhodné zapečené těstoviny a okurkový salát s jogurtovou zálivkou. Snažte se jíst pomalu a jídlo pořádně rozkousejte! Na odpoledne si připravte tvarohovou pomazánku s nakrájenou červenou paprikou, budete-li mít chuť na sladké, udělejte si mléčný koktejl, do kterého můžete přidat čerstvé ovoce či kompot dle svého apetitu. Pokud hubnete, celý den pojídejte pouze těstoviny a hojně je zapíjet neokysličenou vodou. Pomůže to shromáždit škodliviny i tuky, které pak tělo mnohem snadněji vyloučí. Minimální příjem tekutin by dnes měl být 2,5 litru čisté neokysličené vody. Začne-li vás pobolívat hlava, vypijte skleničku vody s tinkturou z kopretiny řimbaby nebo čaj ze stejné bylinky, má téměř okamžitý účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.