Horoskop na zítra »

Budete-li dnes něco vyřizovat v bance nebo na poště, mluvte stručně. Nervozita a netrpělivost budou kvůli první lunární čtvrti všudypřítomné. Některé osůbky už budou myšlenkami uhánět na víkendovou chatu a zdlouhavými proslovy mimo téma byste mohly úředníka za přepážkou vytočit.

Partner

Vyrazíte-li večer do společnosti, partner by se neměl bavit s cizími lidmi. Jinak až doma zjistí, že nemá doklady nebo peněženku. Prostě se mu nějaký darebák postará o bezesnou noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Za dveřmi už je období odhalování, tak si začněte připravovat tělo do plavek! Před večerní koupelí si natřete stehna i zadeček skořicovým olejem a krouživými pohyby směrem nahoru tyto partie masírujte. Je to skvělá prevence proti pomerančové kůži.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li v plánu vyrazit na jarní dovolenou do ciziny, dnes zajděte do cestovky a prohlédněte si nabídky exotických zájezdů slibujících dobrodružství. Zaměřte se na destinace v severní Africe, třeba v Tunise.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Každému páru občas prospěje sexuální dovolená a vy byste si ji měly dopřát právě páteční noc. V myšlenkách totiž budete cestovat, takže se nedokážete pořádně uvolnit.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Pátek strávíte s Lunou v Raku, což je znamení, které má vliv na trávení. Vzhledem k její fázi byste v žádném případě neměly držet půst! Když tělu nedodáte potravu, nastartujete zvláštní efekt. Z obavy z hladovění si začne vytvářet zásoby, a to by mohlo zapříčinit nenápadné tloustnutí! Jezte proto častěji, ale menší porce. Z jídelníčku vyřaďte konzervy i mražené potraviny a žaludek byste neměly zatěžovat ani kávou, alkoholem a sladkostmi. Ráno vám prospěje čaj ze šípků, a pokud nejste těhotné, přidejte do konvičky i špetku dřišťálu, jenž pročistí zažívací ústrojí. Tento čaj popíjejte celé dopoledne a kromě ovesné kaše s čerstvým ovocem nejezte nic jiného. K obědu si připravte kuřecí stehno bez kůže a jako přílohu rýži se špetkou kari. Toto koření má blahodárný vliv na trávení a rovněž je přírodní antioxidant! K odpolední svačině si dejte celozrnné pečivo a čerstvé ředkvičky, k večeři pak jogurt, do něhož vmíchejte brusinky. Kolem 18. hodiny povařte hrst fazolových lusků asi dvacet minut a po vychladnutí odvar pomalými doušky vypijte, čímž harmonizujete trávení. V průběhu dne se snažte vypít alespoň dva litry čisté neokysličené vody.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.