Horoskop na zítra »

Dobrou zprávu vám přináší trigon Venuše s Jupiterem zejména v případě, že se potýkáte s dlouhodobou nemocí. Hned po probuzení se budete cítit skvěle a celý den bude mít i vaše energie na vzestupu. Pocítíte to hlavně v zaměstnání, protože běžnou práci budete mít hotovou ve velkém časovém předstihu.

Partner

Psychika partnera bude přetížená již odpoledne a sám si nebude vědět rady s výkyvy nálady. Napusťte mu vanu, do teplé vody přidejte nálev z meduňky a její aroma ho zklidní.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Když budete mít čas, po 13. hodině si dopřejte masáž zad. Nejste-li těhotné, prospěje vám i masáž bříška.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Investujte dnes peníze do svého počítače a na odpoledne pozvěte odborníka, aby provedl jeho údržbu. Vzhledem k Luně v Panně bude pečlivý detailista, odhalí sebemenší problém a vy se nebudete stresovat, zda vám dokumenty nezničí zákeřný virus.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nezadané by neměly brát na lehkou váhu komplimenty kamaráda. Po společně strávené noci usoudíte, že v něm máte nejen spolehlivého přítele, ale i skvělého milence.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Zbývá jeden den do úplňku v Panně, proto hned po probuzení vypijte nalačno velkou sklenici vlažné vody a přidejte do ní kapku jablečného octa pro lepší trávení. Na mističku si připravte nesolené, nepražené lískové oříšky a podle chuti je chroupejte celé dopoledne, stejně jako tmavé hroznové víno, a snažte se nekonzumovat nic jiného. K obědu bude vhodná koprová omáčka s brambory. Na odpolední svačinu si dejte ovesné vločky s medem a nakrájenými tmavomodrými blumami. Kolem 18. hodiny pomalými doušky popíjejte čaj z meduňky, jenž harmonizuje trávicí trakt. Když budete mít večer hlad, nastrouhejte jablka i se slupkou, přidejte do nich skořici a směs vás zasytí. Během středy byste měly pečlivě dodržovat pitný režim, tak každou půlhodinu vypijte sklenici čisté vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.