Horoskop na zítra »

Snahu oživit staré kontakty z minulosti budete mít díky doznívajícímu novoluní. Když vám například kamarádka z mládí nebo příbuzní na druhém konci republiky nezvednou telefon, nebuďte z toho rozmrzelé. Je přece sobota, navíc pěkné počasí vyláká lidi do přírody. Připomeňte se jim večer a mějte po ruce skleničku s pitím, protože to bude příjemný, ale hodně dlouhý rozhovor.

Partner

Poklimbáváním vás nakazí hned po obědě a oba patrně odpoledne prospíte. To bude jenom dobře, protože kdy jindy byste si měli dobít baterky, než ve víkendových dnech!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Dolní část zad si chraňte před prochladnutím, můžou vám nastydnout ledviny! Jejich činnost byste měly povzbudit masáží, a to kloubů palců na nohách, kudy prochází meridián tohoto orgánu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřte se na magické předměty. Jelikož se blíží zima, kupte si keltskou spirálu, která vás bude dobíjet energií. Zároveň vás bude popohánět k aktivitě, aby ve vašem životě nedošlo ke stagnaci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané, kroťte se! Jinak se vyspíte s nějakým mužem jenom ze soucitu. Ještě párkrát byste se s ním ze stejného důvodu sešly. Následný rozchod by ale dotyčný prožíval hodně emotivně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Je krátce po novoluní, proto dnes jezte častěji menší porce. Vaše tělo totiž bude mít tendenci vše, co přijme, ukládat do zásob, což se týká i soli. Ráno vypijte dva šálky šípkového čaje, tím podpoříte činnost ledvin. Dopoledne pojídejte ananas a semínka lichořeřišnice, která jsou přírodní antibiotikum a blahodárně působí právě na ledviny. K obědu bude vhodný zeleninový vývar. Následně chroupejte ledový salát, můžete ho sníst libovolné množství, ale už nic jiného. Odpoledne popíjejte šťávy z jablek, citrusů, okurek a žlutých paprik. Jednotlivé druhy ale nemíchejte dohromady, mezi ovocnými a zeleninovými šťávami si vždy udělejte půlhodinovou pauzu. K večeři si připravte chlebíčky s celerovou pomazánkou, protože tato zelenina má močopudné účinky. Ledviny jsou aktivní mezi 17. a 19. hodinou, tak v tomto čase popíjejte střídavě kopřivový a jitrocelový čaj. Tím usnadníte tělu zbavit se škodlivých látek a také se vám pročistí krev.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.