Horoskop na zítra »

Máte-li děti, věnujete jim celou sobotu. Harmonická vazba Junony s Lunou v Raku vám totiž připomene, že je důležité potomky nejen nakrmit a finančně zabezpečit, ale také si s nimi povídat a hrát. Dokonce je možné, že se v jejich prospěch zřeknete některé ze svých zájmových činností.

Partner

Žijete-li daleko od jeho původního bydliště, od rána buďte pečlivě upravené. Je totiž možné, že se z minuty na minutu rozhodnete zajet na návštěvu k rodičům či prarodičům. Vzhledem k fázi Měsíce se mu totiž po nich zasteskne.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vpodvečer byste měly posílit prsní svaly, například dělejte kliky. Při cvičení se snažte, aby se hrudník nedotýkal podlahy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Poslední lunární čtvrť vás nabádá, abyste si rozšířily vědomosti. Investovat byste měly například do kurzu, kde se dozvíte novinky, které uplatníte ve své profesi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Milování tuto noc bude přesně podle vašich představ. Spontánní a vzhledem k Luně ve Lvu také hodně vášnivé.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do večera bude ubývající Luna v Raku, tak se snažte nezatěžovat trávení. Jezte potraviny, které nezůstávají dlouho v žaludku ani ve střevech. Nechte si tedy zajít chuť na vejce, uzeniny, smažená jídla a majolku. Ráno hned po probuzení spolkněte lžičku hroznového oleje a zapijte jej velkou sklenicí odstáté vody bez bublinek. Olejíček harmonizuje zažívání, a dokonce rozpouští žlučníkové kameny. Dopoledne konzumujte ovoce, hlavně zelená jablka, a také si dejte pár švestek. V menu oběda by neměly chybět těstoviny, jejich úprava záleží na vaší chuti, a dále ledový salát, do něhož vmíchejte hrášek. Kolem 15. hodiny má největší aktivitu tenké střevo, proto v uvedeném čase vypijte alespoň dva šálky čaje z řebříčku lékařského, podpoříte tím trávení. K odpolední svačině by měl být nějaký sladký pokrm z jablek, například štrúdl, zapečená se skořicí nebo čerstvý kompot. K večeři si naservírujte fazolový salát. Samozřejmě během soboty nezapomínejte dodržovat pitný režim! Minimální byste měly vypít 1,5 litru čisté vody bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.