Horoskop na zítra »

Naprosto bezbranné budete od rána do večera vůči upovídaným kolemjdoucím. Dokonce se můžete dostat do situace, že vás na ulici někdo začne obtěžovat, a následně budete mít hodně práce uklidnit situaci. Objeví se totiž soused, který vás začne velmi energicky a hlavně hlasitě bránit.

Partner

Snažte se odpoledne partnera přinutit, aby si ve skříni udělal pořádek, a vyřadil vše, co potřebuje vyprat. Když to neudělá, možná již zítra začne bědovat, že nemá co na sebe!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

S rýmou si poradíte hravě. V místnostech doplňte do odpařovačů topení vodu, do ní přidejte například esenci jedle a nosní dutiny si dvakrát denně ošetřete šípkovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si dnes měly kromě vánočního balicího papíru a stužek i obálky, pohlednice. Hned je napište a rozešlete příbuzným, kteří žijí dál od vašeho bydliště, vždyť v neděli je první adventní večer!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když tuto noc nedosáhnete vyvrcholení, bez rozpaků se začnete uspokojovat samy. Pokud je váš vztah v počátcích, bude to pro partnera šok, ale tím ho přinutíte mluvit o sexu otevřeně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení si vypijte nalačno šálek zeleného čaje a posnídejte vajíčko uvařené na tvrdo. Luna prochází znamením Kozoroha, a protože přibývá, tělo může mít tendenci vše, co sníte, ukládat do zásob. Tomu zabráníte, když budete jíst častěji menší porce. Dopoledne konzumujte banány, posypejte si je strouhaným kokosem. Tyto potraviny obsahují vitaminy D a H, které tělo v tomto ročním období kvůli malé aktivitě Slunce může postrádat. Oběd by měl být teplý, takže začněte kuřecím vývarem, jako druhý chod zvolte například restovaná nebo grilovaná játra, která obsahují pro pokožku důležité látky. K odpolední svačině bude vhodná krupičná nebo rýžová kaše se skořicí, vše zapíjejte borůvkovým čajem se špetkou zázvoru, který vás prohřeje. Na večer si připravte zeleninový salát, ve kterém by mělo být čerstvé tmavomodré zelí, hrášek, čerstvá cibule. Mezi 15. až 19. hodinou pijte intenzivně čaj z černého bezu, opět si do něj přidejte špetku mletého zázvoru. Zvýšíte si tím imunitu, a preventivně zabojujete proti kloubním potížím. Vypít byste měly v průběhu dne alespoň dva litry čisté neokysličené vody, nejvíc tekutin dodejte tělu do 14 hodin.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.