Horoskop na zítra »

Číst myšlenky druhých vám během neděle umožní sextil Merkura s Neptunem. To vám prospěje hlavně v případě, když máte děti školou povinné. Okamžitě poznáte, že lžou, a ven je nepustíte dřív, dokud nebudou mít hotové všechny úkoly na zítřek.

Partner

Máte-li vztah, ale oba žijete u svých rodičů, klidně dnes nakousněte téma společného bydlení a třeba i svatby. Co si vzhledem k fázi Měsíce s partnerem dohodnete, nebude mít jepičí život!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zvolte dnes účes, který vám odhalí krk. Vyberte si halenku či šaty s větším výstřihem a dekolt si ozdobte výrazným náhrdelníkem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Luna v Býku vám bude skvělým rádcem při nákupu slavnostního oblečení. Vybírejte kousky v jemných odstínech zelené či fialové v kombinaci s bílou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Horoskop ve vás probudí lehkou žárlivost, ale tím větší budete mít chuť na sex. Erotickou jiskru v partnerovi zažehnete kdekoli a v kteroukoli denní či noční hodinu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Vzhledem k fázi Měsíce můžete držet půst, aniž by negativně ovlivnil vaše zdraví, ale to v žádném případě neznamená, že budete hladovět! Pouze omezte příjem cukrů i tuků, jezte lehce stravitelná jídla a upřednostňujte ovoce a zeleninu. Horoskop je ideální pro jarní očistu ledvin, tak hned po probuzení nalačno vypijte půl litru jitrocelového čaje. Propláchne nejen ledviny, ale i vylučovací ústrojí a pročistí krev. Celé dopoledne mlsejte tmavomodré hroznové víno. V menu oběda by neměl chybět silný zeleninový vývar. Jako druhý chod bude vhodná ryba a při její přípravě použijte kurkumu, což je přírodní antioxidant. Odpoledne popíjejte šťávu z čerstvých žlutých jablek a měly byste sníst mističku kysaného zelí, ale důležité je, abyste si mezi jednotlivými poživatinami udělaly dvacetiminutovou přestávku. Mezi 17. až 19. hodinou jsou aktivní ledviny, tak opět intenzivně popíjejte vlažný jitrocelový čaj, jenž pomůže tělu vyloučit případné nahromaděné toxiny. Od rána do večera myslete na to, že Luna je v Býku, a proto nepijte ledové nápoje, jinak přijdete o hlas! Začne-li vás večer trápit hlad, spolkněte pár lžiček kokosové oleje, jenž navodí pocit sytosti.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.