Horoskop na zítra »

Chcete-li v klidu spát, se sousedy se jenom formálně pozdravte, hlavně se s nimi nebavte! Jejich hrůzostrašné příběhy by vám doslova vlezly pod kůži, už i proto, že vám nebudou vykládat nějaké smyšlenky, ale co se stalo během víkendu ve vašem nejbližším okolí. V každém případě večer několikrát zkontrolujete hlavní dveře, zda je máte opravdu zamknuté.

Partner

Když partnera napadne zajít na koncert v přírodě, okamžitě se strojte, oba si totiž skvěle psychicky odpočinete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte-li křehké nehty, dopřejte jim večer teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Následně si do nehtových lůžek vetřete dýňový olej a nechte ho působit celou noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Na nic dnes nečekejte, pokud jste rozhodnuté realizovat úpravy v bytě či na chalupě, a vydejte se odpoledne na nákup stavebního materiálu. Horoskop totiž naznačuje, že narazíte na mimořádnou, čtyřiadvacetihodinovou akci, kde zboží pořídíte za poloviční cenu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer vás vzruší maličkost, když si partner začne pohrávat s vašimi vlasy. Luna ve Lvu vám doporučuje nechat veškerou iniciativu na partnerovi, protože mu bude dělat dobře pocit, že je králem ložnice!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna ve Lvu začíná přibývat, tak dnes jezte častěji menší porce, organismus totiž méně spaluje energii, má tendenci vše co přijme, ukládat do zásob. Hned po probuzení si vypijte vlahý čaj z třezalky a až do oběda jezte černý nebo červený rybíz. Toto ovoce mu blahodárný vliv na srdce. K obědu bude vhodná česnečka a jako druhý si můžete dopřát maso, nejlépe upravené na grilu, ale nikoli hovězí! Mezi 11. až 13.hodinou nesportujte, neopalujte se, nepijte kávu, nekuřte. K odpolední svačině si snězte křenovou pomazánku, k ní přikusujte hlávkový salát, třeba se zálivku z čerstvé limetky. K večeři byste si měly sníst alespoň jednu papáju. Jedná se o ovoce, které má velké množství užitečných enzymů, podporuje spalování tuků a celkově povzbudí váš metabolizmus. V průběhu pondělí se snažte vypít každou půl hodinu skleničku čisté vody bez bublinek, tím usnadníte tělu vylučovat škodliviny, prospějete i srdci, a hlavně předejdete dehydrataci organizmu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.