Horoskop na zítra »

Trávíte-li volný čas tlacháním a nočními mejdany, dnes vám prospěje změna. Snažte se zapojit do veřejných akcí, zejména když se budou týkat politiky a organizování předvolebních mítinků. Mnohé ve vašem horoskopu totiž naznačuje, že by se tato činnost mohla stát vaším budoucím povoláním!

Partner

Měsíc je v gurmánském znamení Býka, které zbožňuje dobré jídlo i luxusní pití a miluje umění. Tak nebuďte překvapené, když vás zavede na výstavu, kde bude současně probíhat ochutnávka vín.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Budete-li se opalovat, krk a dekolt si chraňte před přímým sluncem, snadno se spálíte! Máte-li na těle mateřská znaménka, přelepte je voděodolnou náplastí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Měsíc v Býku vám radí zaměřit se na přírodní kosmetiku. Oceníte mýdla, šampony a olejíčky do koupele, které obsahují konopný extrakt nebo výtažky z granátového jablka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané a pořád na bývalého partnera myslíte, ať vás ani nenapadne mu zavolat! Hned by za vámi přiběhl, povídali byste si, pomilovali se, ale ještě v noci by se vypařil. Horoskop totiž naznačuje, že o obnovení vztahu nebude mít zájem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Místo klasické snídaně hned ráno snězte několik švestek. Jsou zdrojem užitečných minerálů, tříslovinu i vlákniny, navíc v organismu spustí přirozenou detoxikaci. Luna v Býku ubývá, tak si dopoledne klidně můžete dopřát něco sladkého, například bublaninu, a vypít šálek klasické černé kávy. Do menu oběda byste měly zařadit pokrmy obsahující jod, například plody moře, krevety či mořskou štiku. Na odpoledne si připravte chleby s arašídovým máslem nebo pomazánkou ze sardinek. K večeři by měla být zelňačka, když bude teplo, tak koktejl z kefíru a borůvek. Pití neokysličené minerální vody si během středy rozvrhněte tak, abyste nejvíc tekutin vypily do 14. hodiny. Když vás začne škrábat v krku, popíjejte vlažný jitrocelový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.