Horoskop na zítra »

Když si někdo mladší z rodiny začne stěžovat, že se necítí zdravotně dobře, nevěřte mu ani slovo! Útěkem do fiktivní nemoci se totiž bude snažit na sebe soustředit pozornost, ale když mu nabídnete, že ho odvezete na pohotovost, hned otočí. Začne vás přesvědčovat, že se už cítí naprosto skvěle, prostě se jakoby zázrakem během několika vteřin uzdraví.

Partner

Bude-li se partner po příchodu z práce tvářit zkroušeně, vycítíte, že není ve své kůži, doporučte mu, ať zavolá svým rodičům. Uklidní ho již svým hlasem!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nejen obličeji, ale i dekoltu dopřejte v podvečer masku z nastrouhaných jablek i se slupkou. Ovocné kyseliny podpoří tvorbu kolagenu, odstraní nečistoty, vyhladí i drobné vrásky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Odpoledne je pro vaše znamení vhodné k nákupu oblečení pro mimořádné akce, rauty, svatbu. Snažte se i doplňky sladit do odstínů oranžové nebo zelené, ve stejné barvě pořiďte partnerovi kravatu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nezadaným doporučuje večerní horoskop sedět doma. Na lov se totiž vydají výmluvní chlapíci, kterým půjde pouze o sex na jednu noc, a to za každou cenu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Vzhledem k měsíční fázi Luny v Býku byste měly z jídelníčku vyřadit houby, pečivo z kynutého těsta, nepijte sladké limonády, dokonce byste neměly ani žvýkat žvýkačku! Navíc vaše tělo dnes bude mít tendenci vytvářet si zásoby, zadržovat vodu, tak se snažte průběžně vypít alespoň 2,5 litru čisté neokysličené vody, a občas si uvařte kopřivový čaj. Razantně omezte sůl i koření, naopak pojídejte bez omezení nepražené a nesolené kešu oříšky, které dodají vašemu organizmu jód. Snažte se konzumovat hlavně potraviny, které pomohou tělu vylučovat vodu i škodliviny. Ideální budou čerstvé okurky, hlávkový salát, k nim přikusujte šestizrnný chléb, z ovoce bude vhodný meloun, namodralé hroznové víno, mandarinky. Ale nemíchejte zeleninu a ovoce, vždy si mezi jednotlivými jídly udělejte půl hodiny pauzu. Místo večeře si snězte misku kysaného zelí nebo si vypijte kefír.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.