Horoskop na zítra »

Máte-li neděli pracovní, kvůli onemocnění několika kolegů budete mít až příliš povinností, a je jasné, že vás to znervózní. Zejména vás bude stresovat papírování, protože si vůbec nebudete jisté, zda všechno stihnete. Druhou variantou jsou dlouhé fronty u pokladny. Tak si dejte pozor na spěch, snadno se totiž dopustíte chyby, v případě práce s penězi nelze vyloučit manko.

Partner

Podle pocitů dnes partner snadno pozná, s kým se nemá bavit. Když během rozhovoru s nějakým člověkem pocítí mírný tlak na hrudi, od dotyčného by se měl další dny držet dál, protože mu například lakotností zvyšuje krevní tlak.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Velmi snadno vám dnes mohou popraskat rty! Tak si je chraňte balzámem, a když i přesto budou suché, večer si je natřete máslem, na případný opar použijte pár kapek kokosového oleje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Naprosté jedničky dnes budete v parfumerii. Intuitivně vyberete vůni, která vám zvýší sebevědomí i sex appeal. Snažte se, aby měla ve složení anýz, ambru, myrtu, citrónové květy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když se partner bude večer tvářit naštvaně, provoňte byt esencí červeného pomeranče a jemně mu masírujte záda, boky. Díky vašim jemným dotekům se vzruší i bez klasické předehry.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Neděli strávíte s Lunou ve Střelci a vzhledem k její fázi vám prospěje jíst častěji, menší porce. Hned po probuzení se osvěžte šťavnatou broskví. Následně se snažte dodat tělu hodně vlákniny a vody, tak pojídejte meloun střídavě s červenými jablky, přikusujte nepražené, nesolené mandle. Během dopoledne si můžete sníst i netučný sýr. K obědu bude vhodná křenová omáčka, příloha je na vaší chuti, ale neměly by to být klasické knedlíky. Odpoledne si snězte jogurt, vmíchejte do něj špetku skořice, a když do něj přidáte i ovesné vločky, skvěle vás zasytí, nebudete mít hlad. K večeři si vypijte česnečku, nešetřete česnekem, podpoříte tím cévy. Mezi 17. až 19. hodinou sledujte, zda vás nepobolívá v zádech. Tělo by tím dalo najevo, že se nedokáže vypořádat s nějakým jedem. Preventivně popíjejte v uvedeném čase čistou vodu s čerstvým citronem. Když vás večer začne trápit hlad, uvařte si čaj z carallumy. Navodí pocit sytosti, ale určitě vás nadchne, že tento čaj nejenže potlačuje chuť k jídlu, ale odbourává i tukové rezervy!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.