Horoskop na zítra »

Máte-li na volný čas naplánovanou nějakou kulturní akci, dopředu si ověřte, zda se skutečně koná. Retrográdní Jupiter naznačuje, že pořadatelé na poslední chvíli změní termín. Lístky nevracejte, nepůjde o podvod, vše proběhne příští týden!

Partner

Pokud přibral nějaké to kilo, jakmile se vrátí z práce, upozorněte ho, že hubnout se musí postupně. Luna je totiž v akčním Beranu a on se dokáže nejen uštvat, ale doslova odrovnat!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Večer si masírujte pokožku hlavy, například si až ke kořínkům vtírejte odvar z březového listí. Poté si pečlivě umyjte ruce a na závěr je ponořte do ledové vody, abyste z nich odstranily negativní energii.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly sportovní náčiní, kterým si rozhýbáte tělo. Vybírejte takové, které můžete používat doma i na zahradě, což jsou například balanční podložka, masážní obruč a posilovací guma.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vzhledem k ohnivé Luně ve vašem sektoru zdraví buďte opatrné. Vášeň nebudete mít pod kontrolou ani jeden, tak v ložnici nezapalujte svíčky a nelaškujte v blízkosti krbu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Středu strávíte s ohnivou Lunou v Beranu, proto zejména mezi 8. a 10. hodinou nepijte kávu a nekuřte. Můžete si poškodit pleť, a navíc by vás mohla rozbolet hlava. Celé dopoledne intenzivně popíjejte zelený čaj střídavě s odstátou vodou s čerstvou citronovou šťávou. Rovněž konzumujte rajčata bez omezení, dodají vám energii, vyčistí játra, a hlavně podpoří odbourávání jedů z organismu. Oběd zahajte zeleninovým vývarem, jako druhý chod budou vhodné brambory na loupačku s tvarohem, do něhož vmíchejte jarní cibulku a čerstvou pažitku. K odpolední svačině si nastrouhejte červená jablka, přidejte do nich skořici a oříšky. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, si dejte rýži, může být nasladko i naslano, úprava záleží na vašem momentálním apetitu. Vypít byste měly v průběhu středy minimálně dva litry minerální, neokysličené vody. Jelikož nelze vyloučit, že vás potrápí migréna, mějte připravený čaj z kopretiny řimbaby, má velmi rychlý účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.