Hlavní obsah

Horoskop Štíra na středu 27. 9.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Luna v Rybách vám kupodivu poskytuje odvahu. S její pomocí nazvete to, co se děje, pravými jmény. Nakonec se podle toho dokážete i zařídit, což je ve vašem případě další plus.

Článek

Láska a sex

I když prožíváte sebevášnivější situace, se sliby partnerovi to nepřehánějte. Obvykle si sice skoro nic nepamatuje, ale můžete si být jisté, že si z toho, co mu řeknete tentokrát, zapamatuje snad každé slovo.

Partner a rodina

Dlouho neviděný kamarád vám slíbil víkendovou návštěvu, jenže zavolá, že ji musí zrušit. Vaše pocity budou rozporuplné. Na jedné straně budete rády, že nemusíte uklízet ani chystat občerstvení, ale na druhé budete zklamané.

Domácnost a nákupy

Do odstraňování skvrn, které prozatím odolávají všemožným pokusům se jich zbavit, se klidně pusťte. Výsledek bude lepší, než jste si dokázaly představit. S efektem svého snažení budete spokojené.

Krása a zdraví

Ohledně prádla si nenechte od partnera v ničem radit. Může mít sice pocit, že jste až příliš svůdné, ale to je jeho problém. Vy se oblékáte tak, abyste se cítily jistě a vypadaly co nejlépe.

Astrojídelníček

V 2.18 hodin Měsíc vkročí do Ryb a doroste do lunární fáze, jejímž symbolem je „Had“ ve smyslu obrovské léčivé síly, takže vitaminy a bylinky působí dvojnásobně intenzivně. Využijte toho k posílení imunity, v tom vám bude nápomocný čaj nebo teplou vodou naředěná tinktura z listů černého rybízu. Nápoj popíjejte intenzivně ráno a celé dopoledne, kdy má maximální aktivitu lymfa, a po 19. hodině, kdy dochází k jejímu útlumu.

K snídani si dejte zakysaný mléčný výrobek, tedy jogurt nebo tvaroh, a celozrnné pečivo, neb živé bakterie a vláknina vyladí mikroflóru v trávicím traktu. Imunitu rovněž posilují vitaminy, zejména C a E, proto dopoledne jezte kiwi a para ořechy. K obědu zvolte pokrm z hlívy ústřičné, obsahuje beta-glukany, které pomáhají odolávat infekcím, virům, bakteriím i plísním. Odpoledne popíjejte ovocný kefír a snězte hrst sušených šípků. K večeři si uvařte polévku z kapustiček. Jelikož „Ryby“ nesmí zůstat na suchu, vypijte každou půlhodinu až do stmívání sklenici pramenité vody.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop