Hlavní obsah

Horoskop Štíra na sobotu 15. 6.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Vrozené talenty byste měly maximálně využít. Díky tomu, že se vyznáte v lidech, se nedostanete do problémů vy osobně a ještě se vám podaří zachránit někoho jiného. Vaše dobrá rada bude skutku nad zlato.

Článek

Láska a sex

Fantazie, že se milujete s někým jiným, mít můžete. Když prostě zavřete oči a budete si představovat, že jste třeba v náruči svého idolu, užijete si sex o to intenzivněji. Partnerovi to však neříkejte. Pro takové představy nemá pochopení.

Partner a rodina

Když vám miláček vysvětlí, proč byl naštvaný, a tím pádem nesplnil to, co vám slíbil, vezměte to na vědomí bez komentářů a poznámek. Maximálně můžete po pravdě podotknout, že vy byste se v takové situaci chovaly stejně.

Domácnost a nákupy

Chybu můžete udělat i v činnosti, kterou jindy zvládáte dokonale a naprosto automaticky. Když se to stane, hlavně se s tím nesvěřujte partnerovi. Jeho jízlivé připomínky jsou to poslední, co chcete slyšet.

Krása a zdraví

Bolesti bederní páteře signalizují celkové přetížení. Organismus vám dává najevo, že všeho moc škodí, a vyžaduje, abyste se k sobě chovaly ohleduplně. Měly byste se tedy překonat a pokusit se alespoň některé zatěžující povinnosti omezit, nebo rovnou odbourat.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s dorůstajícím Měsícem ve Vahách přecházejícím stupně tropického zodiaku, pod které spadají ledviny. Zřekněte se tedy všeho, co by je mohlo přetížit, zejména omezte solení a nepijte alkohol. Naopak v pravidelných intervalech pijte čistou vodu, ideálně každou půlhodinu, aby ledviny nezůstaly na suchu, protože dehydratace by mohla dokonce přivodit jejich kolaps. Vzhledem k tomu, že jim škodí záněty, jídelníček by měl obsahovat co nejvíc protizánětlivých potravin a léčivek. Patří k nim jitrocel, proto šťávu nebo extrakt z této bylinky naředěný vlažnou vodou popíjejte ráno nalačno, poté klidně až do podvečera, ale nejintenzivněji v časovém rozmezí od 17. do 19. hodiny, kdy mají ledviny největší aktivitu.

Protizánětlivě fungují třešně, ty dle libosti konzumujte celé dopoledne a ještě hrst konopných semínek, neb jsou zdrojem látek s protizánětlivým účinkem. Dále jsou to batáty, ty si dejte k obědu s brynzou. Ovoci s protizánětlivým účinkem vévodí ananas, tak ho jezte celé odpoledne a opět chroupejte konopná semínka. K večeři zvolte salát z čerstvých špenátových lupenů a kapusty.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám