Hlavní obsah

Horoskop Štíra na čtvrtek 29. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Díky Luně ve vašem znamení dokážete navázat kontakty s lidmi, kteří budou pro vaši další budoucnost důležití. Vám je to sice jasné, ale nahlas jim to raději neříkejte. Jde o něco, na co musejí přijít sami.

Článek

Láska a sex

Veškeré emoce, které ve vás erotické zážitky aktivují, si přiznejte a pak je jasně a jednoznačně dejte najevo. Další utajované city, ve kterých se nakonec nevyznáte vy, natož miláček, by k ničemu dobrému nevedly.

Partner a rodina

O pracovních nabídkách, které dostanete, mluvte jen doma, výhradně s partnerem a mezi čtyřma očima. Jde o hodně důležitou záležitost, o níž alespoň prozatím nikdo nepovolaný vědět nemusí.

Domácnost a nákupy

Když za vámi přijdou děti s tím, že by se chtěly naučit vařit, berte to jako přání, které byste jim měly splnit. Když jim dáte šanci, brzy si vychutnáte situaci, kdy nebudete muset vařit, protože vás ratolesti zastanou.

Krása a zdraví

O svém zdraví se bavit nehodláte. Dotazy, které v tomto směru padnou, bez nejmenších výčitek svědomí zahrajete do autu. Nahlas řekněte něco v tom smyslu, že potřebujete klid a pohodu, o kterou by vás podobné debaty připravily.

Astrojídelníček

Ráno aktivuje dorůstající Měsíc ve Štíru stupně zodiaku, které mají pod svou správou močový měchýř. Toho využijte a po probuzení popíjejte nalačno teplou vodou naředěnou tinkturu z puškvorce. Tato méně známá léčivka pročistí nejen močový měchýř, ale i krev, dále parádně rozpohybuje látkovou výměnu, detoxikuje organismus a rovněž patří mezi přírodní prebiotika, která v těle udržují přirozenou mikroflóru, čímž zamezují přemnožení nebezpečných bakterií. Zejména když jste nedávno užívaly antibiotika, tento nápoj popíjejte celé dopoledne. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný celerovou pomazánkou. Celer totiž působí mírně močopudně a podporuje vyplavování případných škodlivin z těla. Posvačte jogurt.

K obědu si dejte restovanou čekanku, která se rovněž řadí mezi přírodní probiotika, a salát z okurek, neb fungují močopudně. Odpoledne bude Luna přecházet kritický stupeň, proto by se zejména těhotné ženy měly vyhýbat prostorám s vydýchaným vzduchem, protože kromě nevolnosti nelze vyloučit mdloby. Odpoledne jezte brusinky a je jedno, zda budou čerstvé, nebo sušené. K večeři si udělejte salát z čerstvých paprik, cibule a libečku. Jedná se o močopudné plodiny, které z močovodů vyplaví případné bakterie. Pro správné vylučování je bezpodmínečně nutný dostatečný přísun tekutin, který by měl představovat alespoň dva litry vody bez bublinek.

Reklama