Horoskop na zítra »

Slovem dnes dokážete léčit, ale stejně tak někoho uvrhnout do deprese. Bude záležet na tom, kdo se vám připlete do cesty. Pokud vám například někteří sousedé lezou na nervy svými názory, dá se předpokládat, že když na ně narazíte, kvůli vaší jedné větě zůstanou jako opaření. Večer patrně vůbec neusnou a budou svítit celou noc.

Partner

Začne-li si stěžovat na podzimní únavu, fáze Měsíce mu radí, aby se odpoledne vydal do lesa a procházel se mezi borovicemi. Podle východní tradice tak načerpá sílu na několik dalších týdnů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zejména když v tomto období nosíte čepici či klobouk, večer si pečlivě vykartáčujte vlasy. Poté si ke kořínkům vmasírujte esenci rozmarýnu, zabrání to tvorbě lupů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Míváte-li ve zvyku vyrazit za prvním sněhem, odpoledne se zastavte v cestovce nebo se koukněte na nabídky na internetu. Zaměřte se na alpské destinace.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Předehra by tento večer měla být něžná, hravá a laškovná. Když se na partnera vrhnete jako dračice, patrně se dočkáte nepříjemného odmítnutí!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dnešní fáze Měsíce vás varuje před hladověním i půstem, tím byste si na dlouho rozhodily metabolismus! Vaše strava by měla obsahovat dostatek vitaminu C a hořčík. Hned po probuzení nalačno vypijte velkou sklenici odstáté vody bez bublinek s trochou čerstvé citronové šťávy. Asi za 20 minut posnídejte tousty se šípkovým džemem. Šípky totiž obsahují až 40krát větší množství vitaminu C než například citrony. Dopoledne si dejte pudink a alespoň jednu čerstvou červenou papriku. K obědu si dopřejte něco pikantního, například čínu. V čase mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivita srdečního svalu, tak v uvedeném čase nekuřte a nepijte kávu ani alkohol. Činnost srdce podpoříte popíjením čaje z buřiny srdečníku. Odpoledne se snažte sníst co nejvíc citrusů, hlavně mandarinky a grepy. Jelikož vaše tělo začne spalovat kalorie, k večeři si připravte pořádný kus masa na grilu a ledový salát s přimíchanou kukuřicí. Hodujte však nejpozději dvě hodiny před spaním. Na dobré trávení klidně vypijte skleničku suchého vína.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.