Horoskop na zítra »

Stříbrnou neděli možná strávíte v zaměstnání, ale vyplatí se vám to! Spolupráce nebude váznout a díky skvěle sehranému týmu odvedete takový kus práce, že vás nadřízení odmění mimořádnými prémiemi. Konečně budete mít dost peněz i na dárky, které byste z běžného platu pořídit nemohly.

Partner

Rozhodne-li se sportovat, nemějte o něho obavy. Dnes totiž snese mnohem větší fyzickou zátěž než obvykle. I když stráví skoro celou neděli na lyžích, večer nepocítí únavu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měsíční fáze je pro vaše znamení vhodná pro kompletní regeneraci těla. Ideální bude rašelinový zábal. Prohřeje svaly, podpoří metabolismus kůže, má i antioxidační účinky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li dnes narozeniny, udělejte radost samy sobě a pořiďte si olejíček neroli. Dokonale odbourává stres, blahodárně působí na srdce, zásobí vás energií a dodá i jakési neviditelné kouzlo, které zdůrazní vaši ženskost.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Užívejte si mazlení, ale hlavně na partnera nespěchejte! Noc totiž bude pod taktovkou Luny v něžném Býku, a ta si potrpí na klid a něhu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.