Horoskop na zítra »

Šetřit dnes budete, kde se dá! Za přispění Marsu na počátku Kozoroha dopředu zvážíte každý výdaj, ani korunu nevyhodíte za nějakou zbytečnost. Dokonce začnete přemýšlet, zda by nebylo rozumné začít chodit na brigádu, protože zabezpečení rodiny pro vás bude přednější než zábava.

Partner

Určitě večer společně vyrazte ven, do společnosti. Jinak si vymyslí nějakou práci, a dokud ji nedokončí, nepůjde spát.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Večerní fáze Měsíce je pro vaše znamení vhodná pro kompletní regeneraci pokožky. Bude stačit, když si do koupele přidáte několik kapek rakytníkového oleje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Podnikáte-li během podzimu výlety, pořiďte celé rodině skládací termoizolační podložky. Když si budete potřebovat sednout a odpočinout, zabrání prochladnutí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude chybět vám i partnerovi představivost, vaše fantazie prostě bude stávkovat. Vlastně nevědomky si díky tomu ale vzájemně splníte přání. Oba se zachumláte do peřin a ve vteřině usnete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nepijte dnes slazené minerálky ani sladké šťávu! Od rána do večera popíjejte čistou vodu bez bublinek, čím víc jí vypijete, tím lépe se budete cítit, navíc ulevíte srdci. Luna totiž prochází Lvem, což je znamení, které má vliv na tento orgán. Ráno vypijte čaj z lipového květu, který ředí krev, a tím srdečnímu svalu usnadňuje činnost, je i skvělou prevencí proti angině pectoris, infarktu a zánětu žil. Asi za 20 minut posnídejte jahody nebo borůvky. Toto ovoce jezte i celé dopoledne, ale kromě kukuřičných lupínků se snažte už nic jiného nekonzumovat. K obědu si připravte hustou bramboračku, nešetřete houbami, majoránkou ani česnekem. Jako druhý chod si dopřejte biftek, k němu budou vhodné americké brambory a mísa hlávkového salátu, do něhož vmíchejte zelený hrášek. Mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivita srdečního svalu, proto v tuto dobu nepijte kávu a nekuřte! K odpolední svačině si připravte humrovou pomazánku. Jelikož znamení Lva podporuje spalování kalorií, bez černého svědomí si ji namažte na bílou veku. Po 16. hodině opět vypijte lipový čaj s medem. Večer si dejte banán, ale nejpozději v 19. hodin, protože Luna večer vstoupí do Panny, tak byste neměly zatěžovat žaludek!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.