Hlavní obsah

Horoskop Střelce na pondělí 3. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Dopoledne, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Lunou, budete muset uhradit něco, s čím jste nepočítaly. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který má dostatečné rezervy. Ty na zaplacení rodinných potřeb bez řečí použije.

Článek

Láska a sex

Po tom, co v lásce a sexu zamýšlíte, nikomu nic není. Když někoho balíte, raději o tom nemluvte. V okolí by se totiž mohla najít osoba, která by vaše sny z pouhé zlomyslnosti zničila.

Partner a rodina

Myšlení vašich i partnerových rodičů se vyvíjí. Konstatují, že se v současném světě vyznáte lépe než oni, a požádají vás o radu. Jindy byste byly tímto posunem jejich přístupu k životu nadšené, ale teď je vám z toho spíš smutno.

Domácnost a nákupy

Když se pokazí pračka, myčka nebo jiný spotřebič, budete řešit složité dilema. Nebudete vědět, zda máte nechat starý přístroj opravit, nebo si vybrat nový a méně energeticky náročný.

Krása a zdraví

S jedincem, který se neustále bojí o své zdraví a pořád probírá nějaké choroby a možnosti léčby, se snažte konverzaci držet od podobných témat co nejdál. Hovory o tom, že je s ním zle a bude ještě hůř, na vás zapůsobí hodně negativně.

Astrojídelníček

Uprostřed noci, exaktně v 2.15 hodin, Měsíc v Kozorohu doroste do své první čtvrti. Tato fáze má největší regenerační schopnosti z celého lunárního cyklu, má to ale pár podmínek: budete preferovat teplou vegetariánskou stravu, na minimum omezíte sůl, vzdáte se cigaret i alkoholu. Ráno popíjejte čaj nebo tinkturu naředěnou teplou vodou ze zlatobýlu nebo truskavce, když tyto bylinky doma nemáte, šípky je nahradí a je jedno, zda to bude čaj, nebo šťáva. Aktivovány totiž budou stupně zodiaku, které mají spojitost s kolenními vazy a chrupavkami, a tyto léčivky jim dodají výživu a podpoří regeneraci.

Posnídejte rýžovou kaši. Jelikož základní složkou pojivých tkání je kolagen, jehož tvorba se neobejde bez vitaminu C, dopoledne jezte rybíz, ideálně černý, a taky si dopřejte hrst gumových medvídků, které se vyrábějí ze želatiny tedy kolagenu. K obědu si dejte paprikovou polévku s vejcem. Tím organismu dodáte vitamin C a vápník, což je kombinace, která prospívá kostem, zubům i nehtům. Odpoledne jezte maliny a lískové oříšky, ty před konzumací na chvilku namočte do vody. Tyto plodiny jsou zdrojem antioxidantu tokoferolu (vitamin E), jemuž se přezdívá „vitamin kloubů“. Pro chrupavky je dále nepostradatelný lysin, ten obsahují kvalitní kravské mléko a sýry, tak si k večeři uvařte mléčnou polévku se sýrem a smetanou. Před spaním po malých doušcích vypijte teplý nálev z jedlé sody, postará se o regeneraci kloubů během spánku.

Reklama