Hlavní obsah

Horoskop Střelce na středu 6. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Pokud slavíte narozeniny, můžete se těšit na nejrůznější překvapení. Navíc si můžete být jisté, že se vám přání splní, ale mnohdy jiným způsobem, než jste si představovaly. To však dokážete zvládnout.

Článek

Láska a sex

To, že vás rozčiluje kamarád vašeho miláčka, je naprosto pochopitelné. Občas můžete mít dokonce dojem, že je pro vašeho partnera důležitější než vy. Zkuste přijít na to, proč má tendenci přejímat jeho názory, kdežto ty vaše zavrhuje.

Partner a rodina

I když v mezilidských vztazích chyby dělat nechcete, může se vám to vymknout z rukou. Pokud chcete doma zachovat klid, nedělejte si legraci z dětí, ze svých rodičů ani prarodičů. Obě tyto věkové kategorie nesou vaše žerty hodně těžce.

Domácnost a nákupy

Pokud máte některé vánoční dárky objednané v zahraničních e-shopech, není se čeho bát. Je pravděpodobné, že už večer dostanete avízo, že zásilka překročila hranice republiky a každým dnem vám ji dodají.

Krása a zdraví

Zejména kolem poledne pod vlivem Neptuna ztrácíte smysl pro míru. To, že vám něco chutná, ještě neznamená, že musíte sníst všechno, co vidíte. Kdybyste si dokázaly poručit a vzaly si jen kousek, bude to lepší.

Astrojídelníček

Symbolem lunární fáze v Panně je nenasytný „Kerberos“, takže vyvolává neukojitelnou chuť k jídlu. Sice nehrozí přibývání na váze, protože je Měsíc v ubývající fázi, ale přejídání by mohlo vyústit v dlouhodobé zažívací potíže, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i vylučování vypitím sklenice teplé vody, do níž přidejte špetku zázvoru, který zklidňuje trávení a posiluje přirozenou obranyschopnost. Posnídejte kvalitní jogurt, probiotika vyladí střevní mikrobiom. Dopoledne posvačte ovesné vločky a každé sousto hojně zapíjejte pramenitou vodou. Kolem 11. hodiny, kdy jsou podle orgánových hodin aktivní slezina a slinivka, intenzivně popíjejte fenyklový čaj. Pročistí organismus, zlepšuje trávení a zamezí nadýmání.

K obědu si dejte podmáslovou zelňačku s houbami. Ta vám dodá obrovské množství vlákniny a také probiotik, jež harmonizují celý trávicí trakt a ještě posilují imunitu. Odpoledne popíjejte višňový či borůvkový sirup a snězte alespoň dvě hrsti lískových oříšků, které před konzumací na chvilku namočte do vody. V 17.35 hodin se Měsíc překulí do znamení Vah, pod něž dle astromedicíny spadají také ledviny. K večeři tedy bude vhodná květáková polévka. Tato košťálová zelenina je zdrojem vitaminů a minerálů, které posilují imunitu, dále látek, jež odvodňují a zamezují zadržování vody v tkáních, a dokonce působí jako přírodní prevence proti tvorbě ledvinových kamenů.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop