Hlavní obsah

Horoskop Střelce na neděli 26. 5.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Díky Jupiteru, který se dostává do vašeho partnerského sektoru, dokážete realitu posuzovat objektivně. Konečně naplno pochopíte, že je potřeba, abyste se na všem podstatném s partnerem nejen domlouvali, ale taky dohodli. Jiná cesta ke společné budoucnosti nevede.

Článek

Láska a sex

Jupiter, který se v 1.16 hodin dostává do vašeho partnerského sektoru, vám veškeré erotické aktivity zřetelně ulehčí. Kouzlo vaší osobnosti posílí tak, že vám nedokáže odolat ani ten, kdo původně chtěl.

Partner a rodina

Člověk, který se pokusí vámi citově manipulovat, neuspěje. I kdybyste se nad jeho návrhy chtěly zamyslet, přinutit se k tomu nedokážete. Jeho jednání vás hned na začátku popudí tak, že mu vlastně nevyhovíte už jen z principu.

Domácnost a nákupy

Dejte si pozor, abyste při zútulňování domova nepromarnily šanci na změny k lepšímu. Než se do něčeho pustíte naplno, měly byste si všechno důkladně promyslet. Rychlé tempo vás sice může lákat, ale taky povede k chybám, které byste později jen těžko napravovaly.

Krása a zdraví

Inventura vašeho jarního i letního šatníku dopadne skvěle. Zjistíte, že vám padne i to, do čeho jste se ještě před nedávnem musely hodně náročně soukat. Teď se můžete oblékat elegantně a být si jisté, že vám to sluší.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s ubývajícím Měsícem v Kozorohu, který aktivuje stupně tropického zodiaku, pod které dle lékařské astrologie spadá pokožka. Její kvalita se odvíjí od stavu střev, kterým dobře poslouží prebiotická vláknina, jejímž zdrojem je čekanka. Prospěje vám, budete-li čekankovou kávu nebo sirup naředěný teplou vodou popíjet ráno, kdy má maximální aktivitu žaludek, a následně kolem 15. hodiny, to jsou podle orgánových hodin nejvíc aktivní trávení a tenké střevo. Místo klasické snídaně zobejte tmavomodré hroznové víno. Dopoledne chroupejte vlašské ořechy, které vám dodají užitečné vitaminy, minerály a ještě vám zlepší náladu.

K obědu si dejte pokrm ochucený kurkumou, což jsou zejména tradiční čínská a indická jídla. Toto koření účinkuje proti kloubním potížím, lupence a také čistí střeva. I proto se kurkumě přezdívá „zlatý zázrak“. K odpolední svačině si ušlehejte tvaroh s pravou vanilkou. Přirozeným zdrojem zmiňované prebiotické vlákniny je pórek, tak si ho k večeři dejte grilovaný a potřený bazalkovým octem, je to mňamka.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám