Hlavní obsah

Horoskop Střelce na úterý 3. 10.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

To, že vás stávající práce přestává bavit, víte už dlouho. Teď se však dostanete do situace, kdy musíte o své budoucnosti přemýšlet důkladně. Samozřejmě se poradíte s partnerem, ale definitivní rozhodnutí stejně zůstane na vás.

Článek

Láska a sex

Když zjistíte, jak moc je váš názor pro miláčka důležitý, budete skoro dojaté. Dosud jste si mohly myslet, že se vás na různé věci ptá proto, abyste si nemyslely, že vás nebere dost vážně. Teď je vám ale jasné, že to skutečně chce vědět.

Partner a rodina

S partnerem musíte probrat plány na zbytek týdne. Naštěstí se díky trigonu mezi Merkurem a Plutem dokážete domluvit na tom, abyste všechno důležité pokryli a stihli a nakonec byli oba spokojení.

Domácnost a nákupy

Když se už postavíte k plotně, počítejte, že to bude pořádný kvapík. Díky organizačnímu talentu a nápaditosti totiž dokážete připravit hned několik jídel současně. Výsledkem budou velice chutné pokrmy a spousta ušetřeného času.

Krása a zdraví

Než si pořídíte nové brýle, poohlédněte se po obroučkách u mámy nebo starší příbuzné a vyzkoušejte se různé modely. Materiál sice nebude moderní, ale tvarem a celkovým designem vám budou naprosto vyhovovat.

Astrojídelníček

V 7.03 hodin se Měsíc přesune do Blíženců a jeho fáze bude nejnáročnější z celého lunárního cyklu, protože funguje jako „energetický upír“. Lze tedy předpokládat, že ráno budete potřebovat pořádný životabudič, a to černý čaj, do něhož přidejte sirup z lékořice. Tento nápoj dodává energii, aktivuje koncentraci, reguluje hladinu cukru i cholesterolu v krvi a jako bonus vyčistí průdušky spadající dle lékařské astrologie pod znamení Blíženců. Jelikož lékořice dýchací cesty také revitalizuje, samotnou šťávu naředěnou teplou vodou popíjejte před spaním. Samozřejmě se vyhýbejte prašným a zakouřeným prostorům, pravidelně pijte, čímž zabráníte vysychání sliznic, a kuřačky by měly počet cigaret omezit na minimum.

K snídani si dejte ovesné müsli s kokosovým mlékem. Dopoledne podle libosti zobejte hroznové víno. K obědu zvolte pokrm obsahující chilli, toto koření vám rozproudí krev v žilách, zbaví vás únavy a rovněž posílí imunitu. Odpoledne mlsejte meruňky. K večeři si připravte opečený toustový chléb s křenovou pomazánkou. Křen totiž vypudí případné viry i bakterie z těla, a proto se právem řadí mezi přírodní antibiotika.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop