Hlavní obsah

Horoskop Střelce na čtvrtek 6. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Události, s nimiž se během dopoledne střetnete, budou hodně náročné. Naštěstí se dokážete ovládnout. Na většinu z nich umíte zareagovat úsměvem a výrazem, kterým dáte najevo, že to zase tak vážně neberete.

Článek

Láska a sex

Ohledně vaší lásky a zejména plánů, které se svým novým objevem máte, se s nikým bavit nechcete a nebudete. Zaprvé si uvědomujete, že ještě nic není jisté, a zadruhé máte trochu pověrčivý strach, abyste budoucí štěstí nezakřikly.

Partner a rodina

I když řečem o minulých životech moc nevěříte, začnete přemýšlet, zda na tom není něco pravdy. Napadne vás to ve chvíli, kdy se setkáte s člověkem, jehož jste nikdy předtím neviděly, ale teď máte pocit, jako byste se znali odjakživa.

Domácnost a nákupy

Nejspíš zjistíte, že musíte doma nechat předělat elektrické rozvody, samozřejmě vás to nepotěší. Naštěstí máte mezi kamarády někoho, koho můžete pověřit vytvořením základních plánů a sestavením rozpočtu. Výsledek nebude zdaleka tak hrozný, jak jste se bály.

Krása a zdraví

O tom, proč a jak funguje vaše osobní přitažlivost, nemáte ani tušení. Když se však podíváte kolem, zjistíte, že funguje naprosto dokonale. Zejména dopoledne vám osud sešle do cesty jednoho ctitele za druhým.

Astrojídelníček

Čtvrtek strávíte s výjimečnou lunární fází, při níž vám organismus naznačí, co mu schází. Budete-li tyto signály respektovat, vyhnete se zdravotním problémům následné čtyři týdny. Až do odpoledne bude rostoucí Měsíc ve Vodnáři, tak ráno popíjejte kaštanový čaj a dopoledne kaštanovou šťávu zředěnou teplou vodou. Tyto podzimní plody totiž obsahují flavonoidy, které zvyšují pevnost a elasticitu žil i vlásečnic, takže se řadí mezi nejúčinnější přírodní prevence proti nedostatečnému prokrvení končetin, což končí tvorbou metliček, křečovými žílami, otoky, a dokonce hemoroidy.

Aby vám během podzimu neškodily toxiny, zásobte se antioxidanty. Posnídejte celozrnný chléb namazaný klasickým máslem a alespoň dvě žluté papriky, dopoledne snězte grapefruit a granátové jablko. K obědu zvolte pokrm obsahující pórek, nebo olivy. V 14.47 hodiny Měsíc započne putování znamením Ryb, takže byste měly posílit imunitu popíjením rakytníkové šťávy. Posvačte rybí pomazánku namazanou na celozrnné pečivo a k večeři si dejte teplý dýňový kompot. Pro dobré fungování krevního i lymfatického oběhu je nutný dostatečný přísun tekutin, proto vypijte v průběhu dne alespoň dva litry pramenité vody.

Reklama

Související témata: