Horoskop na zítra »

S případnými problémy v práci si budete muset poradit samy. Nadřízení se budou za zavřenými dveřmi hádat tak hlasitě, že je uslyší i v dalších patrech. Konflikt mezi nimi vyvolá nějaké opomenutí a nejvyšší šéf se rozhodne „stínat hlavy“, takže budou hledat viníka, kterého by mu předhodili.

Partner

Raději by měl ve volném čase zůstat doma. Vzhledem k fázi Měsíce by si totiž našel záminku, aby pěkně od plic vynadal lidem, na které má již delší dobu vztek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Během večerní koupele si lokty a kolena masírujte sisalovou rukavicí. Poté si uvedené partie natírejte jojobovým olejem tak dlouho, dokud ho pokožka bude absorbovat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřit byste se měly na věci na zkvalitnění ústní hygieny. Ve vaší koupelně by neměly chybět dentální nit a ústní voda s látkou zvanou diglukonát, která omezuje tvorbu zubního plaku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

V posteli se kroťte! Pro jistotu se večer vydejte na delší procházku, ať se unavíte. Jinak vaše nároky budou tak velké, že se partnerovo sebevědomí ocitne na nule. Prostě vašim požadavkům nebude fyzicky schopný vyhovět.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Poslední pracovní den týdne strávíte s Lunou v Raku. Vzhledem k její fázi byste měly do jídelníčku zařadit mrkev, červenou řepu a granátová jablka. Ráno vypijte nalačno čistou vodu bez bublinek s trochou jablečného octa, usnadní trávení. Celé dopoledne konzumujte mrkvový salát a k němu celozrnné pečivo. K obědu bude vhodné kuřecí stehno bez kůže, brambory vařené ve slupce ve vodě s kmínem a červená řepa. K odpolední svačině si dejte jogurt a alespoň jedno granátové jablko. K večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, které hojně zapíjejte vodou. Zasytí vás a přitom nezatíží zažívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“