Horoskop na zítra »

Během neděle si budete muset přiznat, že i když se s některými lidmi stýkáte vlastně denně, moc je neznáte. O zábavu i pořádnou porci adrenalinového vzrušení se vám totiž postarají osůbky, do kterých byste nikdy neřekly, že je s nimi taková legrace.

Partner

Od rána budete ve skvělé náladě, ale partner nebude ve formě. Tak se hlavně snažte nevtipkovat na jeho účet, protože když to přepísknete, zasekne se a přestane komunikovat!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Když bude venku krásně, nevystavujte obličej přímému slunci! Snadno se spálíte i přesto, že použijete krém s vysokým UV faktorem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li terasu či zahradu, během teplých dní se vám bude hodit závěsná houpací síť. Vám poskytne relaxaci, dětem zábavu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Stejná atmosféra, jaká mezi vámi a partnerem bude panovat během dne, nastane i večer v ložnici. Je jasné, že když svého drahého něčím naštvete, erotické jiskření se nedostaví.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Neděli strávíte s přibývající Lunou ve Lvu. Váš jídelníček by měl proto obsahovat hodně ovoce bohatého na vitamin C a potraviny s dostatkem hořčíku, abyste podpořily činnost srdce. Ráno nalačno vypijte šípkový čaj slazený medem a pak snězte hrst dýňových semínek. Dopoledne si dejte červené papriky, ledový salát, pomelo či grepy, ale jednotlivé druhy nemíchejte dohromady, vždy si mezi nimi udělejte dvacetiminutovou pauzu. K obědu si připravte těstoviny s kousky kuřete bez kůže kořeněné špetkou kardamomu, který podporuje trávicí systém i srdce, a dále okurkový salát ochucený jablečným octem. Největší aktivita srdce nastává mezi 11. až 13. hodinou. V tomto časovém úseku nepijte kávu ani nekuřte, zato si dopřejte klasickou siestu! Srdeční činnost můžete podpořit i popíjením čaje z maliníku nebo buřiny srdečníku. K odpolední svačině si dejte celerový salát s celozrnným pečivem, k večeři čerstvé jahody a opět hrst dýňových semínek. Samozřejmě nezapomeňte dodržovat pitný režim! Ideální bude, když každou půlhodinu vypijete skleničku čisté neokysličené vody.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“