Horoskop na zítra »

Od rána se snažte jednat rázně, energicky, nedejte na sliby, chtějte skutky! Velmi silný totiž bude celý den Merkur ve vašem znamení, ale vám svým způsobem začne škodit. Ochotou se totiž dokážete přetrhnout a navíc budete mít tendenci dělat ústupky v situacích, kde byste měly pořádně zvýšit hlas!

Partner

Jste-li nezadané, a toužíte po partnerovi, který vás nebude omezovat, večer se vydejte na lov, protože přesně takového muže vám přivede do cesty svobodomyslná Luna ve Vodnáři.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nenamáhejte si záda, ponožky či silonové podkolenky by měly mít volný lem bez gumičky, aby se neomezil oběhový systém. Večer si na obličej i dekolt naneste ušlehanou salátovou okurku s jablkem. Dodáte tím pokožce hydrataci a výživu, podpoříte v buňkách tvorbu kolagenu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Kupte si dnes los, protože Luna procházející vašim sektorem her a hazardu nevylučuje výhru!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nemáte-li v plánu počít potomka, prospěje vám až do zítřejšího poledne vyhnout se intimnostem. Proti nechtěnému otěhotnění vám vzhledem k fázi měsíce nemusí zabránit ani antikoncepce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Fáze měsíce ve Vodnáři vám radí vyřadit z jídelníčku houby, maso, uzeniny, kynuté pečivo. Místo snídaně si vypijte mrkvovou šťávu, prospěje vašim cévám. Dopoledne si snězte pomeranč, banán, k nim přikusujte dýňová semínka, tělu tak dodáte potřebný hořčík. K obědu by mělo být sojové maso, jeho úprava záleží na vašem apetitu, jako příloha bude vhodný hlávkový salát. Ku svačině si připravte tmavé pečivo a snězte minimálně jedno žluté jablko a mandarinku. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, si připravte kaši z krup, které jste si včera namočily, posypte si ji osmaženým pórkem. Okolo 18. hodiny vám prospěje vypít velký šálek pohankového čaje. Obsahuje totiž rutin, který zajišťuje pružnost cév.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“