Horoskop na zítra »

Máte ideální den pro jednání a podpisy smluv. Úsměvy totiž budete rozdávat do všech světových stran, slovíčky dokážete účinně žonglovat, takže vám každý půjde na ruku. Zejména ohnivá znamení z vás budou úplně paf a jste-li nezadané, postavení Uranu naznačuje zamilování na první pohled.

Partner

I když to budete myslet dobře, během oblékání mu neraďte. S Lunou v ješitném Lvu si postaví hlavu a naprosto zbytečně by mezi vámi vzniklo napětí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Při silném živlu ohně vás dnes může potrápit pocit suché pokožky. Vystačíte s nálevem z proskurníku lékařského, kterým si ráno omyjte obličej i ruce a přidejte ho také do večerní koupele.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li děti, tak nezapomeňte, že se blíží Mikuláš. Pořiďte kostým anděla a masku čerta a do nadílky jim přiberte maňáskovou loutku jejich oblíbené pohádkové postavičky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer vás vzruší maličkost, a to letmé partnerovo pohlazení po zádech. Budete mít pocit, že vám tělem prolétla elektrická jiskra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Úterý strávíte s Lunou ve Lvu, proto byste měly tělu dodat větší množství vitaminů C a D. Můžete dnes poslouchat svoje chuťové buňky, ale bude rozumné vyřadit z jídelníčku drůbeží maso. Ráno nalačno vypijte velkou sklenici odstáté vody bez bublinek s několika kapkami čerstvé citronové šťávy a přibližně za dvacet minut posnídejte palačinky nebo tousty se šípkovým džemem. Šípek totiž obsahuje až 40krát více vitaminu C než například citron! Dopoledne jezte červené papriky, co hrdlo ráčí, a chuť na sladké zažeňte fíky. V menu oběda by neměly chybět houby, vhodná bude hustá houbová polévka, stejně tak hovězí na houbách. Tato potravina obsahuje vitamin D, který vzhledem k nedostatku slunečního svitu organismus potřebuje doplnit. Opatrné buďte mezi 11. a 13. hodinou, kdy je maximální aktivita srdečního svalu, proto byste neměly kouřit, pít kávu ani se fyzicky namáhat. K odpolední svačině si dejte natvrdo uvařené vajíčko, hojně konzumujte pomeranče a mandarinky a až do podvečera popíjejte šípkový čaj. Tím tělu dodáte tolik potřebný vitamin C. K večeři si připravte mléčný koktejl s kokosem. Srdci, kterému znamení Lva vládne, usnadníte činnost, když v průběhu dne vypijete alespoň dva litry čisté, neokysličené minerální vody.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“