Horoskop na zítra »

Vůbec se nedivte, když vás partner začne během neděle hlídat, a v legraci pronese něco v tom smyslu, že vám patrně přistřihne křidélka, abyste mu neulétly na cizí zahradu. Do vašeho sektoru erotiky totiž ještě před svítáním vkročilo Slunce, a vy poblázníte každého chlapíka, který se okolo vás jen mihne!

Partner

Fáze měsíce partnerovi doporučuje v dopoledních hodinách zvednout telefon a zavolat příbuzným, které dlouho neviděl, nebo žijí daleko od vašeho bydliště. Bude totiž potřebovat kontakt s původní rodinou, jinak ho během spánku z neděle na pondělí začnou trápit noční můry.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Večer si smíchejte rozdrcené ovesné vločky s medem, a hmotou si udělejte peeling obličeje, loktů a kolen. Následně si celé tělo ošetřete konopným mlékem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřte se na praktické věci, něčím byste měly překvapit seniory rodiny. Praktickou koupí bude například hlásič kouře, ale i elektrická dečka, která jim prohřeje kolena a bolavé klouby v případě potíží s pohyblivostí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Snažte se milostné hrátky rozehrát až okolo půlnoci! Luna totiž bude laškovat s Erosem, a sex pod tímto vlivem bude pořádně vášnivý, divoký!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Neděli strávíte s ubývající Lunou v Kozorohu, takže nehrozí, že by tělo mělo snahu vytvářet si zásoby, ale vzhledem k její fázi byste měly do svého jídelníčku zařadit červenou řepu, mrkev, brusinky, sníst alespoň jedno granátové jablko a průběžně až do večera pojídat vlašské ořechy. Obsahují fluor, který zvyšuje pevnost zubů a kostí. Prospěje vám hned po probuzení jíst na hladový žaludek švestky, může to být i kompot. K dopolední svačině si připravte celozrnný chléb, ozdobte ho nakrájeným vajíčkem uvařeným natvrdo, posypte pažitkou, sníst byste měly mističku červené řepy. Chuť na sladké zažeňte tmavomodrým hroznovým vínem. Oběd připravte dle zvyků rodiny, držíte-li dietu, spokojte se s dušenou mrkví s brambory. K odpolední svačině bude vhodná tvarohová pomazánka, do které byste měly nastrouhat čerstvou mrkev. Když zvolíte sladkou variantu, ušlehejte si ho s brusinkami a medem. Vypít byste měly alespoň jednu sklenici mléka. Okolo 18. hodiny popíjejte čaj z listů jahodníku. Pomůže tělu zbavit se odpadních látek a nahromaděné soli. K večeři se spokojte se sušenými meruňkami, granátovým jablkem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“