Horoskop na zítra »

Hlídejte si od rána klíče, brýle, peněženku, prostě osobní věci. Vy totiž budete pořád pospíchat, popohánět vás bude pocit, že jste v časovém skluzu, a někde něco kvůli nepozornosti zapomenete. Věc nakonec najdete, ale než to nastane, mnohé z vás předvedou rodině, že i vy dokážete zuřit, a používat pikantní slovíčka!

Partner

Soutěživost partnera popadne hned ráno, a opustí ho až večer. Ale to jenom kvůli tomu, že mu dojdou síly. Celou sobotu se totiž nezastaví, dokonce uspořádá s kamarády menší závod plavání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Průběžně celý den si procvičujte rty, mimické svaly, a to špulením, pískáním, ale hlavně smíchem od ucha k uchu! Do večerní koupele si přidejte olejíček s esencí mandarinky, a pořádně si prohřejte ledviny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Sobě, ale hlavně partnerovi kupte „němého sluhu“. Tím ho nenápadně přinutíte nepohazovat svršky po celém bytě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer vám bude stačit oční kontakt. Když se na partnera podíváte, svým něžným, mazlivým pohledem ho přímo omámíte, vzrušíte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Protože rosničky hlásí na dnešek vedra a sobotu strávíte s přibývající Lunou ve znamení Vah, které mají vliv na ledviny, od rána do večera jim dodávejte tekutiny. Ideální bude, když si každou půl hodinu vypijete skleničku minerální neokysličené vody, ochutit si ji můžete čerstvým citronem, limetkou. Hned po probuzení si vypijte jitrocelový čaj, který pomůže tělu zbavit se škodlivin, přisladit si můžete nápoj medem. Dopoledne jezte pouze zeleninové saláty, na jejich přípravu použijte salátové okurky, žluté papriky, rajčata, sníst byste si měly i kedlubnu. K obědu si můžete dopřát plátek masa, nejlépe připravený na grilu, ale moc ho nesolte, šetřete i ostrým kořením, ať příliš nezatížíte ledviny. Odpoledne jezte pouze ovoce, žluté blumy, meruňky, nektarinky, meloun. Mezi 15. až 19. hodinou si spařte petrželku, a vlahý výluh v uvedeném čase popíjejte. Tato rostlina skvěle pročistí naše ledviny. K večeři jezte světlé hroznové víno, a k němu přikusujte tykvová semínka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“