Horoskop na zítra »

Harmonický Merkur v Býku naznačuje, že vám na kontě nečekaně přibude částka, se kterou jste vůbec nepočítaly. Může jít třeba o proplacení pojistky nebo vrácení úroků za dodržení termínů při splácení půjčky. Pokud podnikáte, může se jednat o dotaci na rozvoj vaší firmy nebo finanční injekci z nějakého grantu.

Partner

Pokud jste nedávno odmítly kolegu, držte se od něho dál. Jinak vám předvede, jak tenká je hranice mezi láskou a nenávistí!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Od rána do večera dbejte na to, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná. Toho docílíte hydratačním krémem či růžovou vodou a dodržováním pitného režimu. Před spaním si proudem sprchy masírujte ňadra, poté je natírejte zpevňujícím olejem z lískových oříšků. Přitom si také ověříte, že se vám nikde nevytvořila bulka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Projděte si kalendář, zda někdo z rodičů či prarodičů nemá nějaký důvod k oslavě. Za asistence Luny z Kozoroha totiž budete mít šťastnou ruku při výběru dárků pro dříve narozené.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Probudit v partnerovi touhu nebude snadné. Únavou totiž začne podřimovat již při večerníčku. Probere se kolem půlnoci a zase bude problém ho zkrotit.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Středu strávíte s ubývajícím Měsícem v Kozorohu. Toto znamení má vliv na stav pokožky, zubů, kostí i vlasů, proto byste měly konzumovat potraviny bohaté na vitamin D, který prospívá zejména kostem a zubům. Nachází se například v kakau, tak si ho připravte k snídani. Průběžně celý den pojídejte vlašské ořechy, které obsahují fluor, důležitý pro kvalitu zubů. Dopoledne si dejte celozrnný chléb namazaný rostlinným máslem s plátkovým sýrem a tmavomodré hroznové víno. K obědu bude vhodné grilované drůbeží maso bez kůže s rýží a zeleninový salát, v němž by neměly chybět okurky, čerstvé červené zelí a naklíčená pšenice. Na odpoledne si nachystejte jogurt a celozrnné pečivo. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, byste měly sníst banán. Má vysoký obsah vitaminu H, jenž ovlivňuje stav pokožky. Kolem 18. hodiny pomalými doušky popíjejte šťávu z čerstvých grepů nebo pomerančů, nařeďte ji vodou v poměru 1:2. Když vás začnou bolet klouby, vypijte alespoň půl litru čaje z pýru plazivého, účinkuje velmi rychle, navíc snižuje hladinu cholesterolu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“