Horoskop na zítra »

Máte-li děti, raději je odpoledne odvezte k prarodičům. Pod vlivem opozice Luny s Merkurem budou drzé a jako utržené ze řetězu. Mohly byste si pak namlouvat, že jste něco zásadního ve výchově podcenily. Před staršími členy rodiny se budou krotit a během chvilky se zase promění v andílky!

Partner

V podvečer se vás zmocní pocit, že na co partner sáhne, to zajiskří nebo rupne, ale vy na tom budete obdobně. Tak si raději zajděte na večeři do restaurace, jinak nelze vyloučit, že se jeden z vás zraní.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

V oblékání, líčení očí i při výběru laku na nehty dnes buďte kreativní a odvážné! Vyzkoušejte třeba kombinace žluté se zelenou nebo modré se zelenými odstíny. Budete si připadat výjimečné a sexy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Bombastickým slevám se spíš vyhněte velkým obloukem! Prodejci vás tak zmanipulují, že koupíte věci, které vůbec nepotřebujete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Strávíte-li večer ve společnosti bez stálého partnera nebo nejste zadané, ať vás ani nenapadne pít alkohol! Začaly byste koketovat s kamarádem, patrně by došlo i na sex, jenže ten skončí debaklem, a vaše přátelství by se během dvou dní změnilo v otevřené nepřátelství.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Od rána se budete cítit skvěle! Luna však dorůstá, tak si ohlídejte množství potravin, které sníte! Ráno si dopřejte čerstvé jahody, klidně i v mléčném koktejlu, v průběhu dopoledne zase tvrdý sýr a žlutá jablka. Ve skladbě oběda by neměla chybět rýže s kari, neboť toto koření obsahuje kardamom, jenž má blahodárný vliv na činnost srdce i trávicího traktu. Maximální srdeční aktivita nastává mezi 11. až 13. hodinou, proto v tomto časovém rozmezí nepřepínejte fyzické síly, nepijte kávu a nekuřte. Ke svačině si připravte tmavý celozrnný chléb namazaný rostlinným máslem, posypaným čerstvou pažitkou a k němu čerstvé žluté papriky. Optimální večeři představuje miska zeleného hrášku, jenž obsahuje vlákninu i cenné vitaminy a minerály, takže podporuje krevní oběh i kvalitu pokožky a díky zastoupení cholinu příznivě působí na játra. Snažte se během dne vypít dva šálky čaje z pýru plazivého, který pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, a alespoň dva litry čisté vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“