Horoskop na zítra »

Pořádně se dnes kroťte! Za přispění Merkura, který vstupuje do Býka, se pasujete na odbornice v sexu! Nic proti tomu, ale vaše provokativní řeči si může nejeden chlapík vysvětlit jako milostné vábení, a jste-li zadané, noční telefonáty potencionálních milenců vám mohou pořádně zkomplikovat život!

Partner

Zdrojem vaší euforie večer bude partner. Sdělí vám, že do společné kasy bude přidávat další týdny daleko víc, než v předchozích měsících, protože šéf mu konečně zvýšil plat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zajděte si odpoledne na vakuovou masáž, soustřeďte se zejména na stehna, boky, bříško.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li v plánu pořídit si koženou bundu nebo kalhoty, odpoledne nakoukněte do specializovaných prodejen. Intuitivně si vyberete pouze kvalitní zboží a hlavně takové, které zdůrazní vaši ženskost, sex appeal, a přitom se v oblečení budete cítit pohodlně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste znamení, které miluje dlouhou, něžnou předehru, a partner se večer překoná, protože se mazlit budete ještě uprostřed noci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ubývající Luna je ve Vodnáři a její fáze vás varuje před hladověním, půstem! Hned po probuzení si vypijte velký šálek antilipidového čaje, který posiluje cévní systém, takže vám prospěje průběžně ho popíjet až do večera. Dopoledne jezte banány, přikusujte k nim dýňová semínka a popíjejte čistou vodu s několika kapkami čerstvého citronu. K obědu bude vhodná drožďová polévka, jako další chod kuřecí maso s rýži, jako příloha by měl být okurkový salát s kukuřici. Při přípravě oběda nešetřete pikantním kořením, vzhledem k fázi Luny byste dnes měly hojně používat kari, pepř. K svačině jezte tmavé vícezrnné pečivo, burákové máslo. K večeři bude vhodný čerstvý kompot ze žlutých jablek, při jeho přípravě nešetřete skořicí, hřebíčkem. Během středy se snažte vypít dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“