Horoskop na zítra »

Plánujete-li podepsat novou pracovní smlouvu, nebo podnikáte, a během pátku budete realizovat nákup či prodej zboží, protistrana okamžitě narazí v případě, když se vás finančně bude snažit zatlačit do kouta. Budete neoblomné, a kdyby nastala situace, že by váš návrh potažmo podmínky nebyly přijaty, raději nic nepodepíšete, obchodní transakci nezrealizujete.

Partner

V obvyklou dobu se partner z práce nevrátí. Vyrazí totiž s kolegy a šéfem na chmelový mok, a co nestačí probrat v zaměstnání, dořeší v zahradní restauraci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Během pátku byste měly zajít na preventivní prohlídku k očnímu lékaři. Máte-li před dovolenou, prospěje vám navštívit i zubaře a podstoupit odstranění zubního kamene.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

S ohledem na dnešní horoskop se vám vyplatí zaměřit se při nákupech na poplašné systémy, hodit se vám určitě bude do bytu signalizace kouře, na terasu či zahradu detektor pohybu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partner bude mít tuto noc pocit, že jste se rozhodly ho uštvat. Kroťte se, jinak sobotu stráví vleže, protože bude mít pocit naprostého vyčerpání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Protože je ubývající Luna ve znamení Raka, které má vliv na trávení, dvanácterník, prsní žlázy, nezatěžujte žaludek pitím kávy, alkoholu, méně solte, a hlavně se vyhýbejte živočišným tukům, smaženým jídlům, majolce! Ráno si na lačno snězte lžičku hroznového oleje a asi za deset minut se osvěžte plátkem čerstvého melounu. Dopoledne jezte celozrnné rohlíky s rostlinným máslem, posypte si je čerstvou pažitkou, přikusujte k nim lístky hlávkového salátu, okurky, bez omezení pojídejte zelená jablka. K obědu se snažte nejíst rozmrazené potraviny ani konzervy, nelze totiž vyloučit alergickou reakci. Vhodná bude bude koprová omáčka s brambory uvařenými ve slupce, pro dobré trávení k nim přidejte kmín. K odpolední svačině bude ideální celerový salát. Okolo 18. hodiny byste si měly opět sníst lžičku hroznového oleje. Je to totiž balzám na žaludek, dokonce při delším používání rozpouští žlučové kameny. Hlavně se snažte během pátku vypít alespoň tři litry neokysličené minerální vody, nejvíc tekutin byste měly tělu dodat do 14 hodin.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“