Horoskop na zítra »

Odpoledne sledujte hádky druhých zpovzdálí, nijak se do nich nezapojujte! Retrográdní Merkur ve vašem znamení couvá před Dračí hlavu, a hrát si na smírčího soudce by se vám mohlo pořádně vymstít. Raději ani nahlas neříkejte, co si o problému myslíte, protože budete mít naprosto mylný úhel pohledu, a spor by se během chvilky otočil proti vám!

Partner

Dnešní fáze Luny je spojována s vodou, tak je například možné, že se partner rozhodne chodit pravidelně plavat, začít se otužovat. V tom ho podpořte, protože si zvýší imunitu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Toužíte-li po náušnicích, ale nemáte propíchnuté uši, na zákrok si zajděte odpoledne. V podvečer vám prospěje prohřát si v infrasauně ledviny.Vzhledem k fázi Luny si průběžně až do večer procvičujte kroužením oči.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Odpoledne již bude Luna ve vašem znamení, ale místo do prodejny s oblečením byste měly zajít do květinářství, koupit věneček z podzimními plody a ozdobit jím vstupní dveře do bytu, prý to do rodiny vnáší pohodu, klid.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Sexuální apetit partnera bude mít tuto noc neustále vzestupnou tendenci. Když ho popadne touha, nic ho nezastaví.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Vzhledem k lunární fázi používejte během úterý hojně koření, a to skořici, hřebíček, pepř, kardamom. Až do oběda bude Luna v Panně, tak si hned po probuzení vypijte odstátou vodu s několika kapkami jablečného octu, podpoří dobré trávení. Celé dopoledne jezte kukuřičné lupínky, jejich úprava záleží na vaší chuti, a snězte alespoň mističku tmavomodrého hroznového vína. K obědu by měla být hustá světlá polévka, například okurková, houbová, dýňová. V 13.12 hodin vpluje měsíc do znamení Vah, tak si k odpolední svačině připravte kompot ze žlutých jablek, přidejte do něj dle své chuti skořici, hřebíček, přikusujte celozrnné rohlíky. K večeři si pochutnejte na bramborách na loupačku, do tvarohu přidejte pažitku, přikusujte ledový salát. Okolo 18. hodiny si vypijte šálek čaje z pýru plazivého, usnadníte tím ledvinám vyloučit nahromaděné škodliviny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“