Horoskop na zítra »

Stacionární Merkur vám hned ráno připomene všechny naprosto zbytečné ústupky, které jste udělaly v předchozích třech týdnech a přinutí vás jednat razantněji. Takže se během soboty s někým cíleně pohádáte, ale bude se jednat o člověka, který začal mít pocit, že vám může organizovat život a vy mu předvedete, že se šeredně spletl.

Partner

Vzhledem k dnešnímu horoskopu se vy i partner budete snažit chovat nezávisle. Proto nelze vyloučit, že si každý zvolíte zábavu a trávení volného času dle svého uvážení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Během dne byste si měly několikrát procvičit kroužením oční svaly. Odpoledne si dopřejte pomalou chůzi v přírodě, zhluboka se nadechujte až do bříška.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pokud často chodíte do sauny, pořiďte si domů skládací, kterou v pohodě můžete užívat i v panelovém bytě, složená se vejde pod postel. Navíc je finančně nenáročná a ocení ji celá rodina, protože všem posílí imunitu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer budete laškovat v koupelně i v kuchyni. Jste ale znamení, které se zcela uvolní pouze ve své posteli, takže se ovládněte, a jakmile se ve vás začnou bouřit hormony, zamiřte do ložnice!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s Lunou ve Štíru a vzhledem k její fázi do jídelníčku zařaďte kořeněné, ostré pokrmy. Jídlo se snažte dochutit pálivou paprikou, použijte i černý pepř, křen, česnek, zázvor, hořčici, bazalku, skořici. Ráno si hned po probuzení vypijte nalačno šťávu z citrusů. Na mističku si připravte semínka lichořeřišnice a dle libosti je pojídejte až do večera. Ke svačině si dejte zapečená jablka posypaná hojně skořicí. K obědu bude vhodný plátek hovězího masa na paprice s těstovinami, omáčku okořeňte dle svého apetitu. Ke svačině jezte netučný sýr, přikusujte kiwi. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, si snězte misku tvarohu, vmíchejte do něj cibulku, papriku, pepř, pažitku. Mezi 15. a 19. hodinou popíjejte čaj z listů břízy bradavičnaté, pročistí vám močový měchýř.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“