Horoskop na zítra »

Bude to pouhý mžik, kdy vám známí neprozřetelně umožní nakouknout do svého soukromí, a hned pochopíte, proč vás nikdy nepozvali na návštěvu. Uvidíte otřesný nepořádek, dokonce je možné, že trpí chorobným shromažďováním věcí. Vystřelíte od nich jako raketa a jejich příbytku se budete v budoucnu vyhýbat obloukem.

Partner

Vyrazíte-li večer do společnosti, moc toho nenamluví. Spousta lidí totiž bude probírat bulvární skandály a jemu se tohle téma bude pořádně zajídat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zejména když trpíte vleklým nemocněním, fáze Měsíce vám doporučuje dát se do pořádku pomocí harmonizace čaker.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Luna v Býku vám radí nakouknout do starožitnictví. Můžete investovat do cenných šperků i uměleckých předmětů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vyrazíte-li s partnerem k vodě, držte si od něho odstup. Z vás totiž bude vyzařovat obrovský sex-appeal a on se vzruší i při opalování na dece.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Bude doznívat třetí lunární čtvrť v Býku, tak hned po probuzení vypijte minerální vodu s několika kapkami jablečného octa, podpoříte tím trávení. Asi za deset minut bez černého svědomí posnídejte něco sladkého, například teplé vafle s džemem, a šálek klasické kávy. Následně byste měly až do večera dle libosti pojídat nesolené, nepražené burské oříšky, tím dodáte tělu jod. Hojně je zapíjeje vodou, naopak byste vůbec neměly pít alkohol, protože i po jedné skleničce byste ztrácely rovnováhu. Dopoledne si dejte netučný sýr, tmavomodré blumy a zkuste to vydržet bez pečiva. V menu oběda by neměla chybět pórková polévka, jako druhý chod budou vhodné brambory zapečené s cibulkou, červenými paprikami a salát z čerstvého tmavomodrého zelí. K odpolední svačině si klidně dopřejte šlehačkový pohár nebo jogurt, a to se sezonním ovocem. K večeři chroupejte ředkvičky. Když vás začne pobolívat v krku, popíjejte vlažný jitrocelový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“