Horoskop na zítra »

Řešíte-li menší zdravotní problém, svěřte se s tím kolegyním. Jedna z nich vám totiž obratem obstará spoustu účinných bylinek. Dokonce je možné, že se vám uleví i po jejich dotecích. Poté vám prozradí „tajemství“, že provozuje reiki.

Partner

Máte-li vlezlé příbuzné, dnes to tak přeženou, že večer nebude mluvit o ničem jiném. Pokud se jim poslední dobou pořád podřizoval, udělá tomu konec. Od zítřka si už díky tomu nemusíte organizovat život podle jejich rozmarů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Otečou-li vám kotníky nebo vás začnou pálit chodidla, tělo vám tím vysílá signál, že musíte víc pečovat nejen o nohy, ale také o lymfatický systém. Spařte kůru jírovce maďalu, ve výluh si chvilku koupejte nohy a poté jakoby šlapejte vodu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doplnit byste měly zásoby drogistických přípravků, které denně potřebuje celá rodina. Patří k nim mýdla, pěny a soli do koupele, sprchové gely i regenerační esenciální oleje. Upřednostňujte vůně moře a zeleného jablka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

O sexuální náboj dnes partnera připraví jedině alkohol! Tak ho držte dál od ohnivého moku, jinak usne jako špalek dřív, než řeknete švec.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna v Rybách se bude celý den pohybovat v blízkosti Neptuna, což sníží vaši imunitu, a můžete se cítit unavené a ospalé. Ráno hned po probuzení byste se měly osvěžit sklenicí odstáté vody s citronovou šťávou a špetkou zázvoru, to vás zaručeně probere! Dopoledne místo kávy popíjejte zelený čaj, konzumujte kiwi, hroznové víno a zkuste vydržet bez pečiva. Pocit nasycení navodí miska ovesných vloček, kterou hojně zapíjejte čistou vodou. V menu oběda by neměl chybět zeleninový vývar, jako druhý chod by mělo být dušené maso s rýží a zelené fazolky. Odpoledne si klidně naservírujte něco sladkého, například zapečená jablka. K večeři si připravte salát z čerstvého světlého zelí. Pak už si jen dejte meloun, který váš organismus zásobí vodou, navíc nemá skoro žádné kalorie. Večer byste se rozhodně měly vyhýbat alkoholu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“