Horoskop na zítra »

I když vás během soboty někdo naštve, hned mu odpusťte, popřejte dotyčnému hezké Vánoce, hlavně nikoho neposílejte ke všem čertům! Máte totiž schopnost zhmotnit svoje myšlenky. Tak se snadno může stát, že si na adresu příbuzného v duchu zaklejete, a on vzápětí škobrtne a vyvrtne si kotník!

Partner

Před partnerem schovejte časopisy. Jakmile se totiž do něčeho začte, nenajde se síla ani argumenty, které by ho přinutily vytáhnout z bytu paty!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Dopolední horoskop je pro vaše znamení vhodný k aplikaci gelových nehtů. Z laků vybírejte vzhledem k Luně ve Střelci červené a oranžové odstíny, ale myslete na všední dny, aby jejich barva ladila s vašim denním oblečením!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Postarat byste se měly o své auto. Průjezd myčkou, nákup pohonných hmot a voňavého stromečku s vůní mandarinky či kokosu mu určitě neuškodí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Sebemenší hluk nebo křik z ulice tuto noc může rozhodit vás i partnera natolik, že ani jeden nedosáhnete vyvrcholení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Probíhá 28.lunární den, proto byste měly méně solit. Naopak od rána do večera jezte bez omezení mandle, slunečnicová semínka, a čerstvou zeleninu, zejména mrkev, rajská jablíčka. K dochucení jídel použijte bazalku, petrželku. Ráno si na lačný žaludek vypijte čaj z břízy, který vám pročistí ledviny a játra. Celé dopoledne konzumujte pouze červená jablka, ořechy či semínka, ale nic jiného. K obědu bude vhodná dušená mrkev s malým množstvím brambor uvařených ve slupce. Odpoledne jezte pomeranče, mandarinky, snažte se vydržet bez pečiva. Pokud vás mezi 15.až 19.hodinou budou pobolívat klouby, nebo v oblasti zad či šíje, původcem může být usazování kyseliny močové. Proto v tomto časovém úseku popíjejte intenzivně opět čaj z břízy, jezte borůvky nebo brusinky. Když vás večer začne trápit hlad, zaženete ho kukuřičnými lupínky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“