Horoskop na zítra »

Nenechte se zaskočit nečekanou kontrolou! Zejména když přicházíte do kontaktu s potravinami, raději si přivstaňte a v práci si udělejte pořádek. Při Slunci na počátku Panny totiž nelze vyloučit, že si úřednice nenápadně navlékne bílou rukavičku, aby si ověřila, zda skutečně nikde není prach.

Partner

Večer se snažte strávit v soukromí a pro intimnější atmosféru zapalte vonné svíčky. Zemský trigon vám totiž vytvoří prostor vzájemně si vyříkat, co ve vztahu postrádáte, sex nevyjímaje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Jakmile se vrátíte z práce, nastrouhejte syrové brambory, vmíchejte do nich broskvový olej a hmotu si naneste na obličej i dekolt. Masku smyjte po 20 minutách. Pleť budete mít napnutou, hydratovanou a bez vrásek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

S Lunou v Býku byste měly doplnit domácí vinotéku. Vybírejte vína podle doby zrání, která by neměla být kratší než 14 měsíců.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partner bude večer díky Luně v Býku mnohem něžnější, ale také intimnější. Nelze proto vyloučit, že se vzájemně uspokojíte orálním sexem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ubývající Luna je v Býku. Ráno proto nalačno vypijte ananasový džus naředěný vodou v poměru 1:2, nebo snězte čerstvý ananas. Asi za 10 minut si bez černého svědomí můžete dopřát šálek klasické, případně překapávané kávy, to záleží na vašem apetitu. Jelikož byste měly tělu dodat jod, na mističku si připravte nepražené, nesolené kešu oříšky a chroupejte je, co hrdlo ráčí, až do večera; intenzivně je zapíjejte vodou. Dopoledne byste měly kromě kešu konzumovat jenom ovoce, a to granátová jablka a tmavomodré blumy. V menu oběda by neměla chybět mrkev, například pečená nebo dušená, skvělé jsou i bramboráky s mrkví. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s pórkovou pomazánkou a alespoň dvě žlutá jablka. K večeři si naservírujte ředkvičky. Začne-li vás pobolívat v krku, kloktejte vlažným odvarem z měsíčku lékařského.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“