Horoskop na zítra »

Celý den budete skloňovat slůvko „peníze“ ve všech pádech. Možná se vám naskytne příležitost výhodně zpeněžit nějaký předmět, ale Mars na počátku Býka vás nabádá, abyste zlehka žonglovaly s cenou. Když si s odpovědí dáte načas, skutečně vyděláte víc, než bude váš prvotní předpoklad.

Partner

Malé společenské „faux pas“ dnes partnerovi otevře oči, protože si udělá jasno, kdo je skutečný kamarád. Několik lidí se totiž začne tvářit, že ho vůbec nezná.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Podpořit byste měly trávení, činnost střev i štítné žlázy, což dokáže odborná manuální lymfodrenáž. Počítejte s tím, že vás zklidní, tak si na večer nic neplánujte, neboť budete chtít relaxovat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doplnit byste si dnes měly přípravky k ošetření nohou. Doma by vám neměly chybět mořská sůl na koupele chodidel a na masáže třezalkový olej či kostivalová tinktura. Hodit se vám bude i pemza.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Neriskujte nevěru, protože chvilkovým večerním poblouzněním můžete zbořit vztah, který jste tak dlouho budovaly!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dorůstající Měsíc putuje znamením Panny, které velmi negativně reaguje na jakékoli stravovací prohřešky, tak se snažte vyřadit z jídelníčku těžce stravitelné pokrmy. Ráno po probuzení podpořte trávení velkou sklenicí odstáté vody, do které přidejte několik kapek jablečného octa. Celé dopoledne konzumujte lupeny čerstvého hlávkového salátu a tmavomodré blumy. Mezi zeleninou a ovocem si vždy udělejte dvacet minut pauzu. K obědu budou vhodné brambory na loupačku s tvarohem, do něhož podle chuti přidejte pažitku, kopr a cibulku. A méně solte! Na odpoledne si připravte tmavý chléb s rostlinným máslem a medem. K večeři, která by měla být nejpozději v 18. hodin, si dejte tmavomodré hroznové víno a potom již jenom pijte. Kolem 19. hodiny pomalými doušky vypijte vlažný fenyklový čaj, jenž harmonizuje trávení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“