Horoskop na zítra »

Vám se dnes podaří přimět ke spolupráci jedince, kteří se několik dní vzájemně sledují nevraživým pohledem. Patrně se bude jednat o bývalé milence, kdy ani jeden z nich neskousl rozchod. Na smiřování jste hvězdy zvěrokruhu, takže nelze ani vyloučit, že vaším přispěním to mezi nimi opět začne eroticky jiskřit.

Partner

Jste-li nezadané, během čtvrtka máte šanci navázat vztah s chlapíkem, který vás ohnivou povahou bude vzrušovat, ale pravidelně i šokovat. Bude to totiž muž činu, který čas od času naschvál vyvolá hádku, aby nebyla nuda!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zajděte si odpoledne na akupresurní masáž hlavy. Luna je v Beranu, a tím se vlastně ochráníte před případnou migrénou. Když tuto službu v blízkosti bydliště nemáte a začnou vás trápit bolesti hlavy, jemně si stlačujte místo nad zorničkami těsně nad obočím střídavě s místem na lícní kosti pod zorničkami.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Módním hitem letošního jaro budou cípaté halenky se širokými rukávy, pleteninové šaty vzadu delší a zvonové kalhoty končící nad kotníkem. Pokud vám některý kousek chybí, odpoledne si ho pořiďte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když večer partner evidentně nebude mít na sex náladu, bude stačit, když mu naznačíte, že „dědkovatí“. Dokáže se i přetrhnout, aby hlavně sobě dokázal, že ještě do starého železa nepatří.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna v 10.55 hodin vstoupí do energického Berana, což je znamení, které obvykle asistuje při bolestech hlavy. Tak preventivně hned ráno vypijte šálek mátového čaje a průběžně až do večera se snažte pravidelně vypít každou půlhodinu skleničku vody. Strava by měla být výživná, ale méně kořeněná, neměly byste pít klasickou kávu a prospěje vám i omezení kouření. Posnídejte celozrnný chléb, klasické máslo nahraďte rostlinným, a obložte si ho sýrem a červenou paprikou. Dopoledne jezte červená jablka, zkuste vydržet bez pečiva. Měsíc přibývá, takže tělo má tendenci vytvářet si zásoby! K obědu by mělo být zeleninové rizoto se zelným salátem, ve kterém by neměla chybět červená řepa a bambusové výhonky. Na odpolední svačinu si připravte fazolový salát, když budete mít chuť na sladké, dejte si čerstvé jahody. K večeři se spokojte s rajskými jablíčky, opět zkuste vydržet bez pečiva. Když večer pocítíte hlad, zažeňte ho jablky nastrouhanými i se slupkou smíchanými s ovesnými vločkami. Když vás začne pobolívat hlava, razantně zvyšte příjem tekutin a opět si uvařte mátový čaj. V průběhu čtvrtka byste měly vypít minimálně 2 litry čisté vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“