Horoskop na zítra »

Nevěřte svým předtuchám, protože nic z toho, co se vám dnes bude honit hlavou, nenastane! V opačném případě při konjunkci Luny s Merkurem ve vašem sektoru problémů strávíte čtvrtek v depresi, protože váš selský rozum bude válcovat bujná fantazie.

Partner

Ať dnes udělá či řekne cokoli, vše rozeberete do nejmenších detailů, tak raději změní taktiku a bude mlčet. Nebude ho bavit vysvětlovat vám, proč nemá chuť na jablko, ale na hrušku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vpodvečer choďte doma bosé s knihou na hlavě! Je to skvělá prevence proti ztuhlosti krku a zad i proti dvojité bradě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li v plánu pořídit si saunu nebo vířivku s ohřevem vody, dnes zamiřte do speciální prodejny. Skvělým rádcem vám bude pečlivý Měsíc v Panně.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Usne-li partner večer u televize, nerušte ho! Horoskop mu formou snů zprostředkuje „výlet“ do jedné z jeho posledních inkarnací.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ubývající fáze Měsíce v Panně vám radí, abyste si hned po probuzení pročistily organismus. Do medu vmíchejte mleté vlašské ořechy v poměru 1:1 a tuto směs mlsejte až do 9. hodiny. Následně až do oběda si dejte pouze meloun a každou půlhodinu vypijte skleničku čisté, vlažné vody, tak podpoříte vyplavování nahromaděných škodlivin, včetně nadbytku cholesterolu a tuku. K obědu bude nejlepší hustá bramboračka, ale snažte se omezit sůl. K odpolední svačině si připravte zapečená jablka nebo jablečný závin. Skořicí a hřebíčkem nemusíte šetřit, jablkům v jakékoli úpravě dodají skvělou chuť, navíc toto koření prospívá trávení. K večeři by měla být opět polévka, nejvhodnější bude zelňačka. Přidejte do ní bylinky, majoránku, petržel a saturejku, tím podpoříte činnost trávicího traktu, pročistíte střeva a tělo zásobíte vlákninou. Když budete mít večer pocit plného žaludku, popíjejte meduňkový čaj, který harmonizuje zažívání, takže se vám bude i dobře usínat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“