Horoskop na zítra »

Přímo finanční žně během pátku budou sklízet ty z vás, které máte prodejnu s rybářskými pomůckami, vybavením bazénů nebo příslušenstvím pro potápění, vodáky. Harmonická vazba Venuše se Saturnem k vám přivede dvojnásobek zákazníků než v jiné dny, kteří se k vám navíc v budoucnu budou vracet.

Partner

Pokud partner pravidelně posiluje nebo chodí běhat, dnes by si měl dopřát pauzu, odpočívat, může totiž dojít k přetížení organismu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Procvičit byste si měly v podvečer prsty na nohou, klenbu. Položte na zem například tužku, a snažte se ji prsty zvednout. Na třetí pokus se vám to určitě povede!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Ve vaší koupelně by neměl chybět sprej na nohy s krystalickým efektem, který je v teplých dnech ochrání před pocením, zápachem, tvorbou plísní. Na masáž chodidel si kupte olejíček s příměsí arniky nebo jedle.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když se partner bude večer tvářit nevrle, bude stačit, když mu během koupele začnete jemně masírovat chodidla. Okamžitě ale erotické hrátky přesměrujte do ložnice, na mokrém povrchu dlaždiček by s Lunou ve vašem sektoru zdraví mohlo dojít ke zranění!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

I přesto, že je Luna v Rybách, její fáze vám doporučuje vyřadit z jídelníčku mořské plody, ryby, vejce, uzeniny. Čím jednodušší jídla budete během pátku jíst, tím snadněji se vaše tělo zbaví nahromaděných toxinů. Ráno si hned po probuzení vypijte na lačný žaludek čaj z lístků jahodníku. Pokud chcete předejít otokům, během dopoledne jezte meloun, čerstvé okurky, nepijte kávu a omezte kouření. V menu oběda by neměla chybět hrachová polévka, protože hrách obsahuje antioxidanty. Jako druhý chod budou vhodné například sladké tvarohové knedlíky. K odpolední svačině si připravte sýr, celozrnné pečivo, přikusujte hlávkový salát. K večeři si uvařte pudink, když dostanete chuť na slané, tak konzumujte salát ze zelených paprik a přimíchejte do něj zelený hrášek. Okolo 18. hodiny popíjejte pomalými doušky čaj z lístků břízy. Vyčistíte si močový měchýř i ledviny. Večerní hlad zažeňte zeleným jablkem, hruškou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“