Horoskop na zítra »

Dnes dokážete ovlivnit dav, a když vás v práci nebo třeba během divadelního představení popadne záchvat smíchu, okamžitě jako virus šířící se vzduchem nakazíte okolí a nastane řetězová reakce. Neexistuje rada, jak se tomu můžete vyhnout, tak se jen dopředu připravte na situace, že všude, kam vkročíte, bude díky vám pořádně rušná a hlučná zábava.

Partner

Když kolem sebe někdo začne metat blesky, partner mu v žádném případě nebude dělat hromosvod. V nestřeženém okamžiku slovně tak zaburácí, že se vztekloun lekne a vezme do zaječích.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Dopřejte dnes obličeji oddech a nepoužívejte dekorativní kosmetiku. Na noc si celé tělo ošetřete mandlovým olejem. Pokožku zklidní i po opálení, zamezí jejímu popraskání i svědění.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořizovat byste dnes měly věci, které využije i partner. Například nazouvák na boty nebo šatová ramínka a určitě se vám bude hodit i němý sluha.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noční fáze Měsíce naproti vašemu znamení prověří, jak na tom ve vztahu vlastně jste. Máte-li rozdílné povahy a jiné životní priority, v sexu si rozumět nebudete a možná to skončí oddělenými ložnicemi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Den strávíte s ohnivou Lunou v Beranu, proto nepodceňujte pitný režim; dostatečným přísunem tekutin se vyhnete bolestem hlavy i pocitům únavy. Začněte hned ráno, po probuzení nalačno vypijte velkou sklenici vody s několika kapkami čerstvé citronové šťávy. Během dne omezte pití kávy, nejezte arašídy ani sladké kynuté pečivo. K dopolední svačině si připravte celozrnné pečivo, netučný sýr a červená jablka. K obědu bude vhodné kuře bez kůže, rýže a salát z čerstvého tmavomodrého zelí. Mezi 11. a 13. hodinou popíjejte čaj z borůvčí, který zlepšuje prokrvení mozku i oční sítnice. Odpoledne si dejte tmavý chléb namazaný rostlinným máslem a zralá rajčata. Následně už jezte jenom sezonní ovoce, třeba hrušky, borůvky a meloun. Když vás začne pobolívat hlava, razantně zvyšte příjem tekutin a popíjejte čaj z kopretiny řimbaby, účinkuje takřka okamžitě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“