Horoskop na zítra »

Lepit se na vás dnes budou pokrytci a fanatici, kteří do svého pomyslného stáda lákají další ovečky pesimistickými scénáři a falešnými přísliby spasení či zázračného uzdravení. Samozřejmě to má podmínku, že se vzdáte peněz a majetku v jejich prospěch. Tak mějte nohy pevně na zemi, a jakmile vás někdo začne strašit, pošlete ho k šípku!

Partner

Odpoledne bude jako utržený ze řetězu a začne vás parodovat. Za přispění fáze Měsíce vám vlastně vtipnou formou naznačí, co ho na vás rozčiluje. Bude se jednat o zlozvyky, o kterých moc dobře víte, tak se jich zbavte, dokud je čas, i jeho trpělivost má své hranice!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zvolte oblečení z přírodních materiálů, kousky ze syntetiky dnes nechte ve skříni. Jelikož budete mít velmi citlivou pokožku, použijte deostick bez aluminiových solí a oblíbený parfém si naneste jen na oděv.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li pocit, že vaše pleť začíná stárnout, pořiďte si pěsticí kosmetiku s esencí kadidla. Účinné jsou rovněž přípravky s antioxidačním vitaminem C nebo kaviárem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partnerovo libido večer probudí maličkost, a to, když ucítí na kůži váš dech. Tak mu ve společnosti nic nešeptejte! Vzrušil by se a klidně by vás přinutil odejít domů uprostřed divadelního představení!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Středu strávíte s ohnivou Lunou v Beranu, proto zejména mezi 8. a 10. hodinou nepijte kávu a nekuřte. Můžete si poškodit pleť, a navíc by vás mohla rozbolet hlava. Celé dopoledne intenzivně popíjejte zelený čaj střídavě s odstátou vodou s čerstvou citronovou šťávou. Rovněž konzumujte rajčata bez omezení, dodají vám energii, vyčistí játra, a hlavně podpoří odbourávání jedů z organismu. Oběd zahajte zeleninovým vývarem, jako druhý chod budou vhodné brambory na loupačku s tvarohem, do něhož vmíchejte jarní cibulku a čerstvou pažitku. K odpolední svačině si nastrouhejte červená jablka, přidejte do nich skořici a oříšky. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, si dejte rýži, může být nasladko i naslano, úprava záleží na vašem momentálním apetitu. Vypít byste měly v průběhu středy minimálně dva litry minerální, neokysličené vody. Jelikož nelze vyloučit, že vás potrápí migréna, mějte připravený čaj z kopretiny řimbaby, má velmi rychlý účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“