Horoskop na zítra »

Když vyrazíte na houby, než se doma následně pustíte do jejich čištění a zpracování, vyhledejte člověka, o kterém víte, že je mykolog amatér. Neharmonická vazba Marta s Neptunem ve vašem sektoru zdraví nevylučuje, že mezi vašimi úlovky najde několik kousků, které by mohly způsobit otravu celé rodiny.

Partner

Podvečer se snažte trávit doma, hlavně se nikam nejezděte autem! Změní se totiž fáze měsíce a partnerovi hrozí mikrospánek!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Večer nohám dopřejte teplou koupel, do vody přidejte mořskou sůl. Poté si ostříhejte nehty, odstraňte nežádoucí chloupky a ztvrdlou kůži na patách. Na závěr nohy ošetřete třezalkovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

V následných měsících se vám bude hodit kvalitní šála, nákrčník, pléd, tak se soustřeďte na praktické doplňky k oblečení z přírodních materiálů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vzhledem k večerní fázi Luny ve vašem sektoru problémů je pro vás velmi nebezpečné milování ve vodě. Mohlo by vám přivodit zdravotní problémy plodících orgánů, s močovým měchýřem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nepijte dnes sladké limonády, spokojte se s čistou minerální vodou bez bublinek! Čím víc jí vypijete, tím lépe se budete cítit a ulehčíte práci srdci. Až do podvečera totiž bude Luna ve Lvu, což je znamení, které má vliv na činnost srdce. Protože zbývají čtyři dny do novoluní, prospěje vám posnídat světlé hroznové víno. Snězte ho jakékoli množství, pojídejte ho celé dopoledne, ale nic jiného kromě nepražených slunečnicových semínek nejezte. Oběd zahajte hustou bramboračkou, nešetřete při její přípravě majoránkou, houbami ani česnekem. Jako druhý chod si dopřejte biftek, k němu budou vhodné americké brambory, a mísa hlávkového salátu, do kterého vmíchejte zelený hrášek. Mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivity srdečního svalu, proto v tuto dobu nepijte kávu, nekuřte, a fyzicky se nenamáhejte! K odpolední svačině si připravte pomazánku z humra. Protože Lev dobře spaluje, bez černého svědomí přikusujte bílou veku. Po 16. hodině si vypijte lipový čaj s medem. Večer si snězte banán, ale nejpozději v 19 hodin, protože v 17.45 hodin vstoupí měsíc do Panny, tak si nezatěžujte na noc žaludek těžkými jídly!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“