Horoskop na zítra »

Domů si dnes nezvěte kamarádky ani kolegyně z práce, a když přijdou neohlášeně na návštěvu, místo alkoholu jim uvařte zelený čaj. Budou totiž i bez ohnivé vody jako utržené ze řetězu a začnou se navážet do vaší drahé polovičky, což by vzhledem ke konfliktu Luny s Marsem skončilo hádkou na ostří nože!

Partner

Vlastní i partnerovu nervozitu vpodvečer překonáte snadno. Začněte si broukat nějakou písničku, okamžitě se přidá a oba si během chvilky naladíte psychiku na pohodovou frekvenci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měly byste si dopřát termolifting. Vaše pleť se zpevní a zmizí i drobné vrásky. Před spaním si odstraňte chloupky v intimních partiích.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Využijte Lunu v Býku k nákupu šperků, zejména řetízku či náhrdelníku. Neuškodí, když nakouknete i do starožitnictví.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partnerovy ruce tuto noc dokážou zázraky. S vaším tělem se bude mazlit tak něžně, že orgasmu dosáhnete ještě dřív, než dojde k samotnému aktu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z dnešního jídelníčku vyřaďte kynuté pečivo, tradiční knedlíky a ve větší míře pijte nesycenou vodu bohatou na minerály. Neuškodí, když ráno vypijete iontový nápoj. Přibližně za dvacet minut posnídejte něco sladkého, například palačinky s džemem, Luna ubývá, takže tělo nemá potřebu vytvářet si zásoby. Bez černého svědomí můžete vypít i šálek černé kávy. Dnes byste tělu měly dodat jod, tak celé dopoledne pojídejte dle libosti nesolené, nepražené kešu oříšky a hojně je zapíjejte vodou. K obědu bude nejvhodnější hustá zelňačka. Na odpoledne si připravte šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Místo klasické večeře vypijte kefírový ovocný koktejl. Jelikož fáze Měsíce nevylučuje záněty v krku, večer si vložte do úst lžičku slunečnicového oleje, převalujte ho v ústní dutině a poté vyplivněte. Olej na sebe naváže škodlivé bakterie.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“