Horoskop na zítra »

Když se odpoledne rozhodnete probrat s dětmi školní látku, pomáhat jim při psaní domácího úkolu, nejdřív si nenápadně nastudujte učivo. Při harmonické Luně se Sluncem to vašim ratolestem bude skvěle pálit a nakonec by to mohlo dopadnout i tak, že si začnou hrát na učitele a vysvětlovat vám věci, které jste od školních let dávno zapomněly!

Partner

Dnešní fáze měsíce ukáže v realitě, kdo je ve své profesi nebo zálibě outsider a kdo profík. Podle toho, jak se bude partner tvářit, hned poznáte, zda se cítí na koni nebo zda v něčem pohořel.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Snažte se dnes nezatěžovat křížovou kost, kolena, vyhýbejte se průvanu. Před večerní koupelí si boky a stehna natřete skořicovým olejem, a krouživými pohyby si tyto partie masírujte směrem nahoru. Je to účinná prevence proti pomerančové kůži.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Plánujete-li vyrazit na dovolenou do zahraničí a dnes se vám zalíbí nějaký zájezd, dřív, než složíte zálohu, si ověřte u zaměstnavatele, zda vám v daném termínu poskytne dovolenou. Bude-li se jednat o exotickou zemi, rozumné bude konzultovat cestu s vaším praktickým lékařem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Své fantazii v ložnici otevřete dveře dokořán, protože noční horoskop vám vytvoří příležitost ochutnat přímo nadpozemský sex!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Den strávíte s neposednou Lunou ve znamení Blíženců, které má vliv na dýchací cesty, tak nejezte oříšky a nepijte mléko, vyvolaly by pocit knedlíku v krku. Pokud kouříte, snažte se alespoň od 8 do 10 hodin nesahat po cigaretě, v tomto časovém úseku byste neměly pít ani klasickou kávu. Pozor si dávejte na zbrklost, na jídlo si udělejte čas a potravu pořádně rozkousejte, nehltejte! Hned po probuzení si vypijte velkou sklenici odstáté vody s čerstvým citronem. Asi za dvacet minut posnídejte müsli, přidejte si do nich čerstvé mandarinky. Citrusy jezte i ke svačině, mohou to být opět mandarinky, ale i pomeranče, grapefruity. Prospěje vám když si sníte i kompot z černého rybízu. Obsahuje totiž velké množství vitaminu C, kterého byste dnes měly tělu dodat daleko víc než v jiných dnech. K obědu budou vhodné zapečené brambory, celerový salát. K odpolední svačině jezte knäckebrot, k němu přikusujte žluté papriky. K večeři si připravte zapečená žlutá jablka. Když začnete mít pocit, že na vás leze chřipka, pijte přiměřeně teplý čaj z květů černého bezu. Ničí bakterie, pročistí vám zahleněné průdušky, vyvolá pocení, a tak tělo vyplaví případné škodliviny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“