Horoskop na zítra »

Nemáte-li děti, večerní horoskop vám vnukne nápad počít potomka, ale patrně to partnerovi navrhnete tak nešikovně, že si ustele v obýváku.

Partner

Celou sobotu by se měl partner držet dál od ohně. Neměl by tedy ani zapalovat svíčky či krb, hrozí mu popálení!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měsíční fáze vám doporučuje relaxovat pomocí vonných olejíčků. Tak si do aroma lampy přidejte esenci grapefruitu. Zlepší vám náladu, zvýší sebedůvěru, pročistí auru.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Investovat byste měly peníze do zdraví, a to hlavně dětí a prarodičů. Kupte vakcíny proti chřipce a hned v následném týdnu je nechte očkovat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Po 23. hodině buďte opatrné, zejména byste měly zapomenout na laškování v koupelně. Luna se bude pohybovat v blízkosti bílé hvězdy Achernar, a ta je vždy malým varováním před zraněním v souvislosti s vodním živlem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Omezit byste dnes měly kouření, obloukem se vyhněte alkoholu. Vzhledem k první lunární čtvrti ve znamení Ryb, které ovlivňuje lymfatický systém, by tělo mělo problém vyloučit nahromaděné škodliviny a projevem by byly otoky! Jezte častěji menší porce, protože měsíc přibývá, a tělo má tendenci vytvářet si zásoby. V žádném případě nepoužívejte projímadla, mohly by vás potrápit střevní komplikace! Ráno se hned po probuzení osvěžte vodním melounem a asi za dvacet minut si vypijte jasmínový zelený čaj. Celé dopoledne pojídejte mandarinky. K obědu budou vhodné dušené fazolky s brambory uvařenými ve slupce. Ledový salát, čerstvou kapustu a zelené papriky pojídejte odpoledne, zkuste vydržet bez pečiva. Chuť na sladké zažeňte zapečenými zelenými jablky. Okolo 18. hodiny si snězte netučný sýr, kiwi, potom již jenom pijte, a to kopřivový sypaný čaj. V průběhu soboty se snažte vypít alespoň 2,5 litru čisté, neokysličené vody, nejvíc tekutin tělu dodejte do 14 hodin.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“