Horoskop na zítra »

Hubatost sousedů netolerujte, protože když budete mlčet, ušijete si na sebe bič. Stejně drze se k vám budou chovat následné dva týdny a fáze měsíce naznačuje, že možná budete mít i obavy vystrčit nos z bytu kvůli strachu, zda se s ním opět nepotkáte. Tak ho s úsměvem utněte uprostřed věty doporučením, ať jde do háje, okamžitě zmlkne.

Partner

Večer budete nucené zklidňovat nervózní atmosféru. Partner se na něčem nedohodne se svým otcem, oba budou vzteky skřípat zuby a čekat, kdy ten druhý přejde do útoku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Před spaním obličeji i dekoltu dopřejte masku z nastrouhaného jablka, tím pokožce dodáte vitamíny, a poté na tyto partie nanášejte sójový olej tak dlouho, dokud bude mít pokožka schopnost absorpce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Horoskop vám radí pořídit si slušivé a přitom praktické domácí oblečení, třebas z hřejivého flanelu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer dodržte zaběhlý rituál, protože Luna bude v Kozorohu, což je znamení, které si moc nepotrpí na experimentování.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

První pracovní den bude pod taktovkou Luny ve Střelci, a protože její fáze má název „levhart“, dopřejte si ostřejší pokrmy. Jídlo si můžete dochutit křenem, hořčicí, pálivou paprikou, použijte i česnek, zázvor, černý pepř, bazalku. Hned po probuzení si vypijte nalačno šťávu z citrusů nebo čerstvého pomeranče. Na mističku si připravte slunečnicová semínka a dle libosti je mlsejte až do večera. Ke svačině jezte rajčata, přikusujte knäckebrot. K obědu bude vhodný plátek hovězího masa, okořeňte ho dle své chuti, rýže a mísa hlávkového salátu. Na odpoledne si připravte červená zapečená jablka posypaná hojně skořicí. K večeři si spokojte s miskou tvarohu, vmíchejte do něj cibulku, papriku, pepř, pažitku, a jako přílohu snězte alespoň jednu červenou papriku. Mezi 17. až 19 hodinou popíjejte intenzivně čaj z šišáku bajkalského. Má silné detoxikační účinky, podpoří funkci jater, jejich regeneraci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“