Horoskop na zítra »

Rozdělte si sobotu na dvě poloviny. Až do odpoledne se věnujte rodině a příbuzným a vpodvečer určitě zajděte k přátelům. Atmosféra u nich bude připomínat velkolepou party a s Lunou v hravém Lvu se s nimi nebudete nudit ani o půlnoci!

Partner

Ve společnosti bude partner středem pozornosti, což v důsledku znamená, že se bude věnovat cizím lidem víc než vám. Neberte si to ale nijak osobně!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Obličej nevystavujte přímému slunci, snadno se spálíte, a to přesto, že použijete krém se silným ochranným UV faktorem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Nemáte-li karnevalový kostým nebo oblečení na neobvyklé společenské události, vydejte se na jejich nákup odpoledne. Váš výběr bude bezchybný!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Než večer vkročíte do ložnice, zhluboka se nadechněte. Z nočního milostného maratonu se vzpamatujete a zase naberete dech až zítra ráno.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní horoskop vám doporučuje zvolit vegetariánský jídelníček. Prospěje vám, když uděláte změnu, a místo klasické snídaně ráno vypijete zeleninový vývar. Až do oběda jezte zelené hrušky, jahody a kiwi, místo pečiva si dejte kukuřičné lupínky a vydatně je zapíjejte neokysličenou vodou. K obědu opět vypijte vývar a jako druhý chod by mělo být zeleninové rizoto kořeněné kurkumou a posypané strouhaným sýrem. Odpoledne jezte pouze zeleninu, zejména kedlubny, hlávkový salát a čerstvé papriky. Jelikož v 15.13 hodin Luna vstoupí do ohnivého Lva, tak až do večera konzumujte pomeranče a grapefruity, neboť obsahují vitamin C, který prospěje vašemu srdci. V průběhu dne se snažte vypít minimálně dva litry čisté vody bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodin.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“