Horoskop na zítra »

Dnes se budete nebývale ohnivě zapojovat do politických diskusí. Otevřeně řeknete svůj názor klidně i na veřejnosti, a když se vám naskytne příležitost, alespoň účastí na mítinku dáte najevo, že vám není lhostejný osud lidí, kterým od rána do večera za zády duní zbraně.

Partner

Volný čas by dnes měl využít k zabezpečení vašeho domova před zloději i přírodními kalamitami. Zejména by měl zkontrolovat pevnost oken, na domku vyčistit okapy a ke vchodu nainstalovat osvětlení se senzorem pohybu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Fáze Měsíce je pro vaše znamení vhodná k prodlužování vlasů. Dekolt a ňadra si před spaním ošetřete zpevňujícím olejem z lískových oříšků.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Vedra jsou za dveřmi, tak se vám určitě budou hodit tvořítka na led a domácí zmrzlinu. Seniorům pořiďte výrobník perlivé vody.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večerní horoskop vám doporučuje šetřit energii, tak klidně jděte spát se slepicemi. Blíží se úplněk, proto byste měly tělu dopřát dostatek spánku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Středu strávíte pod vlivem dorůstající Luny. Tělo tedy bude mít tendenci vše, co přijme, zhodnotit, a dokonce si vytvářet zásoby. Prvotně tedy musíte zamezit tomu, aby se voda ukládala ve tkáních. Ráno na lačný žaludek byste měly posnídat hroznové víno, které likviduje otoky. Konzumujte ho celé dopoledne nebo popíjejte naředěný ananasový džus. Na mističku si připravte vlašské ořechy, které bez omezení chroupejte až do večera. Oběd zahajte zeleninovým vývarem a jako druhý chod by měl být dušený lilek s kari rýží a mísa okurkového salátu s jogurtovou zálivkou. Odpoledne jezte sýr, švestky a tmavomodré blumy. Po 18. hodině si dejte žlutý meloun, čerstvý celer a citrusy, tyto plody odvodňují, takže tím zamezíte případné tvorbě otoků. Po setmění se nezapomeňte podívat na nebe, Měsíc bude králem noční oblohy a zítra ráno přesně v 4.20 hodin doputuje do poloviny své cesty kolem Slunce a nastane úplněk v Kozorohu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“