Hlavní obsah

Horoskop Vah na čtvrtek 25. 7.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Když se v 16.53 hodin dostane Luna do vašeho partnerského sektoru, vyloženě se vám uleví. Kdybyste miláčka navíc dokázaly přimět, aby se začal zabývat tím, na co vy nemáte kapacitu a energii, den se vydaří nad očekávání.

Článek

Láska a sex

Kdybyste si chtěly společnost miláčka užít a nemusely přitom pospíchat, odložte intimní romantiku až na pozdní večer. Využijete tak harmonický vztah Slunce, Luny a Marsu. Díky tomu získáte nejen energii, ale probudí se ve vás mimořádná erotická nápaditost.

Partner a rodina

S miláčkem to není tak obtížné, jak jste si myslely. Zejména večer, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, s ním poplujete na jedné vlně. Nebudete takřka mluvit, ale přesto si budete pohodu naplno užívat.

Domácnost a nákupy

Veškeré dohady o rodinném rozpočtu jsou k ničemu. Partner má pocit, že příliš, jenže si neuvědomuje, jak ceny letí nahoru. Zkuste ho pod nějakou líbivou záminkou přimět, aby s vámi šel nakupovat, a nestačí se divit.

Krása a zdraví

Odpoledne se vyhýbejte zbrklým a nepromyšleným rozhodnutím, která se týkají vašeho zevnějšku. Kdyby vás napadlo, že se necháte ostříhat na ježka, i když jste si vlasy programově nechaly růst roky, nedělejte to. Až letní vedra přejdou, můžete toho litovat.

Astrojídelníček

Čtvrtek strávíte s lunární fází, která mnohdy asistuje při vzniku závislosti na návykovou látku, obloukem se proto vyhýbejte alkoholu a neužívejte léky proti bolesti, ty nahraďte přírodními analgetiky. Na bolavé klouby bude vhodný teplou vodou naředěný extrakt ze zázvoru nebo kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), při menstruačních bolestech vám uleví libavka poléhavá, v případě problémů se zuby či dásněmi zabírá hřebíček a při migréně můžete vsadit na šantu kočičí (Nepeta cataria). Bude-li teplá noc, ráno vás parádně probere čerstvá citronáda a energii vám dodá hrst chia semínek. Dopoledne mlsejte šťavnaté ovoce, ideální budou hrušky, protože z těla odbourávají i těžké kovy.

K obědu zvolte těstovinový salát s mozzarellou a bazalkou. Jelikož v 16.53 hodin Luna vstoupí do ohnivého Berana, celé odpoledne jezte jahody s jogurtem, nebo si udělejte mléčné jahodové smoothie. Jahody mají protizánětlivé účinky, blahodárný vliv na srdce, kloubní aparát i trávení, fungují jako prevence proti rozvoji cukrovky a ještě obsahují hodně vody, takže zabraňují případné dehydrataci, což při Měsíci v ohnivém znamení hrozí. K večeři si udělejte rajčatový salát s mladou cibulkou.

Související témata:
Denní horoskop

Načítám