Hlavní obsah

Horoskop Vah na sobotu 30. 9.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Luna ve vašem partnerském sektoru před vás postaví spoustu nových úkolů. Miláček má pocit, že byste mu měly velkoryse pomáhat ve všem, do čeho se pustí. To, že by se vám to nemuselo hodit nebo na to nemáte čas, ho zjevně ani nenapadne.

Článek

Láska a sex

Kdybyste si chtěly dopřát parádní sex, vyčkejte do pozdního večera. Využijete tak napjatý vztah mezi Lunou ve vašem partnerském sektoru a Plutem. Výsledkem bude vášnivé, divoké a nespoutané milování.

Partner a rodina

Zatímco vy jste zvyklé to, že rodina za všech okolností drží pohromadě a navzájem si pomáhá, partner to má nastavené jinak. Vy však máte dost času na to, abyste ho přesvědčily, že váš přístup je lepší a praktičtější.

Domácnost a nákupy

Když se členové rodiny nechají slyšet, že byste se o každodenní chod domácnosti měly starat proto, že jste ženy, naštvete se. Naštěstí se proti podobně předpotopním názorům dokážete náležitě ohradit. Můžete si být jisté, že s něčím podobným hned tak někdo nepřijde.

Krása a zdraví

Na povzbuzující přípravky zareagujete paradoxně. Když si dáte po obědě kávu, silný čaj, nebo dokonce energetický nápoj, tentokrát vás nepovzbudí. Když to jen trochu půjde, pohodlně se uvelebíte na pohovku a pěkně si zdřímnete.

Astrojídelníček

Sobotní lunární fáze je spojována s obnovou krve, jejíž srážlivost bude snížena, tak si dejte velký pozor, abyste se nezranily. Krvetvorbu podporuje kopřiva, tak ráno nalačno a během dopoledne intenzivně popíjejte kopřivový čaj nebo šťávu naředěnou teplou vodou. Má i další benefity, odstraňuje nahromaděné toxiny, funguje jako účinná prevence proti bolestem hlavy, což vzhledem k Měsíci v Beranu hrozí, ulevuje alergikům, podporuje metabolismus a prospěje i kojícím maminkám, neb zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Pro krvetvorbu jsou důležité železo a vitamin B12, obojí hojně obsahují vajíčka, tak si dejte míchaná k snídani. Pro vstřebání železa je nepostradatelný vitamin C, dopoledne tedy dle libosti zobejte jahody a rybíz. Zdrojem železa jsou játra, ta zvolte k obědu grilovaná s hlávkovým salátem zakapaným citronovou šťávou. Odpoledne popíjejte mléčný borůvkový koktejl, jenž vám dodá vitaminy B12 i C najednou. K večeři budou vhodná tresčí játra se sójovým pečivem. V průběhu soboty se snažte vypít alespoň dva litry neokysličené železité minerálky a začne-li vás pobolívat hlava, uleví vám čaj z prvosenky.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop