Hlavní obsah

Horoskop Vah na středu 17. 4.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Reklama

Luna ze sektoru přátel přinese zajímavé nabídky, které se týkají prodloužených víkendů, a dokonce i letní dovolené. Šance, že objevíte možnost navštívit místa, která vás už dlouho lákají, je navíc značná.

Článek

Láska a sex

Erotika vám přináší nejdřív vzruch a potom vytoužené uvolnění. Zároveň si uvědomujete, že něžností a důvěrností potřebujete víc než jindy. Když miláček poznamená, že je pro vás sex jako droga, smějete se, ale zároveň přemýšlíte, zda náhodou nemá pravdu.

Partner a rodina

S lidskou inteligencí a alespoň trochu rozumnou reakcí raději nepočítejte. Když chcete, aby lidé z vašeho okolí pochopili vaše jednání a jeho důvody, musíte jim to vysvětlovat pomalu a naprosto srozumitelně. Moc se vám to sice nelíbí, ale jinak to nejde.

Domácnost a nákupy

Konstatujete, že doma moc prostoru nemáte. Můžete ho sice získat tím, že vyhodíte něco, co vám překáží a co jen zabírá místo, ale pořád to bude mít k ideálnímu stavu hodně daleko. Zkuste zvážit jiné uspořádání nábytku.

Krása a zdraví

Měly byste používat krém, který má vzhledem k počasí a ke stále delší době slunečního svitu zvýšený ochranný faktor. Když ho budete aplikovat průběžně a pravidelně, zabráníte tím kožním potížím i stárnutí pokožky.

Astrojídelníček

Dopoledne se Měsíc překulí do ojedinělé lunární fáze, při které propukají dědičné choroby. Jelikož popluje druhým dekanem znamení Lva, pod který spadají i srdeční komory a chlopně, nepodceňujte dušnost a únavu při minimální fyzické námaze. Alkoholu se vyhněte obloukem, omezte solení a kouříte-li, snižte počet cigaret na minimum. Posnídejte pohankovou kaši. Vláknina, kterou tato plodina obsahuje, prospívá trávení a dále reguluje hladinu „špatného“ cholesterolu. Dopoledne dle libosti zobejte čerstvé maliny, nebo si z nich udělejte smoothie. Jsou zdrojem vitaminů a antioxidantů, které de facto fungují jako prevence proti rozvoji kardiovaskulárních nemocí.

K obědu bude vhodná fazolová polévka. Kolem 13. hodiny, kdy má podle orgánových hodin srdeční sval maximální aktivitu, spolkněte polévkovou lžíci bodlákového oleje. I ten prospívá srdci, neb také snižuje hladinu cholesterolu, a ještě podporuje funkci jater a žlučníku. Odpoledne snězte alespoň jeden velký pomeranč a hrst vlašských ořechů. Tato kombinace organismus zásobí antioxidanty, stejně tak kyselinou alfa-linolenovou, která koriguje cholesterol i krevní tlak. Podobný účinek má česnek, proto bude k večeři vhodná česnečka. Asi hodinu po jídle opět spolkněte lžíci bodlákového oleje. Ohledně pitného režimu vězte, že byste měly v průběhu dne vypít alespoň dva litry pramenité vody.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop

Načítám