Hlavní obsah

Horoskop Vah na pátek 7. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

S člověkem, s nímž jste se nedávno pohádaly, se snažte usmířit. S překvapením zjistíte, že to z vaší strany žádnou velkou námahu nevyžaduje. Když si následně celou situaci v klidu rozeberete, pochopíte, že na takový podnět z vaší strany čekal.

Článek

Láska a sex

Luna v Rybách vztah poznamená vašimi starostmi o miláčka. I když k tomu nemáte objektivní důvod, neustále ho pozorujete a přemýšlíte, zda je s ním všechno v pořádku. Dejte si pozor, abyste tím nekazily příjemnou atmosféru, která mezi vámi panuje.

Partner a rodina

Dojem, který na vás jednání partnera udělá, bude stát za to. Opět si naplno uvědomíte, že vedle sebe nemáte průměrného člověka, ale vyprofilovanou osobnost, které si máte proč vážit.

Domácnost a nákupy

O tom, že je miláček mlsný a zvyklý na domácí stravu, víte své. Když se bude muset spokojit s něčím, co jeho požadavky neuspokojí, nereagujte. Sám od sebe přijde s tím, že se jinde než doma pořádně nenají.

Krása a zdraví

Práce bude dost a té, která vás vyčerpává a po níž vás bolí každý sval, ještě víc. Právě proto byste si měly na večer nechat čas na dostatečný relaxační program. Naštěstí vám pomůže i ten, který zvládnete samy doma.

Astrojídelníček

Symbolem lunární fáze je „Pohár“, a protože bude Měsíc v Rybách, pro které je bezpodmínečná voda, přepečlivě dodržujte pitný režim. Dojde-li k dehydrataci organismu, přeteče pověstný pohár trpělivosti v podobě rozhozeného lymfatického systému a potrvá hodně dlouho, než se zase srovná. Tak oběh lymfy hned po ránu nastartujte zázvorovým čajem. Navíc vás vnitřně prohřeje, dodá vám prospěšné vitaminy, minerály i látky regulující hladinu cukru v krvi a taky antioxidanty, které vás ochrání před škodlivinami zvenčí. Posnídejte ovesnou kaši politou šťávou z rakytníku řešetlákového. Tato kombinace zajistí přísun betaglukanů a vitaminu C, což posílí imunitu. Jelikož Měsíc roste, a to vždy hrozí tvorby otoků, celé dopoledne jezte zelené hroznové víno, které zamezí zadržování vody v tkáních, a ještě snězte hrst konopných semínek, neb jsou zdrojem látek zlepšujících metabolismus a takových, které zvyšují odolnost organismu vůči podzimní únavě.

K obědu si dejte jídlo z houby shiitake. Má protivirové, a dokonce protisklerotické účinky, posiluje plíce i slezinu, reguluje hladinu cukru v krvi a ještě utužuje imunitu, proto se jí právem přezdívá „královna hub“. Na odpoledne si připravte ovocný salát, ve kterém budou převažovat kiwi a meloun, k večeři zvolte vývar z kořenové zeleniny s drobením. Zajímavost na závěr: podle tibetské lunární astrologie se noční fáze Měsíce nazývá „svatý grál“ a traduje se, že z dětí počatých během této „tithi“ vyrostou hrdí jedinci s vysokým etickým kodexem. Nikdy ze zištnosti neporuší morální zásady.

Reklama

Související témata: