Horoskop na zítra »

Pokud se běžně přetvařujete a dokážete se usmívat na příbuzné, s nimiž se vzájemně nesnášíte, tentokrát už nic nebudete kamuflovat. Doslova je vypoklonkujete ze dveří a překvapí vás, že se jich nikdo nezastane. Partner vám dokonce poděkuje, protože uděláte to, k čemu on nenašel odvahu.

Partner

Chovat se k vám bude tak něžně a galantně, až si možná začnete namlouvat, že si dopředu žehlí nějaký průšvih. Nikoli, jedním skutkem mu připomenete, jak skvělou ženskou má po svém boku!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Potrápí-li vás nadýmání, bříško si masírujte meruňkovým olejem ve směru hodinových ručiček. Uleví se vám.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Abyste před pečením cukroví všechno nesháněly na poslední chvíli, už dnes si pořiďte například elektrický hnětač těsta, pečicí papír a sadu na zdobení perníčků.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

V ložnici vám partner mírně řečeno přeroste přes hlavu. Jeho nevázanost při sexu vás totiž bude vyvádět z rovnováhy. Nic to však nemění na faktu, že prožijete vášnivou noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do večera bude ubývající Luna v Raku, tak se snažte nezatěžovat trávení. Jezte potraviny, které nezůstávají dlouho v žaludku ani ve střevech. Nechte si tedy zajít chuť na vejce, uzeniny, smažená jídla a majolku. Ráno hned po probuzení spolkněte lžičku hroznového oleje a zapijte jej velkou sklenicí odstáté vody bez bublinek. Olejíček harmonizuje zažívání, a dokonce rozpouští žlučníkové kameny. Dopoledne konzumujte ovoce, hlavně zelená jablka, a také si dejte pár švestek. V menu oběda by neměly chybět těstoviny, jejich úprava záleží na vaší chuti, a dále ledový salát, do něhož vmíchejte hrášek. Kolem 15. hodiny má největší aktivitu tenké střevo, proto v uvedeném čase vypijte alespoň dva šálky čaje z řebříčku lékařského, podpoříte tím trávení. K odpolední svačině by měl být nějaký sladký pokrm z jablek, například štrúdl, zapečená se skořicí nebo čerstvý kompot. K večeři si naservírujte fazolový salát. Samozřejmě během soboty nezapomínejte dodržovat pitný režim! Minimální byste měly vypít 1,5 litru čisté vody bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.