Horoskop na zítra »

Máte-li firmu nebo obchod, dnes byste měly zvážit investice na poslední čtvrtletí roku. Sextil Luny s Venuší vám dokonce radí, abyste se nebály překlenovacích úvěrů ani větších investic. Neuškodí, když s finančním poradcem proberete, jakým způsobem si můžete snížit základ daně za tento rok.

Partner

Na mnoha osůbkách dnes nenechá nit suchou. Kritizovat ale bude pouze lidi, kteří by si pro korunu nechali vrtat koleno, a loajalita je pro ně pouhé slovo.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Držte se dnes dál od vody v přírodě i vlhkého prostředí. Nelze vyloučit alergickou reakci. Mohla by vám zrudnout pokožka, svědit vás oči, potíže byste mohly mít i s dýcháním.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Padají-li vám nebo partnerovi vlasy, pořiďte si laserový hřeben, který regeneruje pokožku i kořínky. Při pravidelném používání vlasy zesílí, zhoustnou a nebudou vám vypadávat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vzpomeňte si večer na přísloví: „Láska prochází žaludkem.“ Partnera tedy nejdřív potěšte dobrou večeří a teprve potom něžnostmi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení si nalačno dejte kefírové mléko nebo bílý jogurt. Luna je v Panně, takže byste měly podpořit trávení a současně pročistit střeva. Do novoluní zbývají čtyři dny, proto asi za 20 minut snězte švestky a pojídejte je i celé dopoledne. Přispívají k dobrému zažívání, zlepšují střevní mikroflóru, navíc působí jako antioxidant. Oběd zahajte kuřecím vývarem, jako druhý chod bude vhodné zeleninové rizoto ochucené kari a červená řepa. Tmavý chléb s křenovou pomazánkou si připravte k odpolední svačině. Když budete mít chuť na sladké, uvařte si kompot z jablek a nešetřete skořicí ani řebíčkem. K večeři si naservírujte ovesné vločky, které můžete ochutit medem a skořicí. Když budete mít pocit kamene v žaludku, pomalými doušky vypijte fenyklový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.