Horoskop na zítra »

Do pracovního byste se měly obléknout hned po snídani v případě, že bydlíte v domě postaveném počátkem minulého století. Váš horoskop totiž naznačuje, že například na půdě najdete historický předmět. Celou nemovitost byste proto měly pozorně prohledat a nakouknout do každého koutku.

Partner

Lze předpokládat, že si vpodvečer začne stěžovat na bolesti v zátylku. Uleví mu suché teplo, například nahřátí elektrickou dečkou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Budete-li mít mdlé rty, do lžíce šlehačky přidejte pár kapek šťávy z mrkve nebo červené řepy a směs si na deset minut naneste na rty. Ještě zítra nebudete potřebovat rtěnku!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Seniorům pořiďte pod stromeček masážní polštářek. V případě potřeby si jím můžou masírovat kteroukoli část těla.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

V noci bude platit přísloví: „Méně někdy znamená více.“ Tak při erotických hrátkách nevymýšlejte nic nového, když si partner bude doslova libovat při klasice.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.