Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na středu 4. 10.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky do vašeho vztahu konečně vnese pohodu a klid. S partnerem se dokážete domluvit naprosto na všem, dokonce i na tom, co se dosud většinou stávalo důvodem sporu.

Článek

Láska a sex

Na sex bude ideální čas hned ráno po probuzení. Využijete tak energii trigonu mezi Sluncem a Lunou. Když vám miláček něžně zašeptá, že si lepší start do nového dne nedokáže představit, má pravdu.

Partner a rodina

Děti vás překvapí jasným názorem na záležitost, ve které vy tak trochu tápete. Když se však nad jejich argumenty zamyslíte, zjistíte, že vlastně mají pravdu. Uvažují sice jinak než vy, ale pro dnešní dobu je jejich styl myšlení lepší.

Domácnost a nákupy

Úvahy, že byste měly mít kromě rodinné finanční rezervy i nějakou vlastní, případně peníze odložené stranou, jsou rozumné. Tyto prostředky, o nichž víte jenom vy, můžete využít třeba na nákup toho, po čem toužíte, ale miláček o tom nechce ani slyšet.

Krása a zdraví

Kolegu po nemoci, který v práci nosí respirátor, upřímně pochvalte. Chrání tím všechny před nepříjemnou podzimní virózou. Čím důsledněji se budete vyhýbat riziku nákazy, tím to bude lepší.

Astrojídelníček

Ubývající Měsíc v Blížencích bude v průběhu dne procházet pásmem zodiaku, pod které spadá tzv. malý oběh, jenž zajišťuje okysličení krve v plicích. Je tedy důležité, abyste po ránu krevní oběh nastartovaly, a to odvarem z houby zvané lesklokorka lesklá, obecně známá jako Reishi. Její chuť vás nezklame, je totiž podobná kávě, a výčet zdravotních benefitů je obrovský. Má blahodárný vliv nejen na cirkulaci krve, ale také na nervovou soustavu, dále obsahuje látky, které posilují imunitu, prospívá dýchacím cestám, a dokonce ulevuje astmatikům. Posnídejte müsli, do něhož přidejte nakrájené sezonní ovoce. Dopoledne snězte banán, alespoň tři mandle a opět vypijte větší šálek odvaru z Reishi.

K obědu si dejte čočku, zásobí organismus, potažmo krev notnou dávkou železa. Odpoledne mlsejte zralé broskve a opět snězte alespoň tři mandle. K večeři zvolte pokrm z červené řepy nebo si z této plodiny udělejte smoothie. Obsahuje substance, které uvolňují cévy, a tím pádem zlepšují průtok krve. Aby krev nehoustla a dobře proudila, to zajistí i dostatečný přísun tekutin, což obnáší alespoň dva litry mineralizované vody. Když začnete pokašlávat, popíjejte čaj z přesličky rolní, neb si poradí i se zánětem průdušek; nápoj by měl mít pokojovou teplotu.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop