Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na středu 28. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Rozumné diskuse se nedočkáte. Hrozí, že se přes veškerou vaši snahu konverzace vrátí k něčemu, co všechny rozčiluje a co se definitivně vyřešit stejně nedá. Pokud se nechcete naštvat, bavte se jen o tom, co žádné bouřlivé emoce nevzbuzuje.

Článek

Láska a sex

Miláček se nechá slyšet, že byste na něj měly působit inspirativně a ukazovat mu další cestu životem, což vás překvapí. Až dosud jste si myslely, že jde o oblast, se kterou si chce a dokáže poradit sám.

Partner a rodina

Čas na miláčka si najděte i v případě, že máte všeho až nad hlavu. Skvělé bude zejména ráno, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Marsem a Saturnem ve vašem znamení. S jeho pomocí se dokážete domluvit tak, abyste na to mohly být právem hrdé.

Domácnost a nákupy

Když se vám do ničeho nechce, prostě to nedělejte. Vaše domácnost není sice dokonalá, ale hrozný chaos a nepořádek v ní není. Když budete dělat jen to, co vás baví, bude to rozumné.

Krása a zdraví

Odpoledne si dávejte pozor, ať příliš nezatížíte dolní končetiny. Když jste se rozhodly pro větší tělesnou aktivitu, měly byste vše absolvovat v pohodlných, kvalitních botách. Bolavé nohy by vás připravily o dobrou náladu.

Astrojídelníček

V 1.14 hodin Měsíc vpluje do znamení Štíra a jeho přibývající fáze doporučuje, abyste pročistily a posílily reprodukční orgány. Zejména když máte své „ženské“ dny nepravidelné, bolestivé nebo jste v přechodu, popíjejte čaj z řebříčku nebo teplou vodou naředěnou řebříčkovou tinkturu. Řebříček přezdívaný Achillova bylina totiž pomáhá srovnat periodu, tlumí křeče při menstruaci, ulevuje v období klimakteria, rovněž harmonizuje trávicí trakt a má antiseptické i protizánětlivé účinky. Tato léčivka ovšem není vhodná pro těhotné a kojící ženy, těm dobře poslouží klasický zelený čaj. Jídelníček by měl obsahovat mnohem víc vitaminu E než obvykle. Prvotně se řadí velmi silné antioxidanty, které prospívají i budoucím maminkám, protože jsou účinným bojovníkem proti samovolnému potratu. Tento vitamin obsahují vajíčka, tak si dejte míchaná k snídani, dále kiwi, tyto plody jezte celé dopoledne, stejně tak kešu ořechy a slunečnicová semínka.

K obědu si dejte játra na roštu a ledový salát zakapaný olivovým olejem. K odpolední svačině snězte mango, neb vás kromě vitaminu E zásobí také vitaminy A a C, dále obrovským množstvím minerálů, takže toto lahodné ovoce posílí vaši imunitu. Močový měchýř má maximální aktivitu kolem 16. hodin, proto v tomto čase popíjejte čaj z listů maliníku, který babky kořenářky přezdívaly „nejlepší přítel žen“. Srovnává totiž menstruační cyklus, stimuluje děložní svaly, zvyšuje plodnost, ale poradí si i s krevním tlakem a má protizánětlivé účinky. K večeři si připravte zapečené batáty se sýrem.

Reklama