Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na pátek 8. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Na každé akci, na niž vás nyní zvou, byste se měly ukázat alespoň na chvilku. Lidí, kteří vás chtějí vidět a chtějí vám ze srdce popřát to nejlepší, je víc, než si vůbec umíte představit.

Článek

Láska a sex

Je potřeba, abyste s miláčkem při laskání a milování zacházely jemně, něžně a ohleduplně. Jindy může sice toužit po trochu drsnějším sexu, ale tentokrát je spíš zaměřený na něhu.

Partner a rodina

Při Luně ve Vahách si s partnerem rozumíte naprosto ve všem. Občas budete dokonce přemýšlet, zda vám používání slov život spíš nekomplikuje. Kdybyste nechaly mluvit jen emoce, bude to lepší.

Domácnost a nákupy

I když jste si slibovaly, že si žádný časopis s vánoční inspirací už kupovat nebudete, dopadne to samozřejmě jinak. Když odpoledne uvidíte takový, který vás zaujme na první pohled, můžete si nákup sice rozmlouvat, ale nakonec stejně neodoláte.

Krása a zdraví

Právě proto, že je zima, musíte chodit ven výhradně s naneseným make-upem. Studený a suchý vzduch má na vaši pleť nepříznivý vliv. Pokud nechcete, aby vaše tvář byla na dotek drsná, nesmíte na patřičné ošetření formou líčení zapomenout.

Astrojídelníček

Poslední pracovní den tohoto týdne strávíte s lunární fází ve Vahách, při které dochází k rozvoji diabetu 2. typu. Účinnou prevencí je omezit živočišné tuky, pokud kouříte, snižte počet cigaret na minimum, skoro nesolte, nepijte alkohol a zvyšte příjem vlákniny, ideální bude veganský jídelníček. Ráno nalačno, poté kolem 13. hodiny, odpoledne a po 18. hodině intenzivně popíjejte kvalitní zelený čaj. Obsahuje vitaminy a minerály, které vám dodají energii a posílí imunitu, dále látky snižující hladinu cholesterolu i krevního cukru.

Posnídejte žitné cereálie. Dopoledne si dejte kousek melounu a hrst chia semínek. K obědu zvolte pohanku s brynzou. K odpolední svačině bude vhodné ovocné acidofilní mléko, nízkotučný sýr a jablko. K večeři si uvařte okurkovou polévku, a když dostanete chuť na sladké, opět snězte kousek melounu nebo libovolný ovocný kompot.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop