Hlavní obsah

10 vychytávek na váš pracovní stůl

Foto: Thinkstock

Uhlídat si pořádek na stole je někdy nadlidský výkon

Uklidit, uspořádat, přerovnat, najít, dohledat… také trávíte většinu pracovní doby hledáním různých důležitých věcí na svém stole? Máme pro vás deset tipů, jak se problému zbavit.

Článek

Pořádek, zdravé pracovní prostředí, ale i správně vybraný kancelářský nábytek – to jsou tři důležité faktory, které ovlivňují vaši výkonnost v práci, a tedy i čas, který zde trávíte. Pokud máte pocit, že stále něco nestíháte, zkuste tyto vychytávky!

1. Krabička první i poslední záchrany

Nůžky! Sponky! Sešívačka! Stále vám něco při práci chybí a nevíte, kdo vás zachrání? Přece krabička poslední záchrany! Obsahuje sešívačku, děrovačku, nůžky, lepicí pásku, kancelářské sponky, rozešívačku i „žrádýlko“ do sešívačky. To vše je hezky zabalené do jednoho boxu. Kupdárek.cz takového zachránce prodává za 150 korun.

Foto: Kupdarek.cz

Kdo by si nepamatoval KPZ

2. Pověste to na zeď

Katalogy, noviny, prospekty i papíry snadno umístíte na zeď, pokud tam budete mít stojan Spontan. Je vyroben z oceli ošetřené práškovaným lakem, má výšku 78 a šířku 33 centimetrů. K dostání je v černé a stříbrné barvě, v IKEA stojí 190 korun.

3. Smrt ztraceným propiskám!

4. Srolujte klávesnici, bude to lepší!

Máte pocit, že nejvíce místa zabírá na vašem stole počítač s klávesnicí, a to i tehdy, když ho právě nepotřebujete? Tak klávesnici strčte do kapsy! Tedy pokud máte tuto silikonovou, která se s počítačem propojuje pomocí USB konektoru. Je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, a tak ji nepoškodí, ani když na ní třeba svačíte. Navíc je příjemná na dotyk, a když potřebujete, srolujete ji a uklidíte do zásuvky. Internetový obchod Úžasné-dárky ji nabízí za 271 korun.

Foto: Uzasne-darky.cz

Srolovat, do tašky, a na psa už nepotřebujete noviny

5. Nástěnka, která je stále po ruce

Všechny důležité vzkazy a úkoly budete mít neustále na očích s těmito samolepicími korkovými mini nástěnkami Monkey business. Každá má velikost 6,5 x 6,5 centimetru a v balení za 275 korun jich najdete šest. Seženete je v Naoko.

6. Skryjte to elegantně!

7. Když kvete pořádek

Podobu kopretiny dostal stojánek na sponky nazvaný Má mě rád/nemá mě rád. Plastová květina je dodávána včetně třiceti sponek a v Naoko ji dostanete za 495 korun.

Foto: Naoko

Květinka místo stojánku vašemu stolu neublíží

8. Pro dostatek soukromí

Pokud nechcete, aby nepořádek, ale i soukromé listiny na vašem stole byly vidět, skryjte je za přepážkou Galant, která zároveň poslouží i jako nástěnka. Má velikost 160 x 64 centimetrů a lze ji namontovat ve dvou výškách, podle toho, jak moc se chcete ukrýt. Na výběr máte zelenou a černou barvu a zaplatíte za ně v IKEA 1690 korun. Další variantou, jak vše schovat, jsou paravány. Více se o nich dočtete zde.

9. Police, které nejsou vidět

10. Lepší než gymnastický míč!

Nejen pořádek na stole, ale i správné sezení vám mohou ulehčit práci. Pryč jsou doby, kdy se tvrdilo, že máte sedět rovně jako pravítko. Zatěžují se tak ploténky i páteř. Jinak je tomu u židlí s pohyblivým sedákem na pružině, které umožňují takzvané aktivní sezení. Pohyb do všech stran zajišťuje optimální, tedy správné držení těla. Na zdravotni-zidle.cz je koupíte od 10 000 korun výše.

Foto: zdravotni-zidle.cz

Zdravotní židle svému názvu dostojí

Ať vám jde práce hezky od ruky!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek