Hlavní obsah

4 TOP modely kozaček, ve kterých letos zazáříte!

Foto: LightField Studios, Shutterstock.com
16. 11. 2018

Láska žen k botám nezná mezí. Každá sezona je příležitostí vydat se na lov nového páru a obohatit tak sbírku svého botníku. Nyní přišel čas poohlédnout se po nových kozačkách a my přesně víme, jaké modely v tuto chvíli letí nejvíc.

Článek

Zima a sychravé počasí často přinutí ženy sáhnout po nudných černých modelech, které pak nosí až do jara. Praktičnost je fajn, ale nebylo by lepší tuto zimu vystoupit z davu a pořídit si opravdu zajímavý módní pár? Na vrcholku popularity jsou letos čtyři druhy kozaček.

Wild wild west

Volání Divokého západu tento rok opravdu nejde přejít bez povšimnutí. Kovbojské nízké kozačky se nyní nosí doslova ke všemu. Není problém je přiřadit ke sportovnímu, romantickému ani ultra modernímu stylu.

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Mohito, 1299 Kč. Bershka, 1399 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Mango, 2999 Kč. Zara, 1599 Kč

Zakrytá kolena

Módní stálice v klasickém elegantním provedení i ve zmodernizované trendové podobě. S kozačkami nad kolena je nutná určitá opatrnost, protože sám o sobě je to kousek dost vyzývavý. Proto k nim volte oblečení jednodušších volnějších střihů, bez hlubokých výstřihů a jiných sexy elementů.

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Stradivarius, 1499 Kč. Eva Minge (prodává Eobuv), 6123 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): KG by Kurt Geiger (prodává Asos) 3699 Kč. Reserved, 1799 Kč

Nízké kozačky

Vzorované, vyšívané, lakované, třpytivé, se cvočky a 3D aplikacemi – modely zakrývající jen kotníky jsou velmi oblíbené už několik let a nevypadá to, že by v nejbližší době vyšly z módy. Není tedy žádný důvod otálet. Neváhejte si je vzít k sukním, šatům i kalhotám všech délek, jen myslete na to, že by vám boty měly sedět a nezarývat se do nohou. Naopak v oblasti kotníků by měly být volné!

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 949 Kč. Zara, 1599 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Marks & Spencer, 1599 Kč. Topshop, 2539 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Asos, 1139 Kč. Steve Madden (prodává Eobuv), 3090 Kč

Stylová harmonika

Už se párkrát objevily na molech i v minulosti, ale letos zaznamenáváme opravdu masivní nástup shrnutých kozaček. Jsou dost objemné a nosí se ledabyle pomačkané. Nejlépe si budou rozumět s lehkými šaty a sukněmi, také do nich ale můžete zastrčit úzké nohavice. Protože působí trochu mohutně, vybírejte boty s podpatky.

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Baťa, 3599 Kč. Bershka, 2299 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Mango 3999 Kč. Reserved, 2799 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Stradivarius, 1499 Kč. Marks & Spencer, 2699 Kč

Který typ bot se vám líbí nejvíc? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek