Hlavní obsah

5 rostlin, které nahradí modrou pilulku

Přírodní bylinná afrodiziaka

Vynález modré tabletky zlepšil kvalitu sexuálního života statisíců mužů. Dříve se bez ní však pánové obešli a svou potenci vylaďovali výlučně pomocí přírodních prostředků.

Článek

Problémy s erekcí nebo snížením libida doprovází silnější polovinu lidstva po tisíciletí. Moderní doba však s sebou přinesla velké množství faktorů, které zmíněné potíže umocňují a ty pak postihují mužskou populaci v míře dříve nezvyklé. Dnes jsou k dostání farmaceutické přípravky pro posílení erekce, ale jsou často spojovány s nežádoucími interakcemi při současném užívání jiných léčiv nebo s riziky pro osoby trpící srdečními chorobami.

Naproti tomu existuje celá řada bezpečných přírodních preparátů, které pomohou při ztrátě silné erekce nebo nedostatku výdrže.

Tato rostlinná afrodiziaka vrací mužům i ženám sebedůvěru, zvyšují touhu a celkově zlepšují kvalitu sexuálního života.

Guarana – životabudič z Amazonie

Guarana (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Zlepšuje kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido.

Originální Guarana z Brazílie od EXOTIC HERBS je ve formě veganských kapslí a jen zde je k dostání v krásném ekologickém balení, vhodném jako dárek k Vánocům pro vás i vaše nejmilejší.

Kotvičník – touha a energie

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) zvyšuje produkci testosteronu a posiluje potenci. Je vhodný při léčbě mužské neplodnosti a zvětšení prostaty. Působí také v psychické rovině, pomáhá potlačovat stres, úzkost a deprese.

Vyzkoušejte blahodárný vliv kotvičníku z Bulharska v produktech EXOTIC HERBS. Obsahují pomletou nať i plody kotvičníku, čímž je zaručeno optimální složení pro maximální účinek.

Foto: Exotic herbs

Čistě přírodní produkty a doplňky jsou pro muže i ženy

Ašvaganda – síla hřebce

Ašvaganda (Withania somnifera) známá jako indický ženšen a po staletí používaná pro zlepšení tělesné kondice, dokáže posílit všechny údy těla. Kámasútra považuje ašvagandu za rozbušku silné vášně a touhy.

Poznejte omlazující účinek ašvagandy pro zlepšení sexuálního života a podporu fyzické i psychické kondice.

Maca – královna And

Maca (Lepidium meyenii) obsahuje výživný komplex látek dodávajících tělu energii, má omlazují účinky a stimuluje správnou tvorbu hormonů. Poskytuje tělu dostatek zinku, který je jednou ze základních surovin pro tvorbu pohlavních hormonů.

Řada bylinných doplňků EXOTIC HERBS zahrnuje nejen původní organickou směs Macy žluté, červené a černé, ale i speciální směsi Guarana - Maca a Kotvičník - Maca. Objevte jejich sílu a vliv na reprodukční zdraví. 

Ženšen – kořen života

Ženšen pravý (Panax ginseng) je velmi účinný tonizující prostředek, který celkově podporuje vitalitu a imunitu. Tradičně je doporučen pro doplnění energie, zvýšení vytrvalosti a podnícení sexuálního apetitu v jakémkoliv věku.

Čistý ženšen EXOTIC HERBS je pěstován po dobu pěti let v nejvhodnějších podmínkách v severovýchodním regionu Číny, který hraničí s Koreou. Plněný ve veganských kapslích usnadňuje přesné užívání.

Přírodní bylinné přípravky jsou vítanou ochranou před okamžiky selhání, které jsou černou můrou každého muže. Určitě si z uvedených vyberete alespoň jedno rostlinné afrodiziakum, které se vám osvědčí.

Všechny tyto bylinky můžete zakoupit v krásných dárkových baleních na e-shopu EXOTIC HERBS.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek