Hlavní obsah

5 tipů, které usnadní život aktivním rodičům

Existuje spousta pomocníků, co pomůže zapojit dítě do vašich aktivit

Flexibilní a přitom bezpečné autosedačky, kočárky navržené pro dlouhé vycházky v terénu, které ale jedním pohybem složíte do kufru auta a zároveň mají elegantní design, nebo zábavné pomůcky, které vaše dítě od mala vedou ke sportu. Výrobci Britax Römer, Zopa a Cam rodičům nabízejí řešení, jak neomezovat vlastní aktivity, ale naopak jak do nich co nejdříve zapojit i děti.

Článek

I rodiče těch nejmenších dětí mají nárok vyrazit na dovolenou nebo výlet autem. Mezi nejvhodnější sedačky pro novorozence patří novinka BABY-SAFE i-SIZE. Díky vyjímatelné vložce a patentované poloze vleže zajistí bezpečí a pohodlí pro novorozence, zároveň je však konstruovaná tak, aby v ní mohlo dítě jezdit až do 15 mesíců věku (83 cm).

Rodiče si často dělají starosti, aby dětem nepadala při jízdě hlavička. BABY-SAFE i-SIZE v kombinaci s BABY SAFE i-SIZE FLEX BASE umožňuje nastavit sklon sedačky tak, aby padání hlavičky zabránil. Při delších cestách je třeba myslet i na občerstvování potomka. Maminky proto ocení možnost jednoduchého sejmutí a vyprání potahů.

Autosedačka Baby Safe i-size je vhodná pro nejmenší cestovatele

Děti ve věku od devíti měsíců do čtyř let jsou na cestách náročnější. Zajímají se o okolní svět a potřebují mít přehled. Vhodným pomocníkem na cesty s dětmi tohoto věku je sedačka KING II LS. Díky unikátnímu světelnému indikátoru (light system) mají rodiče vždy jistotu, že dítě v sedačce správně připoutali, odpadá tak nejistota, jestli jsou pásy správně dotažené. Možnost tří poloh nastavení sklonu zaručí pohodlí na delších cestách a při spánku.

Autosedačka KING II LS v módní wine rose barvě

Pohodlné procházky všemi terény

Vysoká funkčnost, kvalitní zpracování a zároveň moderní design a barvy, to je to, co očekávají rodiče od kočárků pro své děti. Velice populární jsou dnes kočárky, které rostou s dítětem. Rodiče začnou s korbičkou pro novorozence, kterou pak vymění za sportovní verzi pro větší děti, dnešním standardem je také možnost upevnit na kočárek autosedačku.

Vše z výše uvedeného nabízí kočárek Britax Römer AFFINITY 2. Je navržen tak, aby obstál v městském prostředí, ať už jedete přes kostkami dlážděné náměstí, po štěrkové cestě v parku nebo po hladké dlažbě v nákupním centru. Elegantní design a možnost výběru z několika módních barev z něj udělají frajera. Rodiče ocení také jeho flexibilitu. AFFINITY 2 má polohovatelnou rukojeť pro pohodlí rodičů, sedadlo lze umístit jak ve směru, tak v protisměru jízdy.

Britax Römer AFFINITY 2

Značka Cam nabízí rodičům univerzální a praktickou trojkombinaci v podobě kočárku Cam Dinamico Up. Nově je tento model dostupný v limitované edici, která je určená pouze pro český a slovenský trh. Limitovaná edice si zachovává všechny vlastnosti kočárku Dinamico Up: kvalitní odpružení, prostornou korbičku, lehký a skladný podvozek. Všechny tyto vlastnosti jsou zabalené do trendy dírkovaného designu a velmi moderní kombinace šedé a černé barvy. Set Dinamico Up obsahuje: hlubokou korbu, sportovní sezení, autosedačku, nánožník na sportovní sezení i na hlubokou korbu, pláštěnku, tašku s přebalovací podložkou.

Limitovaná edice pro kočárek Cam Dinamico Up udělá radost maminkám milujícím moderní design

Po vlastních kolech

Děti rády kopírují to, co dělají jejich rodiče. Ti by toho měli využít a co nejdříve svým potokům ukázat aktivity, které sami mají v oblibě. Co třeba začít s cyklistikou? Děti již od deseti měsíců mohou trénovat svou motoriku na tříkolkách značky Zopa. Model ZOPA CITIGO lze přizpůsobit schopnostem dítěte. Těm menším zajistí podporu zádová opěrka, šikovnější děti pak mohou trénovat jízdu již bez opěrky. Rodiče si tak na chvíli odpočinou od tlačení kočárku a děti se připravují na roli úspěšného cyklisty.

Tříkolka Zopa CITIGO trénuje motoriku vašich dětí

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek