Hlavní obsah

7 nejlepších kouzelníků přijede do Česka!

7 úžasných kouzelníků dojede do Prahy

Po vyprodané sezoně v australské Sydney Opera House přiváží společnost JV Agentura úžasnou kouzelnickou show do Česka!

Článek

Česká republika se stane jednou ze zastávek evropské části turné obrovské kouzelnické show, jež v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s The Illusionists!

Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými vám zůstane rozum stát. Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno pódium.

O náročná čísla nebude nouze

Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizejí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek nebo – vůbec poprvé v historii – neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze svého podvodního vězení. Některé iluze jsou tak opravdové a děsivé, že je doporučujeme ke zhlédnutí dětem starším 10 let.

Čekejte iluze, při kterých se tají dech

Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení, které doprovází živá kapela, povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň.

Show bude k vidění už 9. listopadu od 14.00 a 20.00 hodin v pražské O2 areně!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek