Hlavní obsah

Chcete mít chutnější vodu z kohoutku?

Vychutnejte si vodu z kohoutku

Už vás nebaví nosit těžké tašky s vodou v PET lahvích, a voda z kohoutku vám nechutná? V tom případě vyzkoušejte filtrační konvici Hyundai Aqua Optima.

Článek

Nejcennějším zdrojem tekutin pro lidský organismus je kvalitní a čistá voda. Nejsnadnější způsob, jak ji získat, je otočit kohoutkem vodovodu. Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Vyhnete se tak tahání těžkých nákupních tašek s balenou vodou a zároveň tím prospějete i přírodě před odpadem v podobě stovek tun prázdných PET láhví.

Jenže, co když vám voda z kohoutku nechutná nebo si myslíte, že není kvalitou na takové úrovni jako balená voda?

Více

Filtrační konvice Hyundai Aqua Optima pro zdraví a krásu

V tom případě jsou pro Vás filtrační konvice to pravé řešení. Filtrační konvice v sobě mají kvalitní filtr na vodu, který odstraňuje nečistoty z vody z kohoutku. Můžete například vyzkoušet novinku na trhu v podobě filtračních konvic Hyundai Aqua Optima, jejichž filtry díky jedinečnému patentovanému 5stupňovému procesu filtrace odstraňují nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. Filtrační konvice Hyundai s filtrem Aqua Optima používá jedinečnou směs aktivního uhlíku, který má také příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů. Technologie filtrů také výrazně snižuje obsah chlóru a uhličitanu vápenatého, jenž způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním filtrované vody prodloužíte životnost svojí rychlovarné konvice, ale zejména espressa. Snížením obsahu chlóru a tvrdosti vody jsou tak teplé i studené nápoje chutnější.

Pomáhejte spolu s námi

Přefiltrovaná voda je také ideální na vaření zeleniny – zlepšuje její chuť i vzhled. Tyto konvice jsou vybaveny také indikátorem výměny filtru, který Vás upozorní na potřebu vyměnit filtr. Filtry Aqua Optima vydrží minimálně 30 dní a přefiltrují nejméně 100 litrů vody.

S filtrační konvicí také ušetříte. Balená voda je dražší a často nemusí být čerstvá. Použití filtrační konvice vám zaručuje čistější, kvalitnější vodu a vždy čerstvou vodu jen za pár korun denně. Filtrační konvice můžete pořídit od 499 Kč.

Můžete si tak dopřát chutnější a čistější vodu každý den, která je vhodná i pro vaše nejbližší.

S filtrační konvicí Hyundai Aqua Optima získáte nejen chutnější a čistější vodu, ale také podpoříte dobrou věc. Díky každé prodané konvici získá jedno dítě v Etiopii čistou vodu na jeden měsíc. Tento projekt pod záštitou společnosti Člověk v tísni a značky Hyundai s výrobkovou řadou filtračních konvic se zaměřuje na budování zdrojů pitné vody u etiopských škol. Pomáhejte spolu s námi.

Více informací najdete na www.hyundai-electronics.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek