Hlavní obsah

Chcete omladit své tělo?

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Také přemýšlíte, co vylepšit?

7. 10. 2008

Být krásná a zdravá. Už to nemusí být jen sen. Moderní estetická medicína umí pomoci takřka s jakýmkoliv problémem.

Článek

Dříve si to mohly dovolit jen hollywoodské hvězdy, dnes už může prakticky kdokoliv. Je libo plastiku, omlazující injekce nebo se bezbolestně zbavit tuku? Všechno jde. Docela snadno a bez problémů. Jakou proceduru si můžete dopřát a jakými způsoby si nechat vylepšit nedostatky?

Marconiho proudy

Ošetření pomocí speciální skleněné sondy na bázi elektrického pole. Dosažený efekt je oživení metabolismu buněk, úbytek volných radikálů, podpora hydratace, celková regenerace a také zpevnění pleti. Ošetření probíhá zhruba dvacet minut a dáte za něj 400,- Kč..

Elektrolipolýza

Unikátní metoda odstraňování tuku především v problematických partiích. Je účinná zvláště tam, kde už nepomáhá ani cvičení. Zaplatíte 1500-3000 korun.

Lymfoven masáž

Lymfatická masáž pomocí tlakové masáže. Aktivuje se lymfatický systém, zlepšuje celulitidu a odstraňuje pocit ‚těžkých" nohou. Využívá se také při léčbě křečových žil. Cena za sezení okolo 300 korun.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Estetická chirurgie je dostupná všem

Bělení zubů

Dnes už je možné vybělit zuby až o 8 odstínů a zuby vydrží vybělené 2-3 roky. Procedury probíhají ve třech dvacetiminutových aplikacích gelu, který reaguje na zdroj modrého světla. Takovéto bělení je účinné a bezpečné. Cena cca 3000 korun.

HealOzone

Bojíte se zubaře? Tak to potom vyzkoušejte bezbolestné a bezdotykové ošetření zubů pomocí ozonu. Ten umí během 20 vteřin vybít až 99,9 procenta bakterií, které způsobují zubní kaz. Kazy, které byly ozonem ošetřeny, se už znovu nevytvoří. A co je důležité - ošetření nebolí. Cena za ošetření jednoho zubu je kolem 500 korun.

Plastická operace břicha

Řeší problém povislé kůže a povolené břišní stěny. To se nejčastěji stává po těhotenství nebo výrazném zhubnutí. Operace se provádí v celkové anestezii a je třeba počítat s tím, že rekonvalescence není nijak příjemná. Cena cca 10-40 000 korun.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Před zákrokem se nejdříve naznačí linie

Miniliposukce

Pokud se chcete zbavit nadměrného tělesného tuku, pak je miniliposukce tím pravým. Podkožní tuková vrstva se sníží odsátím tuku. Cena se pohybuje podle množství odsátého tuku - za 100 ml - 5000 korun.

Uhlíkové injekce

V lázeňství se požívají už od začátku dvacátého století. Umí léčit bolavé klouby. Nově se začaly používat také v estetické medicíně, kdy se plyn tenkou jehličkou vpichuje pod pokožku. Tu vypíná a díky tomu mizí vrásky či celulitida. Cena za jedno sezení je 1200 korun.

Rhinoplastika

Operace nosu je jedním z nejnáročnějších výkonů estetické chirurgie. Navíc kromě toho, že vám lékař může vytvarovat nos přesně podle vašich představ a požadavků, používá se tato operace také v případech neprůchodné nosní přepážky. Cena: cca 20-35 000 korun.

Aesthera

Nastává konec dnům, kdy odstraňování ochlupení bolí. Přístroj Aesthera umí díky silné světelné energii zničit přímo cibulky, ze které chloupky vyrůstají. Stačí absolvovat 4-5 naprosto nebolestivých sezení a už nikdy se nebudete muset zabývat slovy depilace či epilace. Přístroj navíc umí pokožku také omladit. Cena se liší podle oblasti: horní ret - 600 korun, dolní končetiny - 3500 korun, podpaží - 1500 korun.

Mezoterapie

Pod tímto tajemným slovem se skrývá kombinace akupunktury a léčby vysoce účinnými látkami. Tělo vyhladí a provádí se pomocí mikroinjekcí. Cena se různí podle jednotlivých salonů, začíná na 3600 korun.

Tak vzhůru do zkrášlení...

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek