Hlavní obsah

Horoskop Štíra na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Dokud se Luna nachází ve vašem znamení, můžete si dovolit téměř všechno, co chcete. Dokonce i vaši jinak nepříliš vstřícní kolegové uznají, že jste na náročná vyjednávání ty nejlepší.

Článek

Láska a sex

Rozčilují vás jedinci, kteří se vás neustále vyptávají na důvěrné věci, nebo na toto téma vtipkují. Marně jim vysvětlujete, že se o těchto záležitostech nechcete bavit a nehodláte se ani nikomu svěřovat. Sex si raději užíváte prakticky, což se stane až večer. Luna se dostane do kvadratury s Jupiterem a vytvoří příjemně jiskřivou atmosféru plnou erotických příslibů.

Partner a rodina

Když si uvědomíte, že se před partnerem bojíte o něčem mluvit, natož žertovat, bude to nepříjemné. Je logické, že začnete uvažovat nad rolí, kterou ve vašem životě vlastně má. Když usoudíte, že vás jen brzdí, čeká vás řešit ještě náročnější dilema.

Domácnost a nákupy

Kdybyste usoudily, že nastal pravý čas, abyste něco vyhodily, udělejte to hned a bez váhání. Luna ze Střelce takovým činům vyloženě přeje. Na to, co naskládáte do pytlů, se však už ani nedívejte. Neriskujte, že věci, které jste odpoledne připravily na odvoz, budete večer zase rovnat zpátky do skříní.

Krása a zdraví

Hledání optimálního looku nebude vůbec snadné. Zejména odpoledne vás Luna ze Střelce nutí k něčemu, co vám sice objektivně může slušet, ale v čem se necítíte dobře. Raději tedy na svém zevnějšku nic neměňte.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek