Hlavní obsah

Co čeká Štíra v pátek 5. června

včera 00:00

Na všechny novinky, které v práci uslyšíte, reagujte profesionálně. Tvařte se, jako by vás ani nepřekvapily, ani nezaskočily. Kdybyste si dopředu nachystaly pár neutrálních poznámek, bude to vynikající.

Článek

Láska a sex

Miláček vás erotickou aktivitou překvapí. Čeká vás tedy večer, který bude probíhat zcela jinak než obvykle. Zatímco obvykle milování iniciujete spíš vy, dnes si to vezme na starost on. Prokáže přitom energii a výdrž, které vás skoro zaskočí.

Partner a rodina

Vypadá to, že jste to s péčí o miláčka tak trochu přehnaly. Uvědomíte si, že spoustu věcí nedělá jen proto, že ví, že se toho nakonec stejně ujmete vy. Umíte to, tím si můžete být jisté. Zkuste svůj přístup tedy změnit.

Domácnost a nákupy

Další zásoby nepořizujte, a to ani potraviny, které jste chtěly uložit do mrazáku. Doma byste zjistily, že máte spoustu dobrot, kterým se krátí datum spotřeby, a navíc nemáte místo, kam byste nové zboží uskladnily.

Krása a zdraví

Je potřeba, abyste si důsledně ošetřily chodidla zvláčňujícím balzámem, nejlépe s přídavkem včelího vosku. Neriskujte popraskané paty! Jde o nepříjemnost, která vypadá ošklivě, a navíc hodně bolí.

Astrojídelníček

Teploty mají šplhat nahoru a večer nastane úplněk, což by mohlo způsobit otoky nohou i obličeje. I kvůli tomu v pravidelných intervalech popíjejte čistou vodu, organismus tak nebude mít potřebu dělat si zásoby tekutin ve tkáních. Dále razantně omezte sůl i cukr, nepijte klasickou kávu a raději dodržujte vegetariánský jídelníček. Celé dopoledne pojídejte pouze meloun, jahody a taky si dejte jeden banán, je zdrojem velkého množství minerálů, zejména hořčíku, a navíc vás zasytí.

Poobědvejte špenátovou polévku a celozrnné těstoviny s paprikovým pestem. Odpoledne snězte alespoň tři červená jablka a hrst sezamových semínek. K večeři bude optimální salát ze zralých rajčat zakapaných olivovým olejem. Zásobí vás spoustou užitečných vitaminů, minerálů, antioxidantů a také aktivuje metabolismus. Místo klasického chleba zvolte knäckebrot. Přesně v 21.12 hodin nastane úplněk a zároveň polostínové zatmění ve Střelci. V tomto čase tedy popíjejte čaj ze šišáku bajkalského, krásně vás ukolébá ke spánku a jako bonus během noci aktivuje regeneraci jaterní tkáně a detoxikuje organismus.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.