Hlavní obsah

Co čeká Štíra ve středu 22. ledna

Člověku, který vám začne sdělovat, co se o vás povídá, pro jistotu nevěřte. Kdybyste šly do hloubky, zjistíte, že si některé výroky přibarvil podle svých aktuálních potřeb a zbytek si zcela bezostyšně vymyslel.

Článek

Láska a sex

Ve vztazích hrajete vabank. Partnerovi, který neustále uhýbá před dotazy ohledně vaší společné budoucnosti, dáte pomyslně nůž na krk. Jeho neustálého vyčkávání na tu správnou chvíli máte už dost.

Partner a rodina

S partnerem se nehádejte, protože to k ničemu dobrému nepovede. Bude lepší, když využijete Lunu ve svém sektoru komunikace a rozumně si promluvíte. Když navíc zapojíte smysl pro humor, dopadne všechno skvěle.

Domácnost a nákupy

Nápady ohledně domácnosti, které vám dopoledne přihraje energie nastupujícího trigonu mezi Lunou a Uranem, jsou naprosto skvělé. Musíte je ale uskutečnit co nejrychleji, a hlavně bez obav o výsledek.

Krása a zdraví

Poznámky, které má k vašemu zevnějšku miláček, neberte vážně, protože on je ani vážně nemyslí. Kdyby byl upřímný, přizná, že vás provokuje schválně. Když se zlobíte, připadáte mu mimořádně sexy…

Astrojídelníček

V 6.00 hodin Luna vstoupí do Kozoroha. Její ubývající fáze nabádá, abyste nehladověly, neb by vás zmáhala únava. I proto by strava měla být bohatá na vitaminy a minerály, které posilují obranyschopnost organismu a zároveň prospívají pokožce i kostem, které jsou právě pod vládou Kozoroha. Začněte ráno tím, že tělu dodáte vápník, o jehož vstřebávání se postará vitamin D. Ideální snídaní tedy bude jogurt a sklenice kvalitního mléka. Dopoledne snězte natvrdo uvařené vajíčko a libovolný počet hrušek.

K obědu bude vhodný losos na grilu a salát z čerstvého tmavomodrého zelí s troškou bazalky. Odpoledne si dejte tmavý celozrnný chléb s tvarohovou pomazánkou, kterou ochuťte pažitkou, a opět jako ráno jídlo zapijte mlékem. K večeři si uvařte špenátovou polévku, chuť na sladké zažeňte sušenými švestkami. Průběžně během dne pijte čaj z jahodového listí. Vyplaví soli a odpadní látky, které jsou spouštěčem kloubních problémů.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama