Hlavní obsah

Horoskop Štíra na úterý 28. 9.

včera 00:00

Neustále přemýšlíte a vážíte jednotlivé varianty dalších životních plánů. Pro vás by však bylo lepší, abyste rovnou zůstaly u těch základních či původních záměrů. Přemýšlet sice můžete sebevíc, ale přesto se ukážou jako nejlepší a nejprospěšnější.

Článek

Láska a sex

Hlavně nepospíchejte! Když ráno usoudíte, že partner není na něžnosti naladěný a že se vůbec nedokáže soustředit, i když vás drží v náruči, raději na něho nenaléhejte. Když necháte věcem volný průběh, bude to lepší. Mimo to se můžete těšit, že se situace zklidní a dosud rozpačitý miláček po sexu zatouží opravdu intenzivně. Večer tedy bez problémů doženete, co jste ráno nestihli.

Partner a rodina

S partnerem se hádejte jen kvůli tomu, co za to opravdu stojí. Povahové rysy vašich dětí a překřikování, po kom vlastně jsou, k tomu nepatří. Takovými spory jen marníte čas i energii, kterou byste oba mohli věnovat něčemu zajímavějšímu.

Domácnost a nákupy

Na názory lidí, kteří kritizují vaši práci a mají pocit, že se k ní můžou vyjadřovat, se neohlížejte. Bude lepší, když je necháte vymluvit a vy si stejně budete dělat svoje. Hlavně se nenechte psychicky rozhodit.

Krása a zdraví

Když se rozhodnete, že si koupíte něco dražšího, je to dobře. Pro jistotu se však zeptejte na možnost slevy. Pravděpodobně ji dostanete. Nákup se tak zlevní a vaše dobrá nálada poroste.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek