Hlavní obsah

Co čeká Vodnáře v sobotu 30. května

dnes 00:00

Opravdu není důvod, abyste se stresovaly něčím, co se vás netýká. To, že má kamarádka potíže kvůli dluhům, je nemilé, ale vy s tím nic nenaděláte. Můžete ji maximálně nasměrovat do nějaké poradny, kde jí nastíní, co se v její situaci dá dělat.

Článek

Láska a sex

Kdybyste chtěly, máte šanci na začátek nové kapitoly erotického života. Potíž je v tom, že vy o nic takového zřejmě zájem nemáte. Na pohodlí a předvídatelnosti vám záleží víc, než na nových zážitcích.

Partner a rodina

Než se rozhodnete, že miláčkovi uděláte radost, přemýšlejte. V takovém případě se totiž musíte řídit jeho a nikoli svým vkusem. To, co by udělalo radost vám, to by jeho uvedlo do rozpaků, nebo dokonce naštvalo.

Domácnost a nákupy

I když se to zdá krajně nepravděpodobné, s chutí se pustíte třeba i do úklidu věcí v zásuvkách. Než však vyhodíte nějakou obálku nebo krabičku, musíte ji důkladně prohlédnout. Můžou se v ní skrývat poklady, které dlouho postrádáte.

Krása a zdraví

Pozornost věnujte intimní hygieně. Pokud nemáte kvalitní gel, měly byste si ho pořídit. Ideální by byla přírodní kosmetika bez přidaných barviv a parfémů. Pokud vám bude vyhovovat, rovnou si pořiďte odličovací přípravek ze stejné řady.

Astrojídelníček

Na pročištění trávicího traktu hned po probuzení vypijte nálev ze zeleného jílu, který jste si připravily včera večer. Luna v Panně dnes doroste do první čtvrti, takže budete mít velmi citlivá střeva a taky slinivku. Jelikož správné fungování slinivky je nejen zárukou dobrého zažívání, ale rovněž zabraňuje zahlenění plic a průdušek, její činnost už ráno povzbuďte popíjením čaje z lékořice. Jako balzám na tento orgán působí ovesné vločky, zkuste s nimi proto vystačit po celý den.

K snídani si uvařte kaši, k obědu polévku a k večeři opět ovesnou kaši, kterou posypte skořicí, nebo nastrouhanými lískovými či vlašskými ořechy, případně ji polejte višňovým sirupem. Dopoledne popíjejte kopřivový čaj a odpoledne odvar z řebříčku. Vyčistí kompletní trávicí systém, hlavně střeva, a také slezinu a játra.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.