Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na středu 29. 9.

dnes 00:00

Luna, která prochází vaším sektorem práce a zdraví, vás nenechá v klidu. V práci chcete neustále zkoušet něco nového. Soustředěně se o sebe začínáte starat, a to nejen po stránce vzhledu, nýbrž i zdraví. Dokonce k tomu přemluvíte i partnera.

Článek

Láska a sex

Sex vnímáte jako něco, co vás sice baví, ale bez čeho se klidně dokážete obejít. To, že je to zásadní životní omyl, pochopíte už odpoledne. Po partnerovi a jeho objetí se vám zasteskne tak intenzivně, až se samy podivíte. Kdybyste se překonaly natolik, abyste mu svoje touhy přetlumočily, na první pohled bude jasné, že jste ho upřímností opravdu potěšily.

Partner a rodina

Než se s miláčkem začnete hádat kvůli Vánocům a kvůli tomu, kde a jak je strávíte, vezměte do ruky kalendář. Zjistíte, že volna není zase tolik, abyste ho museli nějak zásadně řešit. Stejně to dopadne tak jako každý rok, tedy pojedete na chatu nebo k příbuzným.

Domácnost a nákupy

V tom, co vařit, aby to nebylo pořád stejné, vám pomalu dochází fantazie. Právě proto byste měly sáhnout po kuchařce. Samy nebudete vědět, zda vám větší radost udělá krásná publikace, nebo užitečné rady, které obsahuje.

Krása a zdraví

I vy si uvědomujete, že ke svému zdraví musíte přistupovat jinak než dosud. Začít můžete třeba tím, že se hned ráno telefonicky objednáte na nejrůznější preventivní prohlídky. Samy uznáte, že to jinak nejde.

Astrojídelníček

Jelikož nastane lunární fáze, která varuje před otravami, raději nejezte houby a mražené či konzervované pokrmy. Ubývající Měsíc setrvá celou středu ve znamení Raka, které kromě jiného ovládá prsní žlázy. Neuškodí, když ráno a celé dopoledne budete popíjet kopřivový čaj nebo kopřivový sirup naředěný teplou vodou. Tato bylina je totiž přírodní „regulátor“ hladiny cukru v krvi a krevního tlaku, má blahodárný vliv na pokožku, ulevuje alergikům a v neposlední řadě prospívá kojícím maminkám, neboť podporuje tvorbu mléka. Posnídejte celozrnné pečivo namazané hermelínovou pomazánkou a kousek salátové okurky. Posvačte kvalitní jogurt s čerstvým ovocem.

K obědu si dejte zeleninové rizoto ochucené špetkou kari, které zlepšuje trávení, a hlávkový salát se zálivkou z jablečného octa. Ten zkvalitňuje tvorbu žaludečních kyselin a má detoxikační účinky, takže usnadní vyplavování nahromaděných škodlivin z těla. K odpolední svačině si dopřejte šlehaný tvaroh se špetkou vanilky. Také snězte alespoň dvě zralé hrušky, obsahují vitamin C, který posiluje imunitu, a jsou také obrovským zdrojem vlákniny, což prospívá trávení. Večeře by měla být lehká, například těstovinový salát.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek