Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na pátek 28. 1.

dnes 00:00

Hned ráno si uvědomte, že vám nechce s nikým dohadovat, natož hádat. Naštěstí je Luna ve vašem sektoru přátel, navíc harmonicky navázaná na Saturn ve vašem znamení. Když nebudete chtít, nehádáte se. Všechno dokážete vyřešit s úsměvem a vlídností.

Článek

Láska a sex

Pro některé lidi je váš přístup k lásce nepochopitelný. Nedovedou si představit, že si s miláčkem naprosto důvěřujete a přitom si navzájem poskytujete svobodu a volnost. Jak to dokážete, že se k sobě stále chováte jako milenci, jim raději nevysvětlujte vůbec. Stejně by vás podezírali, že si vymýšlíte.

Partner a rodina

Úvahy, co jste měly v minulosti zasunout hluboko do zapomnění, a co si naopak máte pamatovat, nechte na prahu dřív, než dveře otevřete. Čím méně se budete zabývat tím, co bylo, tím slibněji pohlédnete na budoucnost.

Domácnost a nákupy

Dárek do domácnosti, který dostanete, vás vyloženě potěší. Je vidět, že kolem sebe máte lidi, kteří vás znají a bezchybně znají váš vkus. To, co vymyslí, je navíc tak vkusné, že tomu ani vy nedokážete nic vytknout.

Krása a zdraví

Pozornost věnujte dýchacím cestám. Kdybyste měly dojem, že jste zahleněné, pomůžou vám inhalace. Použijte k tomu mátový, eukalyptový nebo podobně aromatický olej. Efekt bude kupodivu rychlý a příznivý.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s Měsícem ve znamení Střelce, které kromě jiného ovlivňuje činnost jater. Ráno nalačno tedy popíjejte čaj ze sedmikrásky, a když budete mít pocit, že na vás „něco“ leze, popíjejte ho po každém jídle až do večera. Tato léčivka totiž podporuje látkovou výměnu, harmonizuje činnost žlučníku a jater, odhleňuje, tudíž ulevuje dýchacím cestám, a působí protizánětlivě, takže pomáhá při zánětech v krku.

Posnídejte jogurt s ovesnými vločkami. Dopoledne jezte grepy a lískové ořechy. Tyto plodiny obsahují látky, které pročistí játra a odstraní z nich škodliviny. K obědu bude vhodné králičí maso s bramborovým knedlíkem a kysaným zelím. Odpoledne si dopřejte sladkou rýži a k večeři si uvařte bramboračku, přitom nešetřete kořenovou zeleninou a majoránkou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek