Hlavní obsah

Co čeká Vodnáře v úterý 17. září

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace, dotáhněte to, co jste včera nestihly. Rovněž obvolejte jedince, s nimiž potřebujete něco projednat, a operativně si s nimi domluvte schůzky. Odpoledne můžete odpočívat po dobře vykonané práci.

Článek

Láska a sex

Hlavně si nenechte namluvit, že byste se měly věnovat něčemu důležitějšímu, než je komunikace s vaším partnerem. Péče, kterou vztahu věnujete, je nutná a potřebná. Navíc to za vás dva nikdo neudělá…

Partner a rodina

Když se partner pro něco rozhodne, berte to jako fakt. Vlastně to pro vás nebude takový oříšek, jak to vypadá. Je vám jasné, že jde o záležitost poměrně obtížnou, která se ale udělat musí. A to, že se pro ni rozhodl sám, znamená, že ho nebudete muset přemlouvat.

Domácnost a nákupy

Veškeré domácí záležitosti odpoledne proběhnou podstatně pomaleji, než by měly. Není to tím, že byste byly málo výkonné, ale tím, že se pokaždé stane něco, co přeruší vaše soustředění a vytrhne vás z pracovního rytmu. Naštěstí z toho tragédii nenaděláte.

Krása a zdraví

Když se rozhodnete, že si kupíte něco pro sebe, udělejte to odpoledne. Rozhodně byste měly vybírat nadčasové kousky. Luna, která už bude v Býku, zaručí, že to, co si pořídíte, vám vydrží hodně dlouho.

Astrojídelníček

Nepijte studené ani horké nápoje! Ubývající Luna v 12.31 hodin vstoupí do znamení Býka a jakýkoli extrém může vyvolat problémy s polykáním. Když budete mít ráno chuť na černou kávu, nijak se neomezujte, ale zapijte ji velkou sklenicí vlažné vody. Snídani si dopřejte sladkou, například opečený toustový chléb natřený libovolnou marmeládou. Celé dopoledne chroupejte piniové či lískové ořechy nebo nepražené buráky a popíjejte odstátou minerálku bez bublinek.

K obědu bude vhodná hrachové polévka, nebo kaše. Tato luštěnina obsahuje jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K odpolední svačině si dejte celozrnné pečivo s pomazánkou z eidamu a hojně jej zapíjejte mlékem. K večeři zvolte višňový či třešňový kompot. Když vás začne bolet v krku, kloktejte vlažným výluhem z měsíčku lékařského.

ynezorPumanzeSaNyknalC