Hlavní obsah

Co na sebe při svádění?

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Uchystejte si na večer nemravné prádlo

Touha, smyslnost, vášeň... To všechno vyjadřuje oblečení. Obohaťte svůj šatník o pár erotických kousků, přeměňte se v naprosto jinou osobnost a odstartujte (s)explozi! S našimi tipy ho dostanete!

Článek

Občas je dobré mít plán - i při svádění. Mnohokrát si už od rána říkáte: „No, počkej večer, Milane, ještě nevíš, co tě dneska čeká." Zapálíte svíčky, nalijete víno a chcete si připadat sexy. Tak nestoudně a chlípně jako kurtizána. Jenže k tomu vám něco chybí. Správné oblečení! Co na muže nejvíce zabírá, aby se již při pohledu na vás zapomněl a v tu ránu odsunul do pozadí všechno špatné, co ho přes den potkalo?

Nemravná garderoba z vás udělá úplně někoho jiného. Pokud se v ní cítíte dobře, budete se chovat jinak, smýšlet jinak, pohybovat se jinak. Najednou se uvolní morální stavidla a zaplaví vás pocit neřesti a svobody. A jako bonus se na vás bude moc příjemně dívat...

Opásejte se

Něco okolo 80 % mužů projevuje velké sympatie k podvazkovému pásu! I když ho zkombinujete s něčím decentním, skoro až upjatým (třeba i nudným pracovním kostýmkem), budete sexy. Probudí se ve vás šelma, ucítíte moc vlastních zbraní. Tak mu ukažte, co tenhle malý, ale pekelně svůdný kousek prádélka dokáže!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Muži podléhají podvazkům

Sexy korzet

Podvazkový pás se skvěle kombinuje s korzetem. Sexshopy (i obchůdky se spodním prádlem) jich nabízejí spousty, až někdy přechází zrak. Jejich výhodou je neskutečné využití, nebkdyž si vyberete nějaký z těch „slušnějších", najde uplatnění i při romantické večeři - hravě nahradí top. Pro náhlé překvapení se ale více hodí třeba červený či černý - z latexu. Prostě otevřete dveře a jen se okolo něj „zašněrovaná" projděte...

Prádlo v barvách broskve

Podprsenka a kalhotky by měly být především sladěné. Podle profesionálních společnic údajně mezi klienty nejvíce vede prádlo černé a broskvové barvy. Úspěch má i růžová, která dodává punc nevinnosti. Taková poloprůsvitná košilka, skrz kterou bude vidět obrys bradavek, ho jistě nenechá chladným. Zkuste malý trik: Nakupte si dva, tři nové kousky spodního prádla, zhasněte a s naprosto nevinným výrazem ve tváři ho požádejte, ať za vás rozhodne, který kousek oblečení vám nejméně sedne, neboť ho chcete „vrátit". Který muž by byl proti soukromé módní přehlídce?

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Z korzetů si můžete vybrat různé varianty

Na nožky? Žádné ponožky!

Jehlový podpatek, nebezpečné linie... Obstarejte si aspoň jedny lodičky nebo kozačky tak chlípné, že je ani během sexu nebudete chtít zout! Snad nikoho neurazí přirovnání k luxusní erotické společnici, protože přesně takhle budete působit, až si dáte záležet na pohupování v bocích a chůzi tak svůdné jako samy boty.

Vyzdvihnutí ženskosti

Své něžné, ženské já podtrhnete i výraznými pánskými prvky za pomoci kontrastu. Jak? Oblečte si něco ze svého a něco z jeho šatníku. Košile a samodržící punčochy? Sukně, kravata a odhalená ňadra? Jděte do toho!

Víte, co je na erotickém prádle to nejlepší? Že dodává odvahu a podněcuje fantazii. Čím víc tváří v sobě díky němu objevíte, tím víc ho to k vám bude přitahovat.

V čem ho doma svádíte vy? Líbí se mu například kraťoučká sukně a podkolenky? Nebo snad latexový korzet a bičík? Máte vůbec ve skříni něco takového, či to považujete za zbytečnost? Napište nám na info@prozeny.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek