Hlavní obsah

Čtenářka Andrea v roli modelky: Vyzkoušela kabáty!

Foto: Mia Mirrelli

Čtenářka Andrea pózovala jako ostřílená profesionálka

28. 11. 2011

Většině čtenářek, které se zúčastní našich „módních hvězd“, chvíli trvá, než se uvolní a začnou se před objektivem cítit přirozeně. To naše dnešní modelka, Andrea, se toho vůbec nebála. Jestli byla nervózní, rozhodně to nedala najevo. Přišla, nasadila úsměv a zima nezima vytrvale pózovala. V nepřehlédnutelných kabátcích. Sluší jí to, viďte?

Článek

Andreu móda vyloženě baví, do e-mailu, ve kterém se hlásila na naše módní focení, dokonce přiložila fotky outfitů, které s kamarádkou posháněly v „sekáčích“. A protože se naše dnešní hvězda nebojí ani ulítlejších věcí, oblékli jsme ji do kabátků, které zaručeně zaujmou. Doufáme, že vás alespoň některé z nich inspirují a třeba i snížíte převahu tmavých bund v našich ulicích!

Foto: Mia Mirrelli

Andrea ráda ukazuje nožky, a dobře dělá!

Foto: Mia Mirrelli

Vizážistka Veronika v akci

Foto: Mia Mirrelli

Upravit se musí i vlasy

Foto: Mia Mirrelli

A tady už je Andrejka s profi make-upem

V kožíšku vám zima nebude

Myslíte si, že v ničem jiném než ve vaší oblíbené péřovce vám nemůže být v zimě krásně teploučko? Tak to jste ještě nezkoušely kožíšek. Zatímco celý náš tým venku pěkně mrznul, Andrejka si pochvalovala, jak je jí příjemně. Představíte si při slově „kožich“ postarší dámu s kožichem až na zem, přemalovanou tváří a králíčkem na krku? S touhle luxusně vypadající variantou se vám podobné výjevy nevybaví. Umělý kožíšek nejlépe stáhněte páskem, zdůrazníte tak vaši siluetu. Místo kožešinové čepice vsaďte třeba na roztomilý baret s flitry.

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: kožich (F&F, 2100 Kč), punčochy (Calzedonia, 299 Kč), šaty (Mango, 899 Kč), kožený pásek (Vero Moda, 949 Kč), boty (Mixer, info o ceně v obchodě), rukavice (F&F, 200Kč)

Foto: Mia Mirrelli

U objemnějších kožíšků rozhodně doporučujeme pásek

Zkrácené rukávy bodují

Velkým trendem jsou také kabátky se zkrácenou délkou rukávů, pokud nevíte, jak je nosit, okoukejte od stylistky Veroniky její tip s rukavičkami. Přidejte ještě perly, elegantní kabelku a budete za dámu. Dokud nebude úplná „kosa“, unosíte také boty typu Mary Jane. Stačí, když do nich obléknetesilnější punčochy.

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: kabát (stylistky vlastní), rukavice (F&F, 420 Kč), punčochy (H&M, 199 Kč), boty (Mixer, info o ceně v obchodě), kabelka (F&F, 420 Kč), náhrdelník (stylistky)

Stylová „vojanda“

Při pohledu na tento zářivě modrý kabátek v army stylu jsme připsali další položku v dopise Ježíškovi. Nemusíte si hned kupovat ten samý (alespoň zbude na nás!), ale určitě popřemýšlejte o nějakém pořádně vybarveném kabátku. Uvidíte, jak vás rozzáří. Za hřích stojí i jezdecké boty, které si k oblečku Andrea vyzkoušela.

Foto: Mia Mirrelli

Zářivě modrá čtenářce moc slušela

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: kabát (Zara, 2799 Kč), kalhoty (Zara, 899 Kč), náramek (Versace for H&M, 799 Kč), boty (Zara, 2999 Kč)

Roztomilá bundička zabodovala

Měkoučká bunda s kapuckou a bambulkami měla u Andrey asi největší úspěch. „Je naprosto roztomilá, navíc je v ní opravdu teplo a ještě je heboučká na omak,“ rozplývala se naše modelka. Co na ni říkáte vy?

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: bundička (Topshop, 3155 Kč), kalhoty (Topshop, 1330 Kč), boty (Mixer, info o ceně v obchodě)

Foto: Mia Mirrelli

Měkoučká bunda Andrejku dostala

Oranžová v zimě? Proč ne!

Zdá se vám, že se oranžová barva hodí spíš na jaro a léto? Nesmysl. Výrazná barva vám naopak v podzimní šedi pozvedne koutky rtů směrem nahoru, a vlastně nejen vám, ale i vašemu okolí. A ne, nevybrali jsme malou velikost, kabát má zase zkrácené rukávy. Má i větší výstřih, takže je u něj šála doslova nezbytností.

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: kabát (F&F, 1000 Kč), náhrdelník (F&F, 300 Kč), kalhoty (H&M, 899 Kč), rolák (F&F, 389 Kč), boty (Topshop, 2060 Kč), šála (Vero Moda, 549 Kč), kabelka (Vero Moda, 949 Kč)

Foto: Mia Mirrelli

Kabáty se zkrácenými rukávy jsou hitem

Foto: Mia Mirrelli

Stylistka Veronika pečlivě upravuje model

Nechaly jste si ujít naše předchozí módní hvězdy? Sledujte Lucku, která si zkoušela metalické kousky nebo Hanku, vyzbrojenou květinovými vzory! Pokud se chcete do projektu zapojit i vy, pošlete vaši fotku a konfekční velikost na e-mail jana@prozeny.cz. Budeme se těšit!

Styling: Veronika Králová (BACKSTAGE, škola stylistů)

Vizáž: Veronika Mičková (SURFACE, profesionální škola vizážistů)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek