Hlavní obsah

Díky 2 hodinám mám dole 5 cm a 7 kg váhy

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Také to znáte? Víte, že se na kila dolů musíte hýbat, ale realita všedních dní vám bohužel nejde naproti. Navíc s přibývajícím věkem je boj s tukem čím dál složitější. Jak je vidět ve videu níže, existuje způsob, jak tělu pomoci.

Článek

Faktorů, které stojí v cestě za štíhlejší postavou proti vám, je někdy až příliš. Ale ani tak to nechcete vzdát. Estetická medicína je často pomocník, který může být tím správným impulsem k cestě za hubenější postavou.

Laserová liposukce SlimLipoVideo: Klinika Yes Visage

„O šetrné laserové liposukci SlimLipo jsem se dozvěděla od kamarádky. Když jsem ji viděla, tak jsem se sama zasnila. Tak byl výsledek nádherný. Vejít se do starých džín by byl sen, ale po čtyřicítce se mi to už nedařilo, proto jsem se po vzoru kamarádky rozhodla obrátit se se svými problémovými partiemi na odborníka také,“ popsala svoji motivaci navštívit specialisty na tvarování postavy na Klinice YES VISAGE paní Juliana (41) z Orlové. „Prošla jsem celkem velkou změnou, díky panu doktorovi mám v pase o pět centimetrů méně a jsem lehčí o sedm kilogramů. Tak jsem od radosti změnila image celkově a s tím špíčkem shodila i vlasy. Jsem úplně nový člověk. A hodlám si to udržet,“ vyjádřila radost Juliana.

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní JulianaFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní JulianaFoto: Klinika YES VISAGE

Dala jsem svým tukům jednoduše sbohem

„V mém věku se již změny nedějí tak rychle a vše dolů bohužel nešlo, jak bych si přála. Vydala jsem se proto na Kliniku YES VISAGE, kde mi doporučili laserovou liposukci SlimLipo, protože je efektivní, ale šetrná a probíhá bez nutnosti celkové anestezie. Nepatřím mezi ženy, které estetickou medicínu odmítají, naopak si myslím, že může – zvlášť ženám – pomoci cítit se líp. Mně nejvíc trápila oblast bříška a boků, kde tuky odolávaly jak vytrvalostnímu tréninku, tak cvičení v posilovně,“ zdůvodnila svoje rozhodnutí pro liposukci paní Zdenka.

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní ZdenkaFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní ZdenkaFoto: Klinika YES VISAGE

Můj mindrák z břicha byl do hodiny pryč

„Mít i v jednačtyřiceti a po dětech figuru dvacítky se nepodaří každé, ale i tak jsem to se svou postavou ještě nechtěla vzdát,“ vysvětluje paní Jana svoji motivaci k liposukci. „Cvičila jsem, chodila běhat a všechny ostatní partie byly vždy v pohodě, ale tuk na břiše a bocích se mě držel a odolával všem mým pokusům a snahám ho zničit. Ve finále bych dnes mohla říct, že šlo o jednoduchý zákrok, který nebolel. Nemusela jsem ani zůstat na klinice a ihned mohla domů k dětem. Jasně, druhý den jsem to už trochu cítila, ale spíše bych to přirovnala k tomu, jako když to přeženete ve fitku.“

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní Jana Foto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto paní JanaFoto: Klinika YES VISAGE

O laserové liposukci SlimLipo

Jedná se o nejmodernější a nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny. Minimalizuje tvorbu modřin či otoků, je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a nevyžaduje dlouhé zotavování. Prakticky již druhý den se lze vrátit zpět do běžného života. Hubnutí je rychlé, komfortní, a navíc s dvojím efektem. Jednak tuky mizí a zároveň laser vypíná a zpevňuje pokožku, která po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže nevznikají kožní převisy či nerovnosti. Díky přesnosti laseru lze touto liposukcí kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například i menší partie, například povislé paže, podbradek či dvojitou bradu. Více o laserové liposukci SlimLipo najdete zde.

Tip pro vás:

Udělejte radost druhým i sobě. K zakoupeným dárkovým poukazům naděluje Klinika YES VISAGE nejštědřejší bonusy v Česku – další poukázky na služby v hodnotě až 15 000 Kč zdarma. Využít je můžete pro sebe nebo opět jako dárek. Více o dárkových poukazech Kliniky YES VISAGE na www.yesvisage.cz/vanoce.

Reklama