Hlavní obsah

Dokonalé hotely pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Family Maro Holiday

Rodinná dovolená často není dovolenou pro rodiče, protože se pokoušíte vyhovět vašim dětem a neustále za nimi běháte. Proto musíte pečlivě vybírat ubytování, když jedete na dovolenou! To, co vám usnadní rozhodnutí, je 15% sleva, kterou můžete získat s promo kódem CROATIA15 ve vybraných objektech!

Článek

Abychom vám to usnadnili, našli jsme pro vás hotelový řetězec Valamar nacházející se v překrásných destinacích podél celého jaderského pobřeží. Uvádíme výhody, pro které stojí za to, rezervovat si některý z jejich hotelů:

Bazény a pláže dětem na míru – děti mají usnadněný přístup k bazénům, které jsou přiměřené hloubky, i k vodním atrakcím, na kterých se vydovádí

Špičkově vybavené herny  – přizpůsobené dětem podle věku (baby club se soft play částí, herny pro děti ve věku 3–7, 7–12, 12+), speciálně proškolení animátoři jsou k dispozici po celý den, stejně jako teen hangout zóna a multimediální game lounge, sportovní turnaje a beach párty…

Rodinné programy a setkání  – Maro kino, divadlo, sportovní hřiště a četné sportovní vybavení

Našemu portálu poskytli 15% slevu na vybrané hotely s promo kódem CROATIA15, který můžete využít na jejich webových stránkách, a platí po celé léto!

Přinášíme také výběr hotelů, které jsme si zamilovali:

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Meteor Hotel 4*

Foto: Valamar Riviera d.d.

Skywalk Biokovo, Makarska

Nejlepší důvody k návštěvě Makarské 

• Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku dlouhé 2 km

• Křišťálově čisté moře a zachovalá příroda

• Atraktivní pohoří Biokovo s přírodním parkem a působivou vyhlídkou Skywalk

• Široký výběr venkovních sportů

• Kulturní a historické pamětihodnosti

• Bohatá gastronomická nabídka

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Meteor Hotel 4*

Objevte šarm hotelu Valamar Meteor a využijte jeho skvělou polohu k procházkám kolem moře, opalování na hotelové pláži a obdivování úchvatného výhledu na moře a pohoří Biokovo. Uvolněte se v prostorných bazénech nebo ve wellness centru. Ochutnejte rozmanité pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně v premium buffet restauraci Mediterraneo.

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Meteor Hotel 4*

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Bellevue Hotel 4*

Foto: Valamar Riviera d.d.

Valamar Bellevue Hotel 4*

Další perla přímo na pláži, Valamar Bellevue Resort 4*, vám poskytne to nejlepší z destinace a rodinné dovolené v jednom. Nachází se na východním pobřeží Istrie.

Foto: Valamar Riviera d.d.

Rabac, Chorvatsko

Nejlepší důvody k návštěvě Rabacu

• Řada čistých bílých pláží přizpůsobených dětem

• Sportovní a zdravotní turizmus, četné stezky a cyklostezky

• Středověké městečko Labin jen 5 minut od Rabacu

• Tradiční kuchyně Istrie a špičková vína

Pokud chcete strávit bezstarostné léto s rodinou, dostanete v tomto resortu víc než jen to. Se službou all inclusive nebudete muset přemýšlet o plánování jídla. Vaše děti budou nadšeny atraktivními bazény s vodními atrakcemi a celodenní animací v dětských klubech pro všechny věkové kategorie. Zatímco si děti užívají, vy můžete relaxovat na pláži nebo u bazénu.

Prozkoumejte nabídku Valamarových hotelů, resortů a camping resortů a vydejte se do Chorvatska na dovolenou – moře, slunce a spousta krásných okamžiků na vás čeká.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek