Hlavní obsah

Editorial: Takhle to vypadá, když se mánie bot vymkne z rukou

Foto: Greta Blumajerová

Naše vášeň pro boty se nám tentokrát trochu vymkla z rukou

10. 6. 2013

Milujeme boty. Většina z nás vášnivě. Občas se nám dokonce tahle posedlost vymkne z rukou. Jako například dnes.

Článek

Vysoké, nízké, zavřené, páskové, na jehlovém i silnějším podpatku, výjimečně i bez něj, to máte fuk. Hlavně když jsou KRÁSNÉ! O botách se v naší redakci mluví hodně často. Když jsme se ale pozorněji podívali na plán dnešních článků, přece jen jsme se trochu zarazili. Zdá se, že naše vášeň nenápadně pronikla z šedých kůr našich mozků přímo na stránky ProŽeny.cz.

Foto: Jakub Jurdič

Michal se ocitl v tak trochu španělské vesnici. Poté, co vyrobil několik muffinů ve tvaru lodiček, je z něj ale botový expert!

Jana F. připravila článek o botách, které rozhodně nepřehlédnete! A minimálně já jsem je opravdu nepřehlédla – jedny se promptně přesunuly na můj nákupní seznam, a je dost dobře možné, že to nebude poslední přesun. Pár zajímavých kousků (jeden z nich dokonce ve slevě), najdete i v dnešním nákupním průvodci.

A co víc – obuvní virus nějakým záhadným způsobem infikoval i Michala! Obout lodičky na něj bylo asi trochu moc, místo toho se ale pustil do výroby muffinů VE TVARU lodiček! Narazil sice na pár technických problémů (poměrně dlouho jsme mu vysvětlovaly názvosloví), ale jinak obstál na jedničku. Jeho jedlé botky byly senzační a hlavně vtipné!

Foto: Marie Bartošová

Boty jsou krásné, ale co když jsou malé? Ať děláte, co děláte, pořád nesedí! Jak si s tím náš módní tým poradil, se dozvíte ve čtvrtečním článku o tom, jak obléknout baseballovou bundu

Snad nám tedy tentokrát ten „obuvní“ příval prominete. Zkrátka jsme si nemohli pomoct :-). Nakonec pokud vás boty až tak neberou, pořád můžete místo čtení sednout k počítači, poslat nám některý ze svých oblíbených receptů a zkusit tak vyhrát v naší speciální soutěži!

Přeji vám pokud možno klidný týden. A těm z vás, které postihly povodně, alespoň trochu štěstí a pevné nervy.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.