Hlavní obsah

Editorial: Dost bylo modelek v plavkách. Svlékli jsme vás!

Foto: Jakub Jurdič

Léto se vrátilo, přišel čas svlékání. Do plavek!Foto: Jakub Jurdič

Asi se shodneme na tom, že mnohé ženy nemají postavu modelky. Ne snad, že by nebyly hezké, ale mají třeba větší či menší prsa, výraznější boky, nižší vzrůst. A přesně takové jsme pro vás svlékli. Do plavek!

Článek

Už když pro vás na začátku června kolegyně Jana F. psala podrobný návod k tomu, jak si na léto vybrat dobře padnoucí plavky podle postavy, věděli jsme, že je to pořád málo. A tak jsme vás, čtenářky, na našem Facebooku i v článcích vyzvali, abyste společně s námi převedly tenhle manuál do praxe. Základním požadavkem bylo „nemít postavu modelky“.

Minulý čtvrtek nastal „Den D“. Na značky se připravily vizážistky, stylistka Mariya, fotografka Greta a pět z vás. Dorazily jak mladá děvčata, tak i zralejší ženy. Třeba té, obdařené poprsím velikosti I, bylo 49 let. Nechyběly ale ani zástupkyně menších hrudníků či nižší postavy. A konečně – jedna z vás měla velikost 46. Zkrátka skutečné ženy, z masa a kostí, které běžně vídáte na ulicích nebo v práci. A které při pohledu do zrcadla napadají totožné myšlenky jako vás.

Na výsledek focení se můžete těšit už tuto středu. Ale než vám těch pět statečných svěřím, chtěl bych o něco poprosit. Když budete článek číst, představte si, že v plavkách samy stojíte uprostřed obrovského stadionu a kolem vás je na sto tisíc diváků s dalekohledy a zkoumají každičký záhyb na vašem těle. Já bych se zhroutil, rozbrečel a utekl. Vlastně bych tam ani nedokázal přijít. Tyto ženy ale sebraly odvahu a celé Česko je teď uvidí. Jen tak. Zaslouží si obdiv, ne lynčování.

A pokud alespoň jedna z vás na základě středečního článku zajde do obchodu, vybere si plavky, které jí padnou, a bude se v nich cítit dobře, bude mít článek smysl. Přesně proto to totiž pro vás děláme.

Krásné léto!

Reklama