Hlavní obsah

Extravagance vládne! Ukážeme vám nejoriginálnější modely letošního týdne módy v Praze

Každé jaro můžete v pražských ulicích pravidelně vídat více či méně excentrické modely návštěvníků populárního módního týdne. Jaké outfity a kombinace zaujaly mezi přehlídkami nás? Ukážeme vám ty nejlepší.

Článek

Jarní Mercedes Benz Prague Fashion Week přinese vždy novou vlnu inspirace, vzrušení i setkání se zajímavými osobnostmi. A proto není divu, že většina těch, co u nás v módě něco znamenají, nemůže v období od 16. do 23. března v letošním sídle přehlídek i prezentací chybět.

Jakými modely, outfity a kombinacemi se to před Clam-Gallasovým palácem jen hemžilo a co stojí za pozornost nebo lehké napodobení? Eliška Hudcová to vyrazila zjistit přímo „na místo činu“ a ve speciálním dílu pořadu Minuta módy internetové televize Stream.cz přináší hned pět povedených modelů návštěvnic fashion weeku. Je už jen na vás, zda se vám budou líbit, anebo autorky těchto kombinací pošlete do propadliště módního pekla. Jedno jim však upřít nelze – originalitu. Ostatně, podívejte se samy.

Jaký model se vám líbil nejvíc a který zase vůbec?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.