Hlavní obsah

Globus dokazuje kvalitu svých výrobků

Opravdový chléb má správnou křupavou kůrku a při poklepání zvoní. Podle toho se pozná, že je poctivý a tradiční

Žádná rozpékárna ani obyčejná prodejna masa! Ale opravdová pekárna a opravdové řeznictví.

Článek

Hypermarkety Globus předkládají zákazníkům konkrétní důkazy o kvalitě a čerstvosti svých pekařských a řeznických výrobků, které vyrábí přímo v zázemí každého hypermarketu, nepřeváží je z místa na místo.

O tom, že v Globusu je svět ještě v pořádku, se mohou zákazníci všech 15 hypermarketů Globus denně přesvědčit přímo při nákupu. Čerstvý a křupavý chléb, stejně jako ostatní pečivo, připravuje od brzkých ranních hodin v pekárnách Globus na sedm stovek pekařských rukou. A nejinak je tomu v řeznictvích Globus. Každý den tam od brzkých ranních hodin řezníci bourají a zpracovávají maso, které jim osvědčení dodavatelé každé ráno přivážejí. Vše proto, aby se k zákazníkům dostaly kvalitní a čerstvé produkty.

Naše maso má jasný původ a vysokou kvalitu

Základem jsou kvalitní suroviny, prověřené tradiční receptury, vlastnoruční poctivá výroba a pravidelně školený personál, který svému řemeslu rozumí.

Pekárny i řeznictví Globus při výrobě vycházejí z tradic obou řemesel. Proto je samozřejmostí, že si ve všech 15 pekárnách připravují i vlastní žitný kvas. K němu stačí přidat už jen tři další základní suroviny – mouku, vodu, sůl – a poctivý výborný chléb bez zbytečných kypřidel, konzervantů a zvýrazňovačů chuti je na světě.

Totéž platí i při výrobě 120 druhů čerstvých uzenin, které jsou vyráběny bez zbytečných chemických přísad a různých náhražek. Můžete si být jisti, že hlavní surovinou je vždy maso. Díky tomu je většina uzenářských výrobků z Globusu bezlepkových.

Jak z pekařství, tak i řeznictví Globus si tedy zákazníci odnáší vždy jen kvalitní, chutné a čerstvé výrobky. A přesně tak je to v pořádku!

Hypermarkety Globus o své zákazníky pečují opravdu královsky. Nejen, že zde nakoupí kvalitní potraviny, ale součástí všech hypermarketů je i restaurace, která nabízí každý den výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, včetně pravidelné nabídky jídel bezlepkových. U každého hypermarketu je také čerpací stanice, která nabízí pohonné hmoty prémiové kvality za výhodné ceny.

Aktuální akční nabídku naleznete na www.globus.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.