Hlavní obsah

GROHE Sensia Arena – nová úroveň čistoty

Chytrá sprchová toaleta GROHE Sensia Arena

Potřebujeme-li se umýt, používáme vodu. V rámci každodenní hygieny si myjeme ruce a sprchujeme se. Voda poskytuje osvěžení a úlevu a zanechává na těle pouze pocit čistoty. Proč se tedy vzdávat všech těchto předností při provádění toho nejintimnějšího rituálu? Proč vůbec používat toaletní papír? Díky moderním sprchovým toaletám GROHE zažijete dokonalý, přirozený pocit čistoty, výhradně s použitím vody.

Článek

Chytrá sprchová toaleta GROHE Sensia Arena poskytuje promyšlenou a inteligentní péči.

Za tím vším jsou průkopnické vize společnosti GROHE, nejmodernější technologie na trhu a bezkonkurenční schopnost spojit vše do jednotného celku. Užijte si inovativních funkcí navržených dle vašich osobních potřeb. Pohodlnější, dokonale hygienická a mnohem jemnější než toaletní papír, se sprchovou toaletou GROHE Sensia Arena zažijete zcela novou úroveň osobní hygieny.

GROHE PowerFlush – silný vír a sací výkon v jediném spláchnutí

Díky výběru z mnoha nastavitelných režimů sprchy, dvojitým sprchovým ramenům s antibakteriální úpravou a neomezeným přívodem teplé vody pro komfortní očistu nabízí dokonalou péči o pokožku.

Dvě oddělená sprchová ramena pro hlavní sprchu a dámskou sprchu zaručují dokonalou hygienu a komfort

Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena se sama čistí a mají užitečnou antibakteriální úpravu. Inovativní splachovací systém GROHE Triple Vortex má až třikrát vyšší výkon než splachování běžných toalet. Při každém spláchnutí dokonale omyje keramický povrch a důkladně jej vyčistí. Nezanechává žádné nečistoty již po prvním spláchnutí. I přes vysoký výkon toto vysoce účinné splachování spotřebovává jen velmi malé množství vody.

Splachování Triple Vortex – tři výpusti s každým spláchnutím vytvoří silný vír, který pokryje a dokonale vyčistí každý kousek záchodové mísy

Tato inteligentní sprchová toaleta má také funkce jako potlačování zápachu, vysoušeč, noční osvětlení, automatické otevírání a zavírání sedátka a poklopu nebo doplňkovou aplikaci pro mobilní telefony. Všechny tyto promyšlené detaily vám poskytnou nejvyšší komfort. K individuálnímu nastavení jednotlivých funkcí slouží intuitivní dálkový ovladač nebo ovládací panel na boční straně sedátka. Jednotlivá nastavení pro různé uživatele lze navíc ukládat a řídit prostřednictvím mobilní aplikace.

Aplikace pro mobilní telefony slouží pro nastavení a uložení až čtyř individuálních uživatelských profilů

Smyslem dokonalého designu je intuitivní používání a dokonalé sjednocení formy a funkce, které způsobí, že si používání produktu okamžitě zamilujete.

Více informací najdete na www.grohe.cz

Sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena zakoupíte v síti prodejen SIKO. www.siko.cz

Součástí toalety je příjmené noční osvětlení, které vás v noci navede správným směrem

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek