Hlavní obsah

Hit Lord of the Dance: Přijede do Prahy s novým příběhem!

Foto: Lord of the Dance

Michael Fatley se vrací s novou show!

Tradiční mistrovské dílo Lord of the Dance se dočkalo nového nastudování! Dangerous Games, které Michael Flatley premiérově předvedl 3. září 2014 v londýnském Palladiu, vyráží do světa. Přijede i do Prahy!

Článek

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, se po 20 letech vrací s Lord of the Dance Dangerous Games. Divákům se představí zcela nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy se dočkaly vzrušující proměny, která do jisté míry reflektuje transformaci dnešního světa. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je sice Don Dorcha i jeho stoupenci mnohem mocnější a temnější než dříve, ale i Pán Tance vládne ještě silnější pozitivní energií. Podaří se mu i tentokrát v souboji zvítězit? Jiný souboj, tentokrát o lásku Pána Tance, jehož ztvárňují fantastičtí Flatleyho nástupci (v Palladiu to byl James Keegan), mezi sebou svádějí krásná Saoirse a uhrančivá Morrighan. Diváci nezůstanou ochuzeni ani o působivé písně půvabné zpěvačky nebo o strhující melodie v podání sexy houslistek.

Foto: Lord of the Dance

Těšte se na nové působivé kostýmy

V dojemné filmové scéně provede Michael Flatley ztvárněný 3D hologramem diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, kdy předává svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům.

Představení plné klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Světové turné začalo v Londýně 6 úspěšnými týdny v divadle Palladium, dále pokračuje po celé Velké Británii, Belgii, Izraeli, Skandinávii, Irsku a Jižní Africe, odkud se v roce 2015 vrací zpátky do Evropy. Na podzim roku 2015 zavítají Lord of the Dance se svojí novou show Dangerous Games i do České republiky.

Foto: Lord of the Dance

Nový souboj mezi dobrem a zlem začíná

Plán českého turné:

  • začíná 28. 10. 2015 v Brně,
  • pokračuje 29. 10. v Třinci,
  • 30.10 v Pardubicích,
  • 31. 10. v Praze – 02 Aréně,
  • 1. 11. v Českých Budějovicích
  • a končí 3. 11. 2015 v Karlových Varech.

Vstupenky na všechna představení zakoupíte v sítích Ticketportal, Ticket Art a Ticketpro. Vstupenky do O2 arény exkluzivně v síti Ticketportal.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama