Hlavní obsah

Hledáte lepší zdravotní pojišťovnu?

Foto: ZP MV ČR

Změňte zdravotní pojišťovnu na ZP MV ČR

Přemýšlíte o změně vaší stávající zdravotní pojišťovny? Mějte na paměti, že změnit ji můžete letos jen do 30. června. Pokud tento termín nestihnete, budete muset čekat další rok.

Článek

Zdravotní pojišťovnu lze změnit pouze jednou za rok, a to k 1. lednu následujícího roku. Přihlášky musí být podány minimálně 6 měsíců předem, a proto pokud chcete pojišťovnu změnit od 1. ledna 2015, je třeba přihlášku podat do 30. června 2014. Neváhejte a změňte zdravotní pojišťovnu již dnes! Ti, kteří změnu nestihnou a podají přihlášku po 30. červnu 2014, budou moci přestoupit až k 1. ledna 2016.

Proč si vybrat ZP MV ČR?

Každá zdravotní pojišťovna má své výhody. Mezi výhody Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra České republiky patří její finanční stabilita. Samozřejmostí je ošetření kdekoli v ČR, jelikož má smlouvu s více než 25 000 smluvními lékaři a pyšní se více než 1,2 milony klientů.

Foto: ZP MV ČR

ZP MV ČR myslí na ženy, děti, muže i seniory

Příspěvky pro muže, ženy, děti i seniory

Mezi příspěvky, které tato zdravotní pojišťovna nabízí, patří například příspěvek 400 Kč na hormonální antikoncepci či sonografické vyšetření prsů, až 800 Kč pro těhotné či kojící ženy, dále až 500 Kč na libovolné očkování nebo až 2000 Kč na fixní rovnátka pro děti. Tato zdravotní pojišťovna poskytuje také mnoho slev jako slevy do fitness pro ženy, na cyklistické potřeby, na nákupy na různých e-shopech a jiné.

Odměna za doporučení

Jste spokojeným klientem Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR? Doporučte tuto zdravotní pojišťovnu svým příbuzným, přátelům či kolegům a za každého získejte příspěvek ve výši 500 Kč na podporu zdravého životního stylu. Příspěvek lze využít na cokoli, co souvisí se zdravím, jako jsou vitaminy, očkování, dioptrické brýle či kontaktní čočky, rehabilitace, nebo dokonce vstupy do solné jeskyně, fitness či bazénu a mnoho dalšího. Více informací naleznete zde.

Foto: ZP MV ČR

Nenechte změnu na poslední chvíli. Čas je jen do 30. června!

Zdraví a zábavu spojuje projekt Zdraví jako vášeň, který vytvořila právě zdravotní pojišťovna s kódem 211. Pokud se zajímáte o své zdraví, podívejte se na webové stránky tohoto projektu nebo se staňte fanouškem na facebookových stránkách.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama