Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na čtvrtek 12. 8.

Foto: BGStock72, Shutterstock.com

O svých erotických zkušenostech ani o bývalých milencích se raději nebavte. Nechte partnera, ať si myslí, že ve vás ty pravé vášně probudil právě on. Pravda to sice není, ale na tom nesejde. Pro jistotu tedy dnes nezvěte domů upovídané kamarádky. Začnou vzpomínat, jak jste spolu kdysi vyváděly, což by miláčka mohlo znejistět a vnuknout mu všetečné otázky, na které se vám určitě nechce odpovídat.

Článek

Beran

Upřímné sebezpytování vám mnoho radostí nenadělá. Samy uznáte, že jste se miláčkovi v poslední době nevěnovaly tak, jak byste měly. Pochopíte, že je to chyba, ale taky vám dojde, že se do nápravy nesmíte vrhnout rovnou po hlavě. Raději si začněte budovat cestu k jeho srdci pomalu a důkladně, což se příznivě projeví i na vašem sexuálním životě.

Býk

Díky trigonu mezi Venuší a Plutem budete mít erotiky plnou hlavu celý den. Dokonce i z práce budete miláčkovi posílat lechtivé zprávy, kterými mu chcete dokázat, že se na něho těšíte. Pokud máte dovolenou, můžete si milování vychutnávat v kterékoli denní či noční hodině. Ideální by sice bylo brzké ráno, ale ani dopoledne strádat nebudete.

Blíženci

Ve všem podstatném máte jasno. Problém je jen v tom, jak svoje přání, představy či požadavky sdělíte partnerovi. Na jedné straně chcete, aby věděl, co cítíte, na druhé se ho nechcete dotknout. Naštěstí dokážete využít Lunu ve vašem sektoru lásky a romantiky. S její pomocí si s ním o intimních věcech dokážete celkem otevřeně promluvit.

Rak

Partnerské vztahy pozitivně ovlivní Merkur, který se včera těsně před půlnocí přesunul do vašeho sektoru komunikace. Pod jeho vlivem dokážete mluvit tak, aby všichni pochopili, že nemá cenu vám odporovat. Dokonce i miláček uzná, že bude pro něho, a zejména pro váš erotický život lepší, když s vámi bude vycházet po dobrém.

Lev

Luna prochází vaším sektorem komunikace, takže veškeré vztahy spolehlivě stabilizuje. Čeká vás tedy poměrně klidný den. S partnerem se nehádáte, protože k tomu ani jeden nemáte žádný rozumný důvod. To, co si chcete a potřebujete sdělit, si však neříkejte ve spěchu ráno, ale v klidu až odpoledne nebo večer, kdy na rozhovor budete mít oba čas i náladu.

Panna

Venuše z vašeho znamení, která navíc tvoří trigon s Plutem, se vám postará o city i vášně v takové intenzitě, na jakou nejste vůbec zvyklé. Najednou máte pocit, že své erotické touhy a fantazie vůbec nedokážete ovládat. Naštěstí máte vedle sebe miláčka, který situaci rychle pochopí, v tom nejlepším slova smyslu využije situace a zpříjemní život vám i sobě.

Váhy

Sex je pro vás momentálně ta nejlepší relaxační metoda. Miláčkovi naštěstí snadno vysvětlíte, že se vám nejedná o rychlovku, nýbrž o milování se vším všudy. Kdyby navrhl voňavou koupel ve dvou, měly byste souhlasit. Trocha nezvyklého vzrušení v netradičním prostředí vám jenom prospěje.

Štír

Partner si možná myslí, že vás svým návrhem s erotickým podtextem dostane do kolen. Nejspíš má pocit, že se mu vrhnete kolem krku a budete mu vděčné. Musí zjistit, že se zásadně plete. I když nechcete být zlomyslné, neodoláte a ujistíte ho, že ho sice milujete, což ale vůbec neznamená, že uděláte, co mu na očích uvidíte.

Střelec

Potíže nastanou s miláčkem, který stále nemá dořešené vztahové záležitosti. S tím, že se ho oficiální partnerka vzdá bez boje, počítat nemůžete. Nejspíš proti vám nevyrukuje přímo, ale začne proti vám intrikovat. Na tento zákeřný styl sice nejste zvyklé, ale poměrně rychle se zorientujete. Během dneška tak výrazně posílíte pozici, kterou máte v jeho srdci.

Kozoroh

Díky trigonu mezi Lunou a Saturnem budete v posteli pořád při chuti. Navíc budete mít plnou hlavu nápadů, kterými můžete váš milostný život obohatit a vyšperkovat. Odpoledne a večer, kdy vliv této konstelace bude doznívat, se můžete těšit, že partner úplně zapomene na to, co chtěl on, a bude plnit jedno vaše přání za druhým.

Vodnář

Když se ve vztahu něco neděje přesně tak, jak si představujete, nemusíte hledat chybu výhradně v sobě. Místo toho se zkuste zamyslet nad tím, co všechno jste v poslední době s partnerem zvládli, a dojde vám, že můžete být rády, že se nehádáte nahlas, ale omezíte se jen na občasné pichlavé poznámky. Pokud se večer dokážete bez zábran pomilovat, dá se všechno do pořádku rychleji, než si umíte představit.

Ryby

Pocit, že to s vaším milostným životem není takové, jak jste si představovaly, je celkem logický. Ve vašem případě však není problém v tom, že kolem vás ctitelé nekrouží, ale naopak v tom, že jich je až moc. Každý vás láká a přitahuje něčím jiným, takže opravdu nevíte, koho si máte vybrat. Asi nezbude, než vyčkat, jak se situace vyvine.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek