Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na neděli 15. 8.

Foto: My Ocean Production, Shutterstock.com

Foto: My Ocean Production, Shutterstock.com

Některé plány zřejmě nedopadnou tak, jak jste doufaly, a tak budete naštvané. Snažte se to nedávat najevo, mohly byste si totiž vylít zlost na někom, kdo vůbec za nic nemůže, třeba na partnerovi. Ten tomu nasadí korunu výčitkami, že na sexuální hrátky pořád nemáte náladu. Snad mu dokážete vysvětlit, že se prostě nedokážete uvolnit, když máte plnou hlavu starostí. Díky vaší upřímnosti najde způsob, jak vás milostně rozdovádí.

Článek

Beran

Je potřeba, abyste přibrzdily. I když vás miláček hodně vytočí a máte chuť všechno mu vrátit s náležitými úroky, nedělejte to. Neshody, které byste tak mezi vás vnesly, by mohly mít nepříjemné a vleklé následky. Když mu kvůli jeho jednání pořádně vynadáte, bude to stačit. Ani nepomyslete na to, že byste mu z „výchovných důvodů“ odepřely sex.

Býk

Díky pozitivnímu vlivu Luny ze svého partnerského sektoru si můžete kvalitní sex užívat kdykoli během dne. Výjimečné zážitky vás ovšem čekají až kolem 20.33 hodin, kdy se Luna dostane do sextilu s Plutem. Je to příslib přímo gejzírů vášní, jen zkuste ztlumit „zvukové efekty“, ať nevzbudíte děti nebo sousedy.

Blíženci

Než si uvědomíte, koho vlastně milujete, bude to chvíli trvat. Ráno se dokonce můžete zabývat myšlenkou, že polyamorii je vynikající věc. Než se rozhodnete, že paralelní erotické vztahy vyzkoušíte, měly byste se nad tím důkladně zamyslet. Nejste na to stavěné, jelikož sex bez citů je pro vás jen šidítko.

Rak

Sex, kdy přesně nevíte, zda je to skutečnost, nebo nejkrásnější sen, je celkem reálný. Vhodný čas nastane kolem 16.34 hodin, kdy se Luna dostává do trigonu s Neptunem. Můžete tedy o tom, co v erotické oblasti chcete a potřebujete, klidně mluvit nahlas. Nepochybujte o tom, že vás miláček rád vyslechne a s chutí vám vyhoví.

Lev

Láska vám přinese samá překvapení. Přesně ve chvíli, kdy usoudíte, že v milostných sférách nemáte štěstí, ba dokonce máte pech na muže, se situace výrazně změní. Novou lásku vám paradoxně přinese Luna ze Štíra. Díky tomu si ale můžete být jisté, že souběžně s city vám nový ctitel poskytne vášně v intenzitě, jakou jste možná ještě nepoznaly.

Panna

Partnera hodně překvapíte. Má pocit, že jste se mu v poslední době tak trochu vymkly z rukou. Vaše sebevědomí roste a on marně přemýšlí, co v tom vězí. Nakonec pochopí, že má nejvyšší čas, aby se vám věnoval intenzivněji než dosud. Okamžitě na tom začne pracovat. Máte se prostě nač těšit.

Váhy

Zkuste nechat v sexu všechno podstatné i nepodstatné na partnerovi. Dopřejte mu iluzi, že váš milostný život řídí právě on. Samy ho pak můžete nenápadně, ale velice účinně vést tam, kam ho potřebujete dostat. Ve výsledku budete oba spokojení. Miláčka totiž ani nenapadne, že bylo všechno jinak, než na první pohled vypadalo.

Štír

Při trigonu mezi Lunou ve vašem znamení a Neptunem bohužel hrozí, že vás někdo bolestně raní. Žádný div, pokud vstoupíte do vztahu s člověkem, který je známý tím, že sbírá trofeje a pro další zářezy na pelesti své postele udělá všechno možné. Sice vás přitahuje, jenže idylka potrvá jen krátce, takže za chvilky vzrušení zaplatíte bezesnými nocemi.

Střelec

Jste si opravdu jisté, že se vám v poslední době na displeji mobilu objevuje číslo bývalé lásky jen náhodou, nebo snad nějakým technickým zázrakem? Při hledání odpovědi byste k sobě měly být maximálně upřímné. Hlavně si nenamlouvejte, že jste ho už definitivně pustily z hlavy a vystrnadily ze srdce.

Kozoroh

Skoro to vypadá, že dokážete nemožné. Někomu, kdo o vás intenzivně usiluje a prozatím vůbec nebere v úvahu, že ho nehodláte vyslyšet, konečně vysvětlíte, proč ho nechcete. Vaše mistrovství tkví právě v tom, že uzná, že na vašich argumentech něco je, přestože se mu vůbec nelíbí.

Vodnář

Neděle sice bude na váš vkus klidnější, přesto se dočkáte vzrušení a zmatků celkem dost. Nakonec usoudíte, že pro harmonizaci vztahu využijete starý, osvědčený prostředek, kterým je sex. Miláček bude překvapený, ale usoudí, že ranní milování má něco do sebe. Z postele vstanete oba ve výtečné náladě, která vám vydrží až do večera.

Ryby

Když láska, tak vášeň. A když vášeň, tak taková, kdy se vám pomyslně rozklepou kolena. Dnes vám vesmír obojí posílá kolem 20.33 hodin, kdy se Luna dostává do sextilu s Plutem. Pod jeho vlivem vám bude s miláčkem moc dobře. Dokonce tak skvěle, že do postele zamíříte mnohem dřív než obvykle.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama