Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pátek 7. 1.

Foto: Raisa Kanareva, Shutterstock.com

Foto: Raisa Kanareva, Shutterstock.com

Zda sex bude, nechte na miláčkovi. V každém případě si odpusťte poznámky, že je vám to vlastně jedno. Urazí se a vy byste musely aspoň v duchu uznat, že právem. Přestože budete po celotýdenním zápřahu utahané, zkuste vzít milování jako příjemný způsob, díky němuž se zbavíte vnitřního napětí. Snažte se miláčka přesvědčit, ať nespěchá, protože dlouhá milostná předehra vás parádně rozvášní.

Článek

Beran 

Než se miláček rozhoupá, chvíli to zabere. Vy však nesmíte udělat chybu a začít na něho tlačit. Bude lepší, když mu ponecháte iluzi, že veškerá rozhodnutí, která v oblasti erotiky a sexu učinil, byla jen a pouze z jeho hlavy. Na milování sice dojde až pozdě večer, ale bude stát za to.

Býk

V komunikaci s kamarádem se musíte držet zpátky a hlídat si každé slovo. Když vaše vzájemné žertování a popichování uslyší jeho partnerka, začne na vás žárlit, i kdyby nechtěla. Vy jí budete jen s obtížemi vysvětlovat, že tím nic nemyslíte a že je to váš zavedený způsob, jakým spolu mluvíte. Snažit se sice můžete, ale ona vám stejně neuvěří.

Blíženci

Když se rozhodnete, že budete někoho zachraňovat s tím, že on se vám za to odmění věčnou láskou, je to sice romantické, ale nerozumné gesto. Kdybyste dokázaly přemýšlet věcně a nad všemi důsledky, logicky se rozhodnete, že zatím nic nevratného podnikat nebudete. Užívejte si nezávazný sex a vyčkejte, co vám osud nadělí a jak se situace vyvine.

Rak

S láskou můžete mít víc problémů, než myslíte. Ve vztahu jste sice spokojené, ale přesto se vám zapalují lýtka. Touhu vyslyšet pokušení přináší kolem 13.41 hodin konjunkce Luny s Neptunem. Dejte si pozor, aby se vám to nevymklo z rukou. Pod vládou Neptuna jste totiž schopné udělat i to, co by vás jindy ani nenapadlo. Dnešní noc by byla sice nádherná, ale s následky byste se potýkaly hodně dlouho.

Lev

Slíbily jste si, že si s láskou nebudete dělat starosti. To je hezké, jenže vám to nemusí vyjít. Důvodem je mimo jiné rozpor mezi vážným vztahem se spolehlivým mužem, který jste si vysnily, a nutkavou touhou po dokonalém milenci, který přesně ví, co chcete a potřebujete v sexu. Buďte ve střehu, je totiž šance, že narazíte na někoho, kdo splní všechny vaše požadavky.

Panna

Kdosi vás začne přesvědčovat, že je pro vás ideální partner a milenec. Vůbec netuší, že právě udělal zásadní chybu. Kdyby vám umožnil, abyste k tomuto závěru dospěly samy, měl by podstatně víc šancí. Už jen z principu jeho chlubení budete přehlížet, aby si náhodou nemyslel, že se vám klepou kolena nedočkavostí při pomyšlení, co vám v posteli předvede.

Váhy 

Hlavně si nic nedomlouvejte a neprojednávejte. V takovém případě totiž hrozí, že vás chuť na sex přejde dřív, než si s partnerem promluvíte, co a kdy vlastně uděláte. Když půjdete na věc hned a bez sáhodlouhého plánování, oba si užijete vzrušující chvíle.

Štír

Myslete na to, že když si chcete erotiku užít, musíte vytvořit patřičné podmínky. Při Luně v Raku to naštěstí nebude tak obtížné. Je jen potřeba, abyste partnera k sexu nesváděly ve chvíli, kdy se soustředěně něčím zabývá, ať fyzicky, nebo psychicky. Počkejte do odpoledne, kdy Luna sbírá energii sextilu, jenž ve 23.24 hodin vytvoří s Plutem. Pak to bude divoká jízda.

Střelec

Zejména ráno a dopoledne, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Marsem, byste se neměly umíněně dožadovat něžností, natož sexu. Nadhoďte to partnerovi jako možnost, která se vám oběma nabízí, ale iniciativu nechte na něm. Zareaguje sice překvapivě, ale tak, aby vám oběma bylo dobře.

Kozoroh

Pokud jste si vzaly do hlavy, že se i v ložnici budete chovat jako noblesní dámy, klidně to zkuste. Když svou novou image stvrdíte třeba černým krajkovým prádlem a rukavičkami, miláček z toho bude úplně paf. Nejdřív překvapený, pak zaražený a nakonec naprosto nadšený.

Vodnář

Opět si potvrdíte, že máte miláčka opravdu rády. To, co odpustíte jemu, by si nikdo jiný nemohl dovolit. S úsměvem a grácií mu tuto skutečnost ovšem nezapomenete oznámit, nebo spíš zdůraznit. Kdyby náhodou nepochopil, co to pro něho znamená, klidně mu to zopakujete ještě jednou.

Ryby

Najednou vám dochází, že to, co chcete v lásce a ve vztahu získat, bez rizika nepůjde. Naštěstí vám hrají do karet příznivé podmínky. Zejména odpoledne, kdy na vás působí končící konjunkce mezi Lunou a Neptunem a začínající sextil mezi Lunou a Plutem, dokážete svou lásku a zejména erotické zaujetí dát najevo tak, že neodolá ani ten, kdo původně chtěl.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama