Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pondělí 18. 10.

Foto: Sanja_85, Shutterstock.com

Foto: Sanja_85, Shutterstock.com

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy i vy potřebujete romantiku. Naštěstí máte chápavého partnera, který vnímá i nepatrné náznaky. Něhu, až dojemné hýčkání a vyznání vám poskytne v době, která vás sice překvapí, ale zároveň tím dokáže, že vás má opravdu rád. Následný sex berte jako skvělý, osvědčený, a navíc příjemný způsob, jímž se dokážete zbavit napětí a taky posledních zbytečků pochybností o sobě, o něm, o vás…

Článek

Beran 

Když dá miláček jasně najevo svoje očekávání, že se v posteli ujmete iniciativy, neměly byste ho zklamat. Kdybyste chtěly opravdu uspět, měly byste si počkat na odpoledne, nebo na večer. V 12.04 hodin Luna přejde do vašeho znamení a vnukne vám v tomto ohledu nápady, které budou stát za to. Naštěstí máte oba dostatek energie, takže se dokážete navzájem vyhecovat k mimořádným výkonům.

Býk

Na milování nastává ideální čas hned po půlnoci. Kdyby se vám chtělo zůstat vzhůru a počkat si na exaktní sextil mezi Lunou a Plutem, stálo by to za to. S miláčkem byste prožili noc, která by kvalitativně o několik úrovní překonala všechno, co jste spolu v poslední době zažili. Navíc by oba nabila neskutečným množstvím energie.

Blíženci

Když do oblasti lásky a erotiky dokážete zapojit jak stacionární Jupiter, tak stacionární Merkur, bude to stát za to. Najednou budete mít vynikající náladu a díky tomu zvládnete naprosto všechno. Zejména dopoledne si však dávejte pozor, abyste nevtipkovaly a nesmály se tomu až moc nahlas. Miláček je sice pyšný na svůj smysl pro humor, ale tomuto by nerozuměl.

Rak

V lásce si vedete celkem dobře. Kolem miláčka nekroužíte a s projevovanou péčí to nepřeháníte. V jeho očích tím získáváte další body k dobru. Rychle mu dojde, že k těm, které se mu pověsí na krk a budou ho uhánět, rozhodně nepatříte. Chápe, že váš vztah bude jedno velké, vzrušující dobrodružství. A protože po něčem takovém už dlouho touží, půjde do toho po hlavě.

Lev

Nejste zvyklé odcházet od něčeho, co jste začaly a nedokončily. Dejte si však pozor na člověka, jehož jste si na uskutečnění svého projektu vybraly. Když si hned na začátku všimnete, že s vámi nedokáže udržet krok a o smyslu vašich společných aktivit pochybuje, dejte od něj co nejrychleji ruce pryč. Kdybyste pokračovaly, hrozí, že se k vaší profesní a citové frustraci přidá i rozčarování ze sexu, což by byl malér.

Panna

Kdybyste si chtěly erotiku opravdu užít, musíte si přivstat. Váš erotický život pozitivně ovlivňuje sextil mezi Lunou a Plutem, který se uzavírá v 1.25 hodin. Když se pod jeho vlivem v noci probudíte a po partnerovi zatoužíte, klidně ho probuďte, ideálně polibky a laskáním na intimních místech. Zprvu bude překvapený, pak nadšený. A nakonec přizná, že po takovém probuzení už dávno toužil.

Váhy

Luna, která se v 12.04 hodin přesouvá do vašeho sektoru partnerství, a Merkur, který se ve vašem znamení obrací do přímého chodu, vytvoří atmosféru, která je sice dost divoká, ale na váš vztah zapůsobí blahodárně. Nebojte se ani hádky. Zaprvé bude patřit k těm „bouřkám“, které vyčistí vzduch. A zadruhé může vést k vášnivému usmiřovacímu sexu.

Štír

O tom, že by si miláček zasloužil vedle sebe někoho jiného a po všech stránkách lepšího, ani neuvažujte. To, že byste o tom mluvily nahlas, vás nesmí napadnout už vůbec. Je zbytečné, abyste ho upozorňovaly na vlastní nedostatky. Naopak vystupujte sebevědomě a sebejistě. Když ho navíc přesvědčíte, že tak kvalitní sex, jaký zažívá s vámi, ho s žádnou jinou nečeká, máte vyhráno.

Střelec

Zda sex bude, či nebude, záleží jen na vás. Dobře uděláte, když se ráno do milování nebudete nutit ani vy, natož abyste přemlouvaly partnera. Když si postelové dovádění necháte na večer, kdy bude Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, užijete si mnohem víc. Luna z Berana se vám postará o energii a Jupiter z Vodnáře o skvělé nápady.

Kozoroh

Je potřeba, abyste se s miláčkem na podobě erotiky a časovém plánu sexu dohodly stejně věcně, jako probíráte třeba rodinný výlet nebo podobné aktivity. Vám to naštěstí problémy nedělá. Racionální přístup je vám blízký a nic negativního na něm nevidíte. Pokud je však partner romanticky založený, měly byste trochu brzdit. Romantiku potřebuje a od vás očekává, že mu ji poskytnete.

Vodnář

O tom, že byste vymyslely strategii, která do vaší náruče přiláká člověka, který vám dosud odolával, snad ani neuvažujte. Nebylo by to k ničemu. Bude mnohem lepší, když svou pozornost zaměříte na jedince, který vám dává jednoznačně najevo, že by vás moc rád měl nejen ve své posteli, ale i ve svém životě.

Ryby

Nic z toho, co se děje, váš erotický život neohrožuje ani nezničí. I kdyby k nějakému nedorozumění došlo, dokážete případným sporům elegantně ulámat hroty, a zbavit se tak nebezpečí. Vzniklé napětí můžete dokonce využít jako zdroj erotických podnětů, které z jinak normálního pondělí udělají svátek sexu.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama