Hlavní obsah

Hubněte v pohodlí domova. S těmito pomocníky to bude hračka!

Foto: unsplash.com

Můžete jednoduše a účinně hubnout i bez dřiny ve fitku. Jak? V poklidu domova se zelenou BIO kávou i čajem Matcha

Nyní je potřeba více než kdy jindy dbát o naše zdraví. Zároveň se většina z nás snaží udržet si fit postavu. Bez posilovny a z pohodlí našich domovů. Existuje ale několik úžasných pomocníků, díky kterým bude cíl zdravého a štíhlého těla snadno splnitelný! Jedním z nich je zelená BIO káva.

Článek

Unikátní patentovanou směs z 50% speciálně namleté zelené BIO kávy Arabica a z 50% pražené BIO kávy Arabica vám nabízí rodinná pražírna Costa Dorada. Tato zelená BIO káva zajistí dostatečný příděl tolik potřebných antioxidantů. Zároveň dokáže přimět naše tělo, aby rychleji spalovalo kalorie. A co je bonus? Její delikátní chuť a jemné, okouzlující aroma.

Foto: unsplash.com

Štíhlé tělo a pevné zdraví. Vychutnejte si unikátní nápoj plný antioxidantů a zdraví prospěšných látek – zelenou BIO kávu

Třikrát rychlejší spalování

V čem tkví kouzlo zelené BIO kávy? Je toho opravdu hodně, ale nejdůležitější jsou blahodárné antioxidanty. Spolu s kyselinu chlorogénovou pomáhají tělu spalovat tuky třikrát rychleji a brání jejich usazování v těle. Zelená BIO káva podporuje detoxikaci organismu, normalizuje trávení a cévní tlak. Působí také příznivě na srdce a játra. Zároveň zpomaluje stárnutí buněk, zlepšuje náladu a dodává energii. Ideální na dlouhé dny doma.

Foto: unsplash.com

Dobrá knížka a šálek voňavé, teplé kávy. S takovou zelenou BIO kávou získáte dávku antioxidantů a podpoříte spalování tuků

Zelený žrout tuků a posilovač imunity

Ti, kteří preferují čaj před kávou, můžou mít nad špíčky také vyhráno! Sypaný 100% zelený čaj Matcha je japonský zázrak. A jeho benefity? Téměř nekonečné! Obsahuje nejúčinnější antioxidant posilující imunitní systém. Zároveň dokáže zrychlit váš metabolismus o 30 %40 %! Jelikož má čaj Matcha mnoho živin, které umožňují vstřebávání theofylinu do krevního oběhu po částech, dochází k postupnému uvolňování energie a nabuzování organismu. A to po dobu 3 až 6 hodin! Čaj Matcha pomáhá uklidnit mysl, snížit cholesterol a zvyšuje soustředěnost. Už víte, proč je nazýván zázrakem?

Foto: zelena-bio-kava.cz

Zelený zázrak – to je zelený čaj Matcha. Dokáže zrychlit metabolismus, posílit imunitní systém a zároveň uklidnit mysl

Ovoce plné vitaminů, které vydrží měsíce

Je všeobecně známo, že ovoce je zdrojem nesmírně důležitých vitaminů a minerálů. Ale čerstvé ovoce se může vcelku rychle zkazit. Víte, že existuje ovoce, které můžete mít v kuchyni měsíce? Je to tak! Ovoce sušené mrazem, tedy lyofilizované, si udržuje až 98 % vitaminů a živin obsažených v čerstvém ovoci. Je 100% přírodní, bez konzervantů, bez přidaného cukru a sladidel. Je vhodné i pro příznivce živé – RAW stravy. Teď už nás před zdravým tělem se silnou imunitou a štíhlou linií nic nezastaví!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek