Hlavní obsah

Ideální vánoční dárek pro partnera s intimním nádechem

Foto: Fotky-foto.cz

Ilustrační foto

Lámete si hlavu, co dát své drahé polovičce letos pod stromeček? Přinášíme vám super tipy na vánoční dárky s nádechem intimity.

Článek

Kdy jindy si konečně užít společnou romantickou chvíli než o Vánocích a připomenout tak své drahé polovičce, jak ji máte rádi!

Bestseller – masážní svíčky Enjoy it!

Spojení romantického kouzla svíčky s nezapomenutelným zážitkem z partnerské masáže? Přesně to v sobě kombinuje  masážní svíčka Enjoy it!. Speciální masážní směs tvořena přírodními složkami (jako bambucké máslo, mandlový olej a další...) se ve svíčce rozehřeje a vytvoří tak příjemně teplou hmotu ideální pro masáž celého těla. Svíčku můžete opětovně používat a vydrží na cca 10 příjemných masáží. Vybírat můžete z 5 druhů vůní.

Foto: IntimniNakupy.cz

Masážní svíčky Magnetifico Enjoy it! jsou hitem poslední doby

Prémiové masážní oleje Magnetifico

Je pro Vás masážní svíčka příliš neobvyklá? Vsaďte na klasické masážní oleje! Pro maximální zážitek doporučujeme prémiové afrodiziakální masážní oleje Magnetifico s pěti druhy přírodních olejů. Oleje jsou určeny k masáži celého těla, hydratují a vyživují pokožku a vybírat můžete z vůní santalového dřeva, jasmínu nebo exotického ovoce.

Foto: IntimniNakupy.cz

Prémiové masážní oleje Magnetifico pro masáž celého těla s 5 druhy přírodních olejů

Svůdné prádlo je sázka na jistotu

Lehněte si pod stromeček v sexy vánočním kostýmu a nebo potěšte partnera novou svůdnou košilkou, korzetem nebo sexy setem. Vybírat můžete zde z více než 2000 kusů svůdného prádla ve všech velikostech.

Foto: Fotky-foto.cz

Svůdné prádlo potěší jak obdarovaného, tak i „Ježíška“

Afrodiziakální svíčka nikdy nezklame

Afrodiziakální svíčky z řady Magnetifico jsou ideálním dárkem úplně pro všechny. Jedinečný design a přírodní složení svíček s afrodiziakálními složkami vám pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru vždy, kdy je potřeba. Vonné svíčky Magnetifico se navíc se díky svému luxusnímu designu budou vyjímat jako doplněk v každém interiéru.

Foto: IntimniNakupy.cz

Jedinečné vonné svíčky Magnetifico a Love Me jsou dárkem, který potěší opravdu každého

Intimní zdraví pro muže i ženy

S přibývajícím věkem a každodenním hektickým shonem je potřeba podporovat své intimní zdraví. Mužům s přibývajícím věkem klesá hladina testosteronu, což může mít negativní vliv na jejich intimní život. A ženy v určité životní fázi řeší např. projevy spojené s menopauzou. Pomozte své drahé polovičce najít znovu životní elán a podpořte nejen jejich intimní zdraví kvalitními českými přírodními doplňky stravy pro muže a ženy.

Foto: IntimniNakupy.cz

Doplňky stravy vyráběné v České republice pro muže i ženy od značky Valavani

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek