Hlavní obsah

Inspirace na dárky, které ženy rády oblékají a muži svlékají

Foto: Le Chaton

S dárkem v podobě spodního prádla rozhodně potěšíte!

Lámete si hlavu, čím letos pod stromečkem ohromíte? Připravili jsme pro vás pár tipů, které s jistotou potěší každou ženu! Některé navíc můžete koupit klidně až těsně před Štědrým dnem a nikdo nepozná, že to bylo na poslední chvíli. Výběr je jen na vás!

Článek

Nemusí jít jen o klasický vzorec, ve kterém spodní prádlo dává ženě muž. Je to stejné jako s květinami – všimli jste si, že nejkrásnější květiny dávají většinou ženy ženám?

Foto: Le Chaton

Samet slaví velký návrat v kolekci Boudoir de filles značky Antigel a je to naprostý hit nadcházející sezony

Umějí se zkrátka lépe vcítit a snadněji odhadnout, co se bude dané ženě líbit. Zkuste letos vsadit na kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo a udělejte tak radost sestře, kamarádce nebo také mamince. Že vás to vůbec nenapadlo? Nevadí, o to více překvapíte!

Jak nejlépe vybrat

Foto: Le Chaton

Nová řada À la folie značky Aubade je rozhodně elegantní, vždy rafinovaná a překvapivě romantická

Zamyslete se nad stylem, který obdarovaná preferuje, a také nad tím, jaký je typ. Sportovní? Elegantní? Ocení více krajky, nebo spíše sportovní podprsenku? Případně tráví spoustu času v business oblečení a potřebuje hladké prádlo? A co taková zdravotní sestřička či lékařka – rozhodně nemá nikdy dost tělového prádla pod bílé oblečení. A jste-li muž a vybíráte nějaký sexy kousek, vaše představy jsou jedna věc, ale bude se v něm dobře cítit i vaše žena? Na začátku je opravdu důležité se zamyslet a pak je úspěch zaručen!

Noční košilka potěší

Foto: Le Chaton

Měkký mikromodal pohladí pokožku a výrazná květinová krajka vypadá přímo božsky. Zkuste kolekci Venus značky Coemi!

Znáte snad nějakou ženu, kterou by krásná noční košilka nepotěšila? Krajková, jemná bavlněná nebo snad luxusní hedvábná? Na ramínka či s dlouhým rukávem? A co košile v pánském stylu, které se těší velké oblibě! Nebo snad raději pyžamo? Výběr je opravdu široký, stačí jen popřemýšlet, jaký typ se k dané ženě hodí nejvíce. Věříme, že z takového dárku pod stromečkem bude nadšená, obzvlášť když jej krásně zabalíte.

Pro milovnice relaxu

Foto: Le Chaton

Luxusní hedvábný župan z kolekce Dressing floral značky Lise Charmel svým jemným dotekem zpříjemní každé ráno i večer

Jestli má vaše partnerka, kamarádka či maminka v oblibě odpočinkové dny strávené v pyžamu, anebo naopak máte pocit, že by si takové rozmazlovací chvíle zasloužila, pořiďte jí župan. Může to být pohodlný měkoučký župan, který zároveň hezky zahřeje. Nebo je k mání elegantní kousek z hedvábí, v němž se bude cítit opravdu luxusně. Ovšem při výběru županů se mohou realizovat i pánové, kteří touží svoji partnerku obzvláště zkrášlit. Ti mohou vybrat i některou z krajkových variant.

Řešení pro nejisté

Foto: Le Chaton

Dárek, který s jistotou potěší každou ženu, a nikdo nepozná, že jste jej koupili na poslední chvíli

Pokud si nejste jistí velikostí, a přece byste chtěli pod stromeček dát něco výjimečného, stačí objednat dárkový poukaz. Ten můžete v elektronické verzi koupit i na Štědrý den. Ale pokud chcete krásnou obálku, v Le Chaton vám jej pošlou samozřejmě i na adresu. Přijde vám to málo? Vyberte k němu třeba kalhotky z kolekce, která vás nejvíce oslovila. Zbytek si už obdarovaná zcela jistě vybere sama…

Není lepší pocit, než když se žena cítí krásná v dobře padnoucím prádle

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek